Menüü
Ostukorv

IMPERIAAL TOPAAS ripats tipp (hõbe)

IMPERIAAL TOPAAS ripats tipp (hõbe) EHTED
IMPERIAAL TOPAAS ripats tipp (hõbe)
30.00€
Maksudeta: 25.00€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: IMPERIAAL TOPAAS ripats tipp (hõbe)

IMPERIAAL TOPAAS positiivse ellusuhtumise, suurendab sinu enesekindlust, usku iseendasse, toetab sind oma väega ning suurendab sinu energiavälja küllusliku energiaga

Imperiaal Topaas ehk Kuldne Topaas on üks võimsamaid Topaasi liike, arvestades energiavälja ja erilisust, mida see endas kannab. Igaüks, kes omab Imperiaal Topaasi, hoidku seda kristalli austuse ja armastusega. Loomulikult tuleb kõikidesse kristallidesse nii suhtuda aga selle kristalli puhul on eriti oluline tänulikkust tunda ning keskenduda rohkem armastusele. Soovitan seda kristalli kandes aeg-ajalt vaadata selle poole ning olla tänulik. See teeb kordades intensiivsemat energiatööd sinuga kui sa oled ennast positiivsesse meeleollu lainestanud. Seega kui esmakordselt Imperiaal Topaasi enda kasutusse võtad, siis võta hetk ning seadista kristall enda kasuks tööle. Hoia seda peopesas, ole tänulik, soovi selle sisse soove ning seejärel asu kandma.

Imperiaal Topaas suurendab sinu enesekindlust, usku iseendasse, toetab sind oma väega ning suurendab sinu energiavälja küllusliku energiaga. Mida rohkem küllust sa enda Auravälja kristallidega tood, seda aktiivsemalt sinu saatuserada kujuneb positiivsemaks ja ilusamaks. Mis tähendab seda, et kui teed endaga kristallidega korralikku energiatööd, siis elu muutubki ainult ilusamaks ja ilusamaks. Seega miks mitte kristalle kasutada enda toetamiseks, abistamiseks ja elu ilusamaks loomiseks. Ma ei näe mitte ühtegi aga selles, vaid ainult JAH - teeme ära! Tee ära!

Imperiaal Topaas avab positiivse ellusuhtumise, aidates näha elus võimalusi, mitte takistusi. Kui kanda seda kristalli piisavalt kaua, siis võid kogeda, kuidas sa näedki ainult võimalusi. Mitte miski ei suuda lõpuks sind rajalt maha tõmmata, kuna sina seisad sirge seljaga, tugevalt, enesekindlalt ning julgelt elus. Mis tähendab seda, et kui sa ise oled energiaväge täis, mille Imperiaal Topaas sinu energeetikasse suunab, siis oledki hingelt tugev. Sinu mõistus liigub enesetervendavas suunas, sa hoiad optimismi südames ja sa ei lase endale liiga teha, kuna sa ei võta vastu negatiivset energeetikat ja madalat energiat. Tegemist on imelise 5D-energia kristalliga. Kristall, mis toetab sind uuel spirituaalsel ajastul, millest olen rääkinud terve 2022. aasta ja kirjutan-räägin teile ka edaspidi kõikidel järgnevatel aastatel.

Imperiaal Topaas on ülimalt kasulik nendel hetkedel, mil sinu elus on käimas mõni suurejoonelisem projekt, oled ette võtnud õpingud või näiteks missiooni, midagi saavutada. See on suurepäraseks kristallivalikuks, arvestades seda kui suurt positiivset energiat see enda energiaväljast sinusse süstida suudab. Tegemist on väga väärtusliku energiakristalliga, mille energiat ei tasu mitte ühelgi inimesel alahinnata. See vägi, mis kiirgab Imperiaal Topaasist on tohutult võimas!

PÄIKESEPÕIMIK

Imperiaal Topaas aktiveerib ülihelikiirusel sinu Päikesepõimiku, mis tähendab, et sa võid kristalli kandma asudes tunda, kuidas suur positiivsuse laine saabub sinu hinge ja sinu Auravälja. Kanna seda ja tunneta. Jälgi, kuidas sa käituma hakkad, milliseks muutuvad sinu mõtted ning kuhu poole need liiguvad, kuidas teised sinusse suhtuvad, eelkõige kuidas sa ise hakkad endasse suhtuma. Mida aega edasi ja mida rohkem sa seda kannad või mida rohkem on Imperiaal Topaasi sinu elus, seda ilusamaks sinu mõttemaailm muutub. See positiivsus, mis sind saadab, on lihtsalt imeline. See on miski, millega saad oma ellu kindlasti rohkem rõõmu tuua. Tee seda, kui tunned selle kristalliga sidet. Järelikult on sul seda vaja. Kuula enda intuitsiooni. Mida suuremaks muutub sinu spirituaalne teadlikkus, seda võimsamaid kristalle on sinu energia laadimiseks vaja. Ole hea jäta see endale meelde, sest see teadmine aitab sul kristallide maailmas veelgi selgemaid valikuid teha.

RAVITSEMINE

Imperiaal Topaas teha sinu elus minevikuga lõpparve, mis tähendab seda, et see puhastab tervisealast Karmat. Mida see tähendab? Kui on miski, mis on veel sinu energeetikas kinni ja ei lase sul täie tervise juures olla. Imperiaal Topaas lagundab energeetilise sideme vana energiaga, aidates sul kiiresti leida lahendusi, mis aitavad sul eluga edasi liikuda füüsiliselt, emotsionaalselt, vaimselt ja spirituaalselt ülitervelt. See on kasulik enesetervendaja. Lisaks soovitan enne Imperiaal Topaasi kandma asumist puhastada enda energeetika Kannikese või Jasmiini viirukiga. Tee eeltöö energiatervendamiseks, et Imperiaal Topaas saaks asuda sind toetama täie väega.

SODIAAK

Tegemist on kristalliga, mis toidab absoluutselt kõikide tähtkujude hingeenergiat. Mis tähendab seda, et kõige olulisem on tunda sidet selle kristalliga, et see aktiveeruks sinu energiaväljas ülikiirelt. See toetab kõiki 12 tähtkuju, suurendades külluse, positiivsuse ning heaoluenergiat.

Imperiaal Topaasi soovitan laadida Aragoniit geoodil ja puhastada Sandlipuu rituaalitaimega

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Lisainfo
Lisainfo Ripatsi kogupikkus ca 2,3 cm. Kristall ca 1x0,4x0,3 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sell..
6.50€
Maksudeta:5.42€
HÕBE TOPAAS on ülimalt puhas kristall, mis on väga õrna ja armastava energiavibratsiooniga. Hõbe Topaas on puhtus sõna otseses mõtt..
126.00€
Maksudeta:105.00€
HÕBE TOPAAS on kordaminekute, õnne, heaolu, materiaalse külluse ja jõukuse kristall, mis on seotud ka hingesugulase leidmisega ja armastuseõnne h..
25.40€
Maksudeta:21.17€
KÜANIIT on helesinist kuni tumesinist värvi kristall, mida leidub peamiselt Austriast, Mehhikost ja Austraaliast. Küaniidil on ..
119.50€
Maksudeta:99.58€
SININE TOPAAS on üks maailma kõige enimtuntuimatest kristallidest ja ka kristall, mille kõige kaunemaid kristalli leide peetakse väga hi..
45.00€
Maksudeta:37.50€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesugusevälimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel o..
13.70€
Maksudeta:11.42€
KÕRBEROOS geood
Enim müüdud
KÕRBEROOS on enda nime saanud selle kristalli väljanägemise pärast. Kõrberoos meenutab roosinuppu ja selle kauni välimuse on loonud ..
2.20€
Maksudeta:1.83€
SININE AVENTURIIN on kristall, mis on pärit Kvartsiliste perekonnast. Sinine Aventuriin on väga rahustavat värvi ja hakkab sinuga juba ainuü..
3.90€
Maksudeta:3.25€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
1.20€
Maksudeta:1.00€
PUNANE AHHAAT aitab sul liikuda elus paremale järjele, teekonnale ja tuua sinu ellu võimalusi, et parandada elu. Kui otsid kristallimaailmast kri..
3.70€
Maksudeta:3.08€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.