Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - - tuli titaanium RSS Feed

22 apr PLUUTO RETROGRAAD JA SELLE MÕJUVÕIM
admin 0 22018
Astroloogias on Pluuto peamiselt tuntud kui Skorpionit juhtiv planeet. Pluuto on väga tugevalt seotud teispoolsuse, müstitsismi ja esoteerikaga. Sellel salapärasel planeedil on oma vägi, mis võib meil Maa peal tekitada päris suure müsteeriumi. Pluuto on seotud ka surma, sünni, taassünni, saladuste, ..
03 veebr KASS - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 51382
Kassi unes nägemine on väga populaarne. Aastate jooksul olen pidanud palju lahti seletama unenägusid, kus on kassid esindatud olnud. Kassi sümboli tähendus viitab peamiselt naisenergiale ja naisele/naistele. Kass, kes sinu unenäos oli, on suure tõenäosusega keegi naisterahvas. See võib-olla tüdruk, ..
07 jaan 7 MÕJUVÕIMSAT VIISI, KUIDAS TÄISKUU SIND JUHIB
admin 0 51090
Täiskuu on kõige võimekam Kuufaas, mis kannab endaga igal korral kaasas erinevaid energiaid, kuid selles on ka teatud energiad, mis on sellel ajal alati esindatud. On inimesi, kes on Täiskuule ülitundlikud, ja on neid, kes ei taju Täiskuu energiaid nii ekstreemselt. Ülitundlikkus Täiskuu suhtes on a..
23 dets 10 UNENÄGU, MIDA MITTE KUNAGI EI TOHIKS IGNOREERIDA
admin 0 108267
Jagan sinuga unenägusid, millele tasuks eriliselt rõhku osutada, neid ei tohiks ignoreerida kui hommikul unest ärkad ja nendele tasuks kindlasti reageerida. Need unenäod on tähendusrikkad ja annavad sulle nii mõnestki ohtlikust olukorrast ette teada. Unenägude maailm on minu jaoks alati olnud põnev ..
11 dets LUTIKAS - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 6369
Lutikad ei ole just kõige meeldivamad putukad ja tegemist on inimeste jaoks väga kahjulike parasiitidega. Parasiite unes näha ei ole aga kasulik, kuid seda võib ette tulla. Unenäod võivad üllatada oma eriskummaliste nägemustega ning sellel kõigel on ka olemas omad tähendused. Kui oled lutikaid unes ..
13 märts ANANASS - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 2636
Kas sa oled unes ananassi näinud? Kas sa nägid unes, kuidas sa sõid ananassi, lõikasid seda või hoopis vaatasid? Igatahes, kui sa oled ananassi unes näinud, siis tõlgi ära selle tähendus - mina aitan sul seda teha. Ananassi unes nägemine toob endaga enamjaolt kaasa vaid head, seega võid ananassi un..
22 dets ÄMBLIK - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 17437
Ämbliku unes nägemine võib sulle ette kuulutada väga palju erinevaid asju ja anda sinu emotsionaalse seisu kohta väga palju erinevaid vihjeid. See on ka põhjus, miks sa pead enda unenäo väga täpselt ja põhjalikult lahti seletama, et sa sellest unenäost endale kogemata valet vastust ei otsiks. Seega ..
Tooted 1 kuni 7, kokku 7 tootest (1 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.