Menüü
Ostukorv

FLUORIIT kõrvarõngad chips (metall)

FLUORIIT kõrvarõngad chips (metall) EHTED
FLUORIIT kõrvarõngad chips (metall)
9.50€
Maksudeta: 7.79€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: FLUORIIT kõrvarõngad chips (metall)

Pilt on illustreeriv. Tellitud toode võib vähesel määral erineda pildil olevast. Kristallidele on omased erinevad praod, jooned ja struktuuris olevad ebakorrapärasused. Kuna tegemist on looduslike mineraalidega, siis eripärane struktuur muudab kristalli veelgi ainulaadsemaks.

FLUORIIT on üks parimaid intelligentsi ja mentaalseid oskusi arendav kristall. See avab inimese iseseisvalt mõtlema, edasi arenema, analüüsima, mõistma, õppima ja uut informatsiooni vastu võtma. Kasulik igas vanuses inimesele. Fluoriit aitab lahti saada peas või keskkonnas olevast segadusest. See aitab energiaid korrastada ja suurendab mõistmist. Fluoriiti ühel või teisel kujul kasutades toob see ellu arengut. Blokeerib elektroonikast kiirgavat energiat ja kaitseb õudusunenägude eest.

Fluoriit on kollektsionääride, mineroloogide ja kristallihuviliste poolt üks enimkogutud ning kõige rohkem huvi äratanud kristall selle kristalli imeilusa struktuuri ja laia värvispektri pärast. Fluoriit on ka minu enda arvates väga kauni välimusega kristall, mille erinevad kristallitükid ja nendest valmistatud esemed näevad välja väga erilised. Fluoriit koosneb kaltsiumfluoriidist ja see kuulub haliidide mineraalide perekonda. Fluoriite on võimalik leida üle maailma, erinevatel värvustel on aga teatud leiukohad. Fluoriidid tekivad maapõues peamiselt veekanalites, kus vesi liigub maa sees ühest kohast teise. Fluoriidid loovad end peamiselt Kvartsiliste ja Kaltsiidiiliste seas, seega on tihtipeale võimalik leida Fluoriite, mis on kasvanud nende küljes või vastupidi. 

Fluoriit, mille sees on korraga olemas väga palju erinevaid värvitoone, nagu näiteks nii roheline, läbipaistev, sinine või lilla, selliseid kirjusid Fluoriite nimetatakse täpsemalt Vikerkaare Fluoriitideks. Enamjaolt leidubki segunenud Fluoriite. Kui Fluoriidis on esindatud vaid üks konkreetne toon nagu näiteks kollane, lilla, sinine või roheline, siis neid nimetatakse kas siis Kollaseks Fluoriidiks, mille leiad SIIT või hoopis Roheliseks Fluoriidiks, mille leiad SIIT, samuti Sinine Fluoriit, selle kohta leiad infot SIIT ja Lilla Fluoriit, mille leiad SIIT. Küll aga omavad ka need ühevärvilised Fluoriidid kõike seda, millest olen allpool kirjutanud.

Fluoriit on äärmiselt huvitav kristall, kui sa hakkad seda ühel hetkel uurima ja endale erinevaid kristallivorme koguma. Fluoriidi sees võib näha tihti seda, kuidas erinevad värvid üksteise sees kasvavad ja kuna see kristall on läbikumava struktuuriga, siis selle sisu võib meenutada fantoomi.

Kuna lapsed on meie elu alustalaks, siis nende spirituaalselt tervena hoidmine on ülimalt oluline, saad seda teha neid kristallidega toetadades. Kui sinu kodus on koolis käivad lapsi, siis saad neil aidata õppimisega toime tulla nii, et see neid ei väsitaks ja koduseinte vahel oleks kooli pärast võimalikult vähe stressi. Asetades FluoriidiSodaliidi ja Dumortjeriidi ja kristallid koolilauale. Need kolm kristalli on õppimise toetamiseks kõige olulisemad. Fluoriit toetab uue informatsiooni omaks võtmist, Sodaliit suurendab loogilist mõtlemist ning Dumortjeriit aitab meelde jätta fakte. Seetõttu on nende kolme kristalli kombinatsioon koolieas lapsele väga oluline. Loomulikult võib laps neid kristalle ka koolis kaasas kanda, asetades need kotiga koolikotti. Kui soovid enda last või lapsi õpingutel veelgi rohkem aidata, siis aseta Fluoriit püramiid koolilaua peale. See vallandab koduenergeetikasse vastavat energiat, mis aitab kaasa koolistressi vähendamisele, muutes õppimise lihtsamaks ja meeldivamaks. 

FLUORIIDI maagiline mõju kõrvarõngastena:


- Fluoriidi peamiseks energiaks, mida sa endasse seda kristalli kandes saad, on organiseerimisvõime. Fluoriit aitab asju ajada, aidates ka väga kiirel perioodil enda tegevusi ilusasti planeerida, et kõik ülesanded saaksid tehtud. Fluoriit on neile, kes tunnevad, et nende elus võib olla suur korralagedus.

- Ülimalt kasulik kristall neile, kes tegelevad õppimisega. Kasulik nii lastele kui ka täiskasvanutele. See on kristall, mis aitab kiiremini õppida ja edukam olla. Fluoriit on seotud mentaalse arenemisega, analüüsivõime võimendamisega, mälu tugevdamisega, eriti faktimälu arendamisega, õppimisega ja uute asjade omandamisega. See kristall on kasulik kõigile, eriti neile, kes õpivad või kelle töö on väga informatsioonimahukas.

- Fluoriit aitab ajul funktsioneerida nii, nagu see peaks. Fluoriit on kasulik igas vanuses inimesele. Fluoriit on väga kasulik imikule tema arengu juures, väikelapsele, koolilapsele ja täiskasvanule. Kui Fluoriiti on kodukeskkonnas, kannad seda ehtena või sellega mediteerida, siis see arendab ja soodustab näiteks õppimist, analüüsimist ja iseseisvat mõtlemist.

- Fluoriit on täielik energiate korrigeerija, võib isegi öelda, et see on kristallide seas üks korralik korrapidaja. Fluoriidil on oskus segadust likvideerida vaimsel tasandil ja seejärel tuua rahu ka füüsilises mõttes. Näiteks, kui sa tunned end kehvasti, pea on paks ja mitte kuidagi ei oska mitte millegi peale keskenduda, mõelda ja end pühendada, siis Fluoriit aitab sellest tundest lahti saada.

- Kristall, mis on väga kasulik intuitsiooni arendamiseks. Fluoriidil on oskus intuitsiooni avada, aktiveerida ja sellel erksamaks muutuda. Mida tugevam on sinu intuitsioon, seda lihtsam on sul elada ja enda elus otsuseid vastu võtta nii, et need otsused oleksid sinu jaoks ka kasulikud.

- Fluoriit, nagu ma juba eelnevalt sulle jutustanud olen, on mentaalset arengut ja analüüsimist soodustava toimega ning tänu sellele on sellel oskus tuua sinu ellu hiilgavaid ideid, mis sind aitaksid. Fluoriit aitab sul heade ideede peale tuua, aidates sul leida võimalusi enda soovide ja unistuste täide viimiseks. Fluoriit suunab sind õiges suunas mõtlema ja õigete ideede peale tulema. Piisab sellest, kui sa Fluoriiti kandes või kasutades unistad, peale seda hakkavad ideed lendama.

- Kui on vaja väga tõsiselt millelegi keskenduda, näiteks millegi kallal tööd teha ja pead murda, siis sellel ajal on Fluoriit lausa hädavajalik kristall. Fluoriit aitab täielikult keskenduda raskele mentaalsele tööle, aitab ajul töötada ja õigesti toimida.

- Kasulik talisman neile, kellele meeldib erinevaid kodupuhastusrituaale läbi viia. Kasulik sellepärast, et Fluoriit aitab keskenduda puhastamisele. Mida rohkem sa sellele keskendud, seda paremini see töötab.

- Sobilik neile, kes on pigem sissepoole elavad inimesed, aidates neil inimestel rohkem avatud olla ja enda tunnete osas avameelsemad olla.

- Ideaalne kristall kandmiseks meditatsiooni ja jooga tegemise ajal. See kristall aitab sul täielikult nautida seda, mida sa teed, ja enda sügavatesse mõtetesse ära kaduda. See on kristall, mis suudab sind sügavatesse mõtetesse viia, kui sa seda soovid, ja samas aitab sul ka elav olla, kui sa seda soovid.

- Fluoriit on kristall, mis aitab leevendada ülemõtlemist, ülereageerimist ja sellest tulenevat otsustusvõimetust, närvilisust ning ka paanikaprobleeme. Fluoriit on üks parimaid kristalle, mis võib sind just sellise probleemi juures aidata.

- Fluoriit on ühenduses Karmaga ja see on kristall, mis aitab sul iseennast distsiplineerida Karma järgi elama. Fluoriit on enesearengu jaoks üks parimaid kristallivalikuid, milles on vägi, mis aitab inimesel ise märgata seda, mida ta enda elus valesti teeb, mis teda pidurdab, mis tooks talle head ja edasiliikumist. Fluoriit õpetab inimest õiget teed märkama ja see on väga tugevalt seotud Karmareeglite järgimisega. Kanna Fluoriidist kristalli endaga perioodil, kus soovid enda elu Karmareeglite järgi korda seada, need ära õppida ja neid täielikult praktiseerima asuda.

- Fluoriit on üks parimaid kristalle, mida solvangute ärahoidmiseks ja nendest põhjustatud solvumiste blokeerimiseks kasutada. Fluoriit on mõistuse-, intuitsiooni- ja tarkusekristall. Kristall, mis aitab sul hetkeolukorda selgelt näha ja seda kiirelt analüüsida. Mõista, miks nii juhtus, mida sul on sellest olukorrast õppida ja kuidas on sul kõige targem enda jaoks käituda. Kanna tükikest Fluoriiti endaga kaasas, kui soovid selliste olukordadega paremini toime tulla ja osata neid edukalt lahendada. Kui sa tead, et pead kohtuma kellegagi, kes on tüüpiline solvaja, siis haara sellises olukorras endaga kindlasti Fluoriit kaasa. Loe solvumisest ja solvamisest pikemalt Tene Laulu artiklist "4 peamist põhjust, miks solvumisest taganeda" SIIT.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Fluoriit on üks parimaid kristalle, millel on oskus tervendada vaimseid ja mentaalseid probleeme. Näiteks on see hea kristall õpiraskuste vähendamiseks, see aitab lapsel rääkima õppida, parandab eneseväljendust ja on igati kasulik analüüsimisele ja mõtlemisele.

- Fluoriit tervendab aju ja ajupoolkerasid. Kui aju ei funktsioneeri nii kuidas peab, siis on kasulik võtta pikaajalisse kasutusse Fluoriit ühel või teisel kujul. Kas kanda seda ehtena, poleeritud Fluoriidist kristallieliksiiri valmistada või mõnda kristalli enda voodi lähedal hoida.

- Kristall, mis aitab keha puhatana hoida ka füüsilisel tasandil. Fluoriit suunab Auravälja tervendavat energiat, mis aitab vabastada mürkaineid ja kiirendada metabolismi ning mürkainete kehast väljutamist. Tänapäeva ühiskonna toitumisharjumuste juures on väga palju halbu kombeid ja tavasid, mis soodustavad mürkainete kehasse kinnitumist läbi toidu söömise. Palju on mürkaineid toidus, mida poest ostame ja seega on kasulik kristallidel lasta enda keha ergutada, et keha suudaks mürkaineid vabastada.

- Fluoriit on väga kasulik kopsude tervendamisel. Kopsud on meile vajalikud hingamiseks ja kui need õigesti ei tööta, siis jääb meie keha vaeva. Fluoriit tervendab kopse, aitab kopsuhaigustest lahti saada, ergutab kopsude tööd ja aitab kopsudesse kinni jäänud mürkaineid kehast väljutada, nagu näiteks tubakat.

- Valuvaigistava toime tõttu on Fluoriiti soosiv kanda ajal, mil keha paraneb millestki, mille paranemise ajal on kehas valu. Fluoriit aitab inimesel vähem valu tunda ja ei ole vahet, millest valu on tekkinud. Kui kehas on mingil põhjusel krooniline valu, siis seda enam on Fluoriidi kasutamine lausa vajalik. 

KOLMAS SILM 

Fluoriit on ülemiste Tšakrate tervendaja, ennekõike tervendab see Kolmandat Silma. See aitab anda spirituaalsele arengule kiire tõuke. Fluoriit aitab selgelt visioone näha, neid Aurast kinni püüda ja enda jaoks ära tõlgendada.

Fluoriidi kandmine on eriti kasulik neile, kes sooviksid õppida Inglinumbrite tõlgendamist. See on kristall, mis aitab neid numbreid näha, ja kui näed, siis aru saada, mida sulle soovitakse öelda. See aitab neid lahti analüüsida ning niiviisi hakatagi Inglitega suhtlema. 

SODIAAK

Kõik erinevad Fluoriidid on kasulikud KALADELE ♓. Fluoriit on Kalade kristall, mis aitab Kaladel intelligentsemaks muutuda, nende vaimset ja mentaalset arengut toetada, intuitsioonil tugevneda ning Kaladel üleüldises mõttes elus edasi areneda. Fluoriit ei lase ühelgi Kalade esindajal elus paigal seista. Kaladele sobib juba sellepärast Fluoriit väga hästi, kuna see aitab Kaladel enda elu paremini mõista ja näha selgelt, kuhu tuleks elus liikuda. Väga hea kristall Kaladele kinkimiseks ja omamiseks. 

NUMEROLOOGIA

Fluoriit toob head õnne kõikidele, kes on sündinud 11. kuupäeval. Fluoriit on tasakaalustav, energiaid harmoniseeriv, suhteõnne, isiklikku õnne, tööalast ja erialast edu toov kristall. Lisaks leevendab see ülitundlikkuse negatiivset külge ja toetab terve elu vältel hea õnnega. Fluoriiti hoia enda lähedal, kanna seda kaasas, hoia sünnikristallide laekas või enda kodus. Seda kristalli soovitan ka 11. kuupäeval sündinutele kinkida! 

Fluoriiti soovitan ma laadida Tselestiit geoodil ja puhastada aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaime suitsuga või Salvei eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Kogupikkus ca 4,5 cm.
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene kõrvarõngad "FLUORIIT" on kokku pandud Fluoriidist ja&nbs..
21.60€
Maksudeta:17.70€
Fluoriit on kirju kristall, mis võib olla nii roheline, kollakas, läbipaistev, sinine kui lilla. Kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja a..
22.90€
Maksudeta:18.77€
FLUORIIT on üks parimaid intelligentsi ja mentaalseid oskusi arendav kristall. See avab inimese iseseisvalt mõtlema, edasi arenema, analüüsima, m..
29.00€
Maksudeta:23.77€
FLUORIIT on üks parimaid intelligentsi ja mentaalseid oskusi arendav kristall. See avab inimese iseseisvalt mõtlema, edasi arenema, analüüsima, m..
35.40€
Maksudeta:29.01€
FLUORIIT-OPAAL on kristall, millega on sul võimalik analüüsida enda minevikku ning vabaneda valusatest hetkedest, neid ise tervendades. Kanna s..
1.50€
Maksudeta:1.23€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.