Menüü
Ostukorv

GRANIIT-AZURIIT käekett (pärl 8 mm)

GRANIIT-AZURIIT käekett (pärl 8 mm) EHTED
GRANIIT-AZURIIT käekett (pärl 8 mm) EHTED
GRANIIT-AZURIIT käekett (pärl 8 mm) EHTED
GRANIIT-AZURIIT käekett (pärl 8 mm) EHTED
GRANIIT-AZURIIT käekett (pärl 8 mm)
24.20€
Maksudeta: 19.83€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: GRANIIT-AZURIIT käekett (pärl 8 mm)

Võimalikud valikud

GRANIIT-AZURIIT juhatab sind õigele teele, suunates sind külluse poole liikuma. Annab sulle vajaliku intuitsiooni, mis juhatab sind alati õigeks ajaks õigesse kohta. Tegemist on ka suurepärase hoiatajaga. Kui kanda ja kasutada Graniit-Azuriiti, siis see hoiatab sind ohuolukordadesse sattumise eest. See loob sulle korraliku ja päris intensiivse enesekaitsemehhanismi, pannes sind välja jalutama nendest situatsioonidest, mis võivad sinu kahjuks muutuda. Lisaks kaitseb see sind nende inimeste eest, kes võivad sulle või sinu perekonnale ohtlikud olla. Väga sarnane Punase Tiigrisilma energiaga, mis suudab samuti hoiatada. Kui Punane Tiigrisilm töötab nii, et see kaitseb naiste eest, kes on salakavalad ja soovivad perekonda lõhkuda või suhtesse vahele tulla, siis Graniit-Azuriit kaitseb kõigi ja kõige eest.

Tegemist on imeilusa välimusega kristalliga, millele on iseloomulikuks omaduseks hallikas-valge toon koos Lasuriidi sinise tooniga. Azuriit on üks võimekamaid nähtamatu maailma kristalle, mis kaitseb sind kaose, probleemide, ettenägematute olukordade ja halbade inimeste eest.

Graniit-Azuriit, mis on müügil LA TENE poodides, on päris Alzeeriast ja Pakistanist. Azuriit ise on iidsetes traditsioonides kasutusel olnud kristall, mis on Lähis-Idas ja Põhja-Aafrikas olnud kõrgel kohal juba tuhandeid aastaid. Azuriidi vägi kandub inimhinge nii, et see kinnitab enda energiakaitse, kui seda piisavalt kaua endaga kaasas kanda. Kristallide väge võiks hoida enda energias kuid, et need saaksid hingelist transformatsiooni teha.

Graniit on väga maandava energiaga, aidates lahti saada isiklikest probleemidest ja destruktiivsetest mõttemustritest. Graniidi vägi teeb Azuriidile komplimente, aidates kaasa Azuriidi energia kinnitamisele. Teatud kristallid on maapõues põhjusega koos - need täiustavad üksteist ja lisavad lisaväärtust juurde.

Kuidas tekivad kahest kristallist koosnevad kristallid? Maapõues on need loodud üksteise kõrval, kasvades koos. Maajumalanna Gaia ei ole kunagi midagi "niisama" teinud - kõik on põhjusega. Azuriidi ja Graniidi vägi aitab sind, kui sa soovid suurendada enda isiklikku jõudu ja väge. Mul on alati nii hea meel tuua kristalle üle maailma teie kätte, et te saaksite iseennast aidata. See on ülim, mida ma teile pakkuda saan - tuua need teieni, anda edasi kogu vajalik teadmine, kuidas neid kasutada, ning selgitada, miks need head on. Teen seda kõike teile kogu armastusega.

Kui sa tunned, et vajad lisajõudu intuitsiooni turgutamiseks, siis Graniit-Azuriit on selleks parim Lasuriidi, Moldaviidi, Serafiniidi ja Larimari kõrval. Kõik need kristallid on suurepärased Kolmanda Silma aktiveerijad, kuid Azuriidi vägi Graniidis kaitseb sind ekstra kõrgel tasandil selliste ohtude eest, mida on sul väga raske ise ette tunnetada.

Ekstra kaitse ja intuitsiooni aktiveerimiseks soovitan seda imekaunist kristalli ka teiste intuitsiooni kristallidega koos kanda. Selleks, et sa muutuksid kiiremas korras võimekamaks. Kui soovid 5D efekti saada intuitsiooni arengus, siis oled õige kristalli juures.

Mida ma mõtlen 5D efekti all? See on mõttemaailm, kus arened kiiresti ja kõik vastused tulevad sinuni ülihelikiiruses. Kui on vaja midagi sul ette näha, siis Graniit-Azuriit aitab sul seda näha. Kui alustad selle kauni kristalli kandmist, siis kindlasti kodeeri see enda jaoks kasulikuks. Selleks hoia seda peopesas, soovi, et see sind aitaks ja juhataks ning alusta alles siis selle kandmist. Igasugune kristalli kodeerimine ehk sinna soovimine on alati kasulik. Nii muudad sa kristalli enda jaoks ekstra personaalseks.

GRANIIT-AZURIIDI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

- Graniit-Azuriit muudab sind teadlikumaks, aidates sul paremini isennast ja enda tundeid mõista. See ühendab Südametšakra Kolmanda Silmaga. Mis omakorda tähendab seda, et sa suudad lõpuks mõista mida sa elult soovid ja tahad. See aitab tunnetes selgusele jõuda ning parandab elukvaliteeti tänu sinu enda õigetele otsustele ning valikutele.

- See kristall aitab lahti saada passiivsusest ja pessimismist. Kui sa tunned, et sa seisad enda elus kuidagi ekstra paigal, siis hoia seda kristalli enda lähedal. See annab uusi ideid, aitab näha uusi võimalusi elus. Suurendab sinu energiavälja ja viib sind päris kiirelt ning edukalt 5D maailma.

- Seda kristalli soovitan kanda neil, kes on juhtival positsioonil. See kaitseb nende eest kes soovivad sind maha tõmmata, sulle halba teha, sinu positsiooni endale krabada ning sind nõrgestada. Tegemist on kuningliku kristalliga nagu Moldaviit ja Opaal, mis takistavad sinu energia lõhkumist. Kaitseb ka ärakasutamise ja manipuleerimise eest. Seega, kui sa tunned, et sinu elus on keegi, kes soovib sinu hukku, siis kindlasti kanna seda kristalli alati endaga kaasas. Kui sa omad tööalaselt kõrget positsiooni ja oled väga vastutusrikkal kohal, siis kombineeri Graniit-Azuriit Opaaliga. Opaali puhul on tegemist ühe väärtuslikuma energiakaitse kristalliga, mida kunagi kandsid vaid kuningad ja kuningannad. Seda ilmselgelt põhjusega! Et enda positsiooni kaitsta ning rahvast teenida armastuse, mitte ahnusega. Kõik kristallid aitavad alati tingimusteta armastuse poole liikuda, nii ka need kristallid.

- Graniit-Azuriit aitab keskenduda, näha suurt pilti ja see ei luba sul ennast töömahu käes ära kaodata. Tänapäeva maailmas on ületöötamine ja sellest tingitud hingeline ära kadumine suur probleem. Graniit-Azuriit aitab sul olla alati kahe jalga maa peal, tervislik ja edukas. Kui sa tunned, et sa oled end ära kaotamas, siis esimesel võimalusel too see kristall enda ellu, et taastada enda vägi ja jõud.

- Pakistani traditsioonide järgi kantakse Graniit-Azuriiti selleks, et tulla välja rasketest olukordadest ja eluperioodist. Kui sa tunned, et viimased aastad on sinu jaoks keerulised olnud, siis alusta esimesel võimalusel selle kandmist. Selleks, et suurendada enda elujõudu ja taastada iseennast.

RAVITSEMINE

Graniit-Azuriit aitab vabaks pääseda fantoomhaigustest, mille muremõtted, hirm ja paanika loovad. Kui sa tunned, et oled üleanalüüsija ja kardad haigestumist ning lood ise endale fantoomhaiguseid, siis tuleks esimesel võimalusel koheselt Graniit-Azuriidi kristalli kandma asuda.

SODIAAK

Graniit-Azuriit on väga kasulik kristall tähtkuju poole pealt neile, kes on sündinud Amburi või Skorpioni päikesemärgi all. Kõik kristallid töötavad kõikide tähtkujudega, aga spetsiaalselt Amburile ja Skorpionile annab see lisatuge intuitsiooni tugevdamiseks. See kristall aktiveerib nende kahe päikesemärgi Kolmanda Silma väga kõrgel tasandil.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Graniit-Azuriiti soovitan laadida Tuli Titaaniumil ja puhastada Viirukipuu või Mürriga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Pärli suurus ca 8 mm
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
22.50€
Maksudeta:18.44€
AZURIIT avab telepaatilisi, maagilisi, rituaalidega seotud ja tervendavaid oskuseid. See aitab suurendada isiklikku jõudu, energiavarusid, usku i..
141.90€
Maksudeta:116.31€
AZURIIT avab telepaatilisi, maagilisi, rituaalidega seotud ja tervendavaid oskuseid. See aitab suurendada isiklikku jõudu, energia..
54.00€
Maksudeta:44.26€
VIIRUKIPUU ja MÜRRI seguviiruk on rahustava, meeli tervendava, Auravälja kaitsva, energiaid maandava, keskendumist soodustava ja spirit..
3.70€
Maksudeta:3.03€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene kõrvarõngad "GRANIIT" on valmistatud naturaalsest poolvääris..
22.50€
Maksudeta:18.44€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene kõrvarõngad "GRANIIT" on valmistatud naturaalsest poolvääris..
22.50€
Maksudeta:18.44€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene käekett "ISEENDA TEEKONNA MÕISTJA" koosneb vaid naturaal..
22.70€
Maksudeta:18.61€
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristallikomplekt, mille t..
10.70€
Maksudeta:8.77€
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristallikomplekt, mille t..
14.90€
Maksudeta:12.21€
RÄNI on väga kutsuva välimuse ning magnetilise toimega. See suurendab elujõudu ning selle energeetika sisaldab oskust panna teisi energiaid l..
21.70€
Maksudeta:17.79€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.