Menüü
Ostukorv

KARNEOOL ripats kala (metall)

KARNEOOL ripats kala (metall) EHTED
KARNEOOL ripats kala (metall)
10.90€
Maksudeta: 8.93€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KARNEOOL ripats kala (metall)

KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.

Karneool on oranžikas-punakas kristall, mis võib olla täiesti läbipaistva punaka tooniga kuni erkoranžini välja. Karneool on üks tuntumatest kristallidest, mida kasutatakse inimese Aura tervendamisel, kuna sellel on oskus anda vajalikku energiat, mis aitab erinevatest probleemidest lahti saada. Karneooli leidub peamiselt Tšehhis, Slovakkias, Peruus ja Uruguais. Karneooli esimesi põhjuseid, miks seda kandma asuti, oli see, et Karneool aitas järgmistesse eludesse ilma suuremate Karmavõlgadeta edasi minna - see omadus kehtib siiamaani, kuna Karneoolil on oskus selles elus Karmat lahendada ja mõista, miks üks või teine asi meie ellu saadetakse.

KALA sümboliseerib tundeid, emotsioone, tervenemist, motivatsiooni, head õnne, küllust, muutlikkust ja sügavamat teadlikkust. Kala sümbol on väga kasulik ja veel kasulikum on see, kui kala sümbol viia kokku kristalliga. Kala avab kristallis selle õnnetoovad energiad ja muudab kristalli veelgi väärtuslikumaks.

KARNEOOL JA KALA

Karneooli kala talisman aitab kaasa vabale eneseväljendusele. Toetades emotsioonide väljendamist ja nende mõistmist. Parandades nii lähisuhteid, kui ka võõraste inimestega suhtlemist. Muudab selle kandja positiivsemaks ja õnnelikumaks.

Karneooli kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Karneool on elujõudu, energiat ja motivatsiooni süstiv kristall. Kui sa kasutad või kannad Karneooli, siis see suurendab sinu hinges olevat jõudu, andes sulle eluenergiat ja väge, mis aitaks sul end teostada. Karneool muudab inimese hinge aktiivseks ja ka selle keskkonna energia, kus Karneool parasjagu asub.

- Karneool sümoliseerib head õnne. Selle kandja tunneb suuremat rõõmu elust. Karneool aktiveerib rõõmukanali ja seetõttu ei pääse halbade kavatsustega inimesed sinu Auraväljale ligi.

- Kristall, mis annab sulle jõudu selleks, et enda unistusi ellu viia. Karneool kingib sulle motivatsiooni, andes sulle jõudu ja optimistlikku meelt selleks, et sa suudaksid ära jõuda teha kõik selle, mida sa soovid selles elus teha.

- Kristall, mis aitab sul juba täna parandada enda tulevikku sellega, et see aitab sul täna teha õigeid ja edutoovaid valikuid. Karneool on kristall, mis aitab sul enda tulevikku planeerida, edu saavutada ja märgata seda, mis tooks sulle edu. Karneool paneb sind enda jaoks kasulikult mõtlema, aidates sinu mõtetesse ilmuda headel ideedel, mis on sulle kasulikud ennekõike tuleviku jaoks.

- Karneool lõpetab ära igasuguse elu paigalseisu, see on kristall, mis aitab sul enda elu pidevalt paremaks muuta. Karneooli kandes või kasutades ükskõik mil viisil, aitab see kristall kutsuda sinu ellu ligi vaid edu.

- Karneool on kristall, mille sees on magnet. Magnet, mis suudab enda ümber kutsuda häid võimalusi, positiivsust, rõõmsameelsust, häid inimesi, edu, küllust ja rikkust. Karneooli võib muuta sinu elus nii mõndagi negatiivset positiivseks. Anna Karneoolile võimalus enda elu ilusamaks muuta.

- Karneool on ambitsioonide, töö ja isiklike saavutuste kristall. Karneool Südametšakral koos hõbedaga aitab sul mõista, mida sa elust tahad, milles sa hea oled, aidates näha iseenda positiivset ja andekat külge. Karneooli kandmine aitab sul kõigepealt seda näha ja seejärel süstib sinu hinge energiat, mis aitab sul nende poole püüdlema hakata.

- Aitab sul tööalaliselt edu saavutada, ametikõrgendust ja palgalisa ausalt välja teenida.

- Karneool on treeningute ja järjepidavuse kristall. Karneool aitab sul tunnetada, kus on treeningute piir, kui palju sul treeninguid vaja on, milline treening sulle sobib ja aitab sul järjepidevalt tegutseda. Aitab mitte alla anda!

- Karneool Südametšakral suurendab sisemist rahu ja aitab enda elu eesmärgile kiiremini pihta saada. Aitab vältida asjatult kulutatud energiat ja tegevusi, mis ei too sulle pikemas perspektiivis kasu.

- Mina soovitan Karneooli Südametšakral kanda neil, kelle numeroloogia annab neile vajaduse reisida, näha, kogeda, nende hing pidevalt nõuab selle järgi ja nad ei suuda rahulikku elu nautida, aga samas on nad nii kodukesksed, armastavad oma perekonda ning oma kodu loomine on nendele tähtis. Need kaks asja ei saa kunagi koos eksisteerida ja Karneool peatab selle pideva vajaduse kuhugi "ära põgeneda", aidates mõista, et ka väikesed asjad sinu elus võivad sulle tõelist naudingut pakkuda. Üldiselt on sellised mõtted neil, kelle numeroloogias esineb number kuute, kas siis eluteel või mõnes teises aspektis.

- Karneooli kandmine Südametšakral samaaegselt, kui kannad teisi erinevaid viljakusekristalle, kas siis käeketina või kõrvarõngastena, siis Karneool aitab teistel viljakusekristallide üksteisega koos "tööd" teha ja tugevdada seda energialainet, mis peaks eeterkehasse jõudma. Karneool aitab vabastada hirmust "Kas ma jään rasedaks?", "Mis siis on, kui midagi on halvasti?", aidates eemaldada pinged, mis takistavad lapsesaamist.

- Karneool on ka armastusekristall, millel on oskus sinu hinges olevat kirge tõsta, aidates sul muutuda suhtes armastavamaks, armastust andvaks ja andes sulle ka jõudu suhteprobleemidega tegelemiseks. See muudab sind vastupidavaks igasugustele probleemidele, mis suhtesse võivad siseneda, aidates sul hoolimata raskest suhteperioodist olla siiski võimeline suhte nimel pingutama ja kõike ainult paremaks muutma. 

- Karneooli kristalli on väga kasulik kanda Kuu esimese veerandi ajal. Karneool sümboliseerib tahtejõudu, motivatsiooni, inspiratsiooni, iseenda mõtete ja eesmärkide täideviimist. See on kristall, mis aitab sul luua iseenda jaoks paremat tulevikku, ja see on kindlasti üks kristallidest, mis loob soodsamat tulevikku selle jaoks, kes seda kristalli kannab või kelle elus see kristall on. Karneooli hoia Kuu esimese veerandi ajal enda lähedal, et see saaks tulevikus sinu soove ja ideid täide viia. Loe artiklit selle kohta, mida kindlasti võiksid Kuu esimese veerandi ajal teha, SIIT.

- Kanna Karneooli kristalli, et süstida endasse motivatsiooni, olla motiveeritud, inspireeritud ja õnnelik. Karneool on üks parimaid tujutõstjaid terves kristallide kuningriigis. Karneool on elujõuallikas, mis toidab enda energiaga sinu Sakraaltšakrat (teine Tšakra, mis vastutab vaimse heaolutunde eest, mis on seotud tööga). See kristall aitab sul nautida igat hetke enda elus, mida on paljudel raske saavutada. Lase Karneoolil end tervendada. 

- Kanna Karneooli, kui soovid olla tööalaselt motiveeritud ja töötahet täis. Lisaks väestab see Sinu Sakraaltšakrat ehk töö edukuse energiat Sinu Auraväljas.

- Karneool suurendab lootust ja teotahet. Suurepärane kristall nii-öelda enda püsti ajamiseks.

- Kui Karneooli koos Ametriini ja Rohelise Aventuriiniga koos kanda, siis see toob head õnne uuel töökohal. Hoia neid kristalle enda töölaual või kanna ehtena kaasas, et need muudaksid Sinu Auravälja rahavoolule atraktiivseks!

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Karneool kiirendab vereringet ja verevahetus. Seda kristalli on hea kanda või kasutada, kui sul on probleeme vereringega. Karneool aitab kaasa ka verepuhastusele ja vere taastumisele, aidates paremini ka taimedest rauda omastada. Karneool on vereringega väga tugevalt seotud ja seega on see kasulik ka vererõhu reguleerimisel. Sobib kõigile, kellel on vererõhuprobleemid.


- Karneool aitab kehal vitamiine omastada, aidates ka alternatiivmeditsiinil kehas kiiremini reageerida ja häid tulemusi saavutada. Karneooli kanna ajal, mil sa teed iseendale alternatiivtervendust või lased seda kellelgi professionaalil teha.

- Soovitan Karneooli kanda neil, kellel ei ole söögiisu ja kes ei soovi tervislikult toituda. Karneool töötab sellisel eesmärgil paremini siis, kui seda kanda talismanina või kõrvarõngastena. Lisaks sellele on Karneooliga koos kasulik kanda Apatiiti, millel on olemas väga tugev tervendav vägi, mis aitab  suunata tervislikikult toituma.


- Karneool on viljakusekristall, mida kantakse siis, kui soovitakse lapseootele jääda, tervendada viljatuseprobleeme, või siis, kui soovitakse veel sündimata last erinevate terviseprobleemide eest kaitsta. Karneool on kristall, mis aitab viljakust tõsta  nii mehel kui ka naisel. Karneool aitab lisaks viljakusele libiidot suurendada ja meestel impotentsusprobleemist lahti saada.


- Karneool edendab tervislikku seksuaalsust, ja kui inimene ei ole oma hinges seksuaalne, siis see aitab seksuaalseks muutuda. Lisaks sellele aitab Karneool mõista enda orientatsiooni, aitab lahti lasta seksuaalsetest traumadest ja probleemidest, mis blokeerivad inimeset seksuaalseks olemisel.


- Karneool aitab lahti saada jõuetusetundest, väsimusest, on kasulik nii kevad- ja sügisväsimuse ära hoidmisel. Karneool täidab inimese keha ja hinge energia, elujõu ja väega, mis aitab tugev olla. Karneool suurendab füüsilist ja vaimset energiat ühekorraga.

Karneool töötab ravitsemise eesmärgil paremini, kui sa kannad seda ehtena või kui sa valmistad selle poleeritud kristallist endale vee-eliksiiri. Hea on kasutada ka Karneooli massaažikristalle, mille leiad SIIT.

SAKRAALTŠAKRA 

Karneool tervendab Sakraaltšakrat ja aitab sellel olevaid energiablokaade vabaks lasta, et sa saaksid olla loov ja ambitsioonikas. Karneool aitab Sakraaltšakra haigustel terveneda nagu näiteks viljakuseprobleemidest lahti saada.

SODIAAK

Karneool on NEITSI ♍ õnnekristall. Karneool aitab Neitsil saavutada just seda, mida hing ihaldab ning aitab eriliselt hästi kaasa tööalaste unistuste täitumisele. Karneool on Neitsi kõige tugevam tervisekristall, aidates stressist vabaneda ja seda vältida. Lisaks on Karneoolil ka tujutõstvad, positiivsed, ambitsioonikust ja enesetunnet parandavad omadused. Neitsil on kasulik hoida Karneooli enda sünnikristallide komplektis.

Lisaks Neitsitele on Karneool väga kasulik ka JÄÄRADELE ♈. See on nende ideaalne tööedukristall, mis annab motivatsiooni, toob edu, aitab leida sobivat ametit. Karneool aitab Jäära olukordades, kus ta peab muretsema raha või toimetuleku pärast, sest temasse on juurdunud soov olla materiaalselt kindlustatud Lisaks toob Karneool Jääras välja kõik tema positiivsed iseloomuomadused. Jääral on kasulik hoida Karneooli oma sünnikristallide komplektis, kuna see aitab tema motivatsiooni terve elu kõrgel hoida ja üleüldse Jäära ellu pidevat head õnne luua.

NUMEROLOOGIA

Karneool toob head õnne kõikidele, kes on sündinud 30. kuupäeval. Sellel kuupäeval sündinu eesmärgiks on luua maise ja spirituaalse vahele ülim tasakaal. Karneool aitab seda teha, suurendades tööalast head õnne, rikkuseenergiat ja positiivset ellusuhtumist. See on õnnekristall, mis aitab luua luksust ja nautida seda nii, et samal ajal toimuks ka spirituaalne kasv. Karneool kaitseb raha ja küllusega seotud ebaõnne eest, aidates tagada 30. kuupäeval sündinule hea maise õnne. Karneooli hoia enda lähedal, kanna seda kaasas, hoia sünnikristallide laekas või enda kodus. Soovitan seda kristalli 30. kuupäeval sündinutele ka kinkida! 

Numeroloogia poolest toob Karneool väga palju head õnne, ja eriliselt veel materiaalset õnne ka neile, kes on sündinud elutee number 5 all.

Soovitame talismane ja kristallidest valmistatud ehteid aeg-ajalt puhastada ning laadida, et tõsta nende energiataset. Karneooli sobib kõige enam laadida Tsitriin geoodi peal ja oleks hea, kui seda vähemalt korra kuus Palo Santo puu suitsuga puhastada. Kui Tsitriin geoodi ei ole, siis sobib Karneoolile veel ka Aragoniit geood

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud ca 2*1,4*0,8 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on oranžikas-punakas kristall, mis võib olla täiesti läbipaistva puna..
10.90€
Maksudeta:8.93€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall. Karneool on oranžikas-punakas kristall, mis võib olla täiesti läbipaistva pun..
10.90€
Maksudeta:8.93€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on oranžikas-punakas kristall, mis võib olla täiesti läbipaistva puna..
10.90€
Maksudeta:8.93€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on oranžikas-punakas kristall, mis võib olla täiesti läbipaistva puna..
10.90€
Maksudeta:8.93€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on oranžikas-punakas kristall, mis võib olla täiesti läbipaistva puna..
10.90€
Maksudeta:8.93€
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
4.90€
Maksudeta:4.02€
PUNANE TIIGRISILM on väga kauni ja sügava punase värvusega kristall. Kristall, mis on Tiigrisilma üks liikidest, millel on samasugune t..
2.50€
Maksudeta:2.05€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.