Menüü
Ostukorv

SININE KULDKIVI kilpkonn auguga

SININE KULDKIVI kilpkonn auguga EHTED
-25 %
SININE KULDKIVI kilpkonn auguga
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
10.88€
14.50€
Maksudeta: 9.06€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SININE KULDKIVI kilpkonn auguga

SININE KULDKIVI on üks Kuldkivi liikidest, see on kristall, mille on inimene ise valmis teinud naturaalsetest ainetest. Sinine Kuldkivi on valmistatud vasest, millele on lisatud koobaltit, mangaani ja ka kroomi. Selle kokku sulatamise tagajärjel tuleb kaunis tumesinist värvi Sinine Kuldkivi. Sinisele Kuldkivile on omane särav läige ja müstiline kosmose väljanägemine. Sinisel Kuldkivil on tugev energeetiline vägi, mis tuleb erinevate metallide kokku liitmisel ning seda arvatakse kristallide hulka. Sinist Kuldkivi hakati esimest korda valmistama 17. sajandil Itaalias. Sinise Kuldkivi peamiseks toimeks on "SOOVIDE TÄITUMINE!".

Sinine Kuldkivi aitab sul saavutada seda, millest sa unistad ja sellepärast on see väga kasulik kristall, mis võiks sinu elus olla perioodil, mil sa millestki väga unistad. Sinisel Kuldkivil on olemas jõud, mis suunab sinu sisse motiveerivat energiat, mis ei lase sul teelt kõrvale kalduda ja ainult end seada enda unistuste nimel tööd tegema. Mida rohkem vaeva sa näed enda unistuste nimel pingutamiseks, seda aktiivsemalt Sinine Kuldkivi sinu õnne nimel tööd teeb. Sina tegutsed, Sinine Kuldkivi loob sinu õnne jaoks saatusesse teed. 

Sinine Kuldkivi on soovide teele saatmise kristall, mis annab sulle võimaluse enda unistusi universumisse saata. Selleks too enda ellu iga mõne aja tagant üks Sinine Kuldkivi. Tuues Sinise Kuldkivi koju või hakates seda kaasas kandma, hoia seda esmalt peopesas ning soovi sellesse soov. See kinnitub kristalli ja aitab täitumiseks ligi kutsuda universumist head õnne.

Kanna Sinisest Kuldkivist ehteid, näiteks käeehet, et soovide täitumise protsess oleks võimalikult kiire. 

Tihtipeale lummab Sinine Kuldkivi just neid inimesi, kellel on hetkel elus üks suur, suur soov, millele nad ootavad universumi poolt vastust ja selle täitumist. Sinine Kuldkivi on soovide täitumise kristall. Kandes seda, aitab see soovidel kiiremini universumisse jõuda ning soovil asuda füüsiliselt kuju võtma. 

Sinine Kuldkivi on seotud Inglitega, eriti Kaitseingliga. Kandes seda kristalli vallandub selles olev vask reageerides ohule. Kui oht on saabumas, siis tuleb Kaitseingel sind kaitsma ja hoidma. Lisaks aitab see sinu palvetel ja soovidel jõuda Kaitseinglini. Kandes seda kristalli, siis sinu Kaitseingel kuuleb pealt kõiki sinu soove ja asub neid täitma. Kuna see sisaldab vaske, siis mõjub see magnetina sinu ja universumi vahel. 

Sinine Kuldkivi on kristall, mis on seotud hingedemaailma juhatusega, nähtamatu maailma tunnetamise ja ühendusega. Sinisel Kuldkivil on oskus viia inimese hing ühendusse kõige sellega, mis inimsilmale nähtav ei ole ja suurendada inimese mõttejõudu. Mõttejõu suurenemisel on võimalik inimesel endal enda teekonnal ja saatuses korrektuure teha. Sinine Kuldkivi annab oskuse ja võimaluse enda soove ning tahtmist saavutada. Kristall, mida enda elus hoides aitab see sul vaimselt areneda ja õppida seda, kuidas on võimalik sinus endas peidus olevaid energiaid kasutada. Sinine Kuldkivi on kristall, mis õpetab sulle seda, et kõigel on siin maailmas olemas oma põhjus ja ennekõike aitab see mõista negatiivses situatsioonis seda, mis see situatsioon õpetama või andma tuli. Sinine Kuldkivi aitab elus edasi liikuda ja sammugi mitte taha poole elus astuda.


KILPKONN sümboliseerib väga kõrget iga, seda sellepärast, et kilpkonnad elavad väga kaua. Seda peetakse kõrge ea, ilusa elu, tervise kaitse ja tasakaalu sümboliks. Kilpkonna sümbol aitab enesekindlalt ühes suunas liikuda ning oma soove ja ambitsioone täide viia, ilma alla andmata. Kilpkonna sümbol toob head materiaalset õnne ja seega kombineerides seda õigete kristallidega, aitab seda kõike veelgi rohkem saavutada. Kilpkonnad loovad kodu seal, kus nad on ja seega õpetavad ka meid elama hetkes ja nautima hetke, kus me viibime.

KILPKONN JA SININE KULDKIVI

Sinise Kuldkivi Kilpkonn on soovide täitumise talisman lastele. Soovitan tõepoolest kilpkonna ja ka teiste loomade sümbolitega kristalltalismane lastele kandmiseks. Igal loomal või sümbolil on omad kaitsvad omadused veel lisaks juures kristalli energiale ja sellega seoses on need võimsad väeesemed just lastele.

Sinise Kuldkivi kristall sobib väga hästi väikestele lastele või teismelistele kandmiseks ja kasutamiseks. Sinisel Kuldkivil on oskus lapse enesehinnangut parandada. Aidates lapsel iseendast lugu pidada, enda ilu, võlu ja oskusi märgata. 

Sinise Kuldkivi kilpkonna talisman aitab lapse soovidel täituda, unistustel jõuda tulevikku ning võimalustel avaneda, mis tooksid talle head.

Kui Sinist Kuldkivi kandma hakkad või kingid selle talismani enda lähedasele, siis peab selle kohta teadma järgmist: Kui sa hakkad seda kandma, siis soovitan ma seda aeg-ajalt käes hoida, kui sa unistad ja soovid midagi enda ellu. Unistades on hea, kui selle talismaniga oleks kontakti ja kindlasti peab seda talismani kaelas kandma, kui soovid sellelt seda väge kätte saada.

Riputage Sinise Kuldkivi Kilpkonn unenäopüüdja külge, et uneajal enda energiat, elujõudu ja spirituaalsust suurendada.

Sinise Kuldkivi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Sinine Kuldkivi aitab avada andeid, mis on sünnist kaasa antud. Kasutatakse ka telepaatiliste annete välja arendamiseks.

- Sinine Kuldkivi lummab neid inimesi, kellel on hetkel elus üks suur, suur soov, millele nad ootavad universumi poolt vastust ja selle täitumist. Sinine Kuldkivi on soovide täitumise kristall, mida kandes aitab see soovidel kiiremini universumisse jõuda ning sellel soovil füüsiliselt kuju asuda võtma. 

 - Sinine Kuldkivi koos Rutiilnõeltega Kvartsiga loovad võimsa duo, millel on olemas oskus ja vägi sinu unistusi ellu viia. Nendes kahes kristallis peitub soovunelmate täitmise jõud. Mõlemad kristallid annavad piisavalt palju sulle head õnne selle jaoks, et sinu südamesoove täide viia. Sinine Kuldkivi annab jõudu selleks, et väga suuri unistusi reaalseks muuta ja Rutiilnõeltega Kvarts oskab luua saatusesse teed, et need unistused ka päriselt suudaksid täide minna.

- Kristall, mis aitab sinu ellu uusi alguseid tuua ja luua läbi sinu enda mõttetegevuse. Sinist Kuldkivi käes hoides, seda endaga ehtena kaasas kandes või sellega koos mediteerides aitab see sinu soovidel täituda. Kui sa keskendud sellele, millist uut algust sa soovid enda ellu, siis Sinine Kuldkivi aitab sul selle alguse luua. Lisaks sellele on Sinine Kuldkivi väga hea intuitsioonikristall, mis aitab sind intuitiivsemaks muuta. 

- Kui sa kannad Sinist Kuldkivi, siis ole ettevaatlik oma soovide ja mõtetega, sind võetakse kuulda. Soovi ainult positiivseid asju enda ellu, kui kaldud negatiivseks, siis võta ripats kaelast ära. 

- Sinine Kuldkivi viib sind ühendusse kosmiliste energiatega, aidates sul soodsate energiate olemasolul rohkem saavutada ja õnne ligi kutsuda. Sinine Kuldkivi muudab igasuguse spirituaalse protsessi võimsamaks ja kui sa oled selline inimene, kellele meeldib erinevaid rituaale ja maagiaid teele saata, siis kindlasti leia Sinisele Kuldkivile koht enda elus.

- Sinine Kuldkivi on kuulsuse kristall, see aitab kuulsaks saada sellel alal, mida sa viljeled. Sobib neile inimestele, kellel on oma anne või konkreetne eriala, mille kallal tööd tehakse.

- Sinine Kuldkivi on väga kasulik kristall neile, kes on oma loomuselt väga tundlikud, haavatavad, sensitiivsed, kes oskavad maailma palju peenemal tasandil tunnetada ning kes võivad negatiivsetele energiatele kergelt ärrituvalt reageerida. Sinine Kuldkivi aitab tasakaalustada sellist energiate liikumist, aidates blokeerida ära stressienergia, mis võib kehasse ülitundlikul inimesel siseneda kõigest sellepärast, et teda ümbritsevad energiad on lihtsalt väga intensiivsed. Kui sina oled selline inimene, siis Sinine Kuldkivi aitab sind kindlasti.

- See on kristall, mis aitab sul olla sihikindel ja keskenduda kõigele sellele, mis võiks sinu elus olla. See aitab niivõrd keskenduda, et see toob need asjad sulle kohale.

- Aitab astraal-rännakut kogeda, aitab unes näha ettekuulutusi ja selgeid unenägusid, mida saab hiljem siis lahti seletada ning leida selle mõtte üles. Samuti aitab Sinine Kuldkivi ka unenägusid mäletada. 

- Sinisel Kuldkivil on oskus sinu soove, mõtteid, unistusi ja palveid enda peainglile saata. Kui sa kannad Sinist Kuldkivi, siis see tõmbab enda sisse kõik sinu ideede välgatused ja mõtted. Samas avades need mõtted peaingli jaoks, kui ta on parasjagu sinu Aurasse kanaldunud. Tänu Sinisele Kuldkivile on sinu peainglil alati võimalik kuulata, millest sa mõelnud oled ja tänu Sinise Kuldkivi soove täitva oskuse tõttu aitab see kristall sinu peainglil sinu mõtteid reaalsusesse tuua. Aidates sinu mõtteid ja palveid täide viia. 

- Eriline kaitsekristall on see inimesele, kes on energiatele väga tundlik. Kes võtab teiste inimeste negatiivsust ja positiivsust väga kergelt omaks. Inimesele, kes ei oska ise filtreerida energiaid, mis temani jõuavad. Sinine Kuldkivi aitab ülitundlikul inimesel hakkama saada sellistes situatsioonides, kus teine inimene jagab talle energiat, millest tal kasu ei ole, kaitstes Auravälja ja blokeerides kahjuliku energia vastu võtmise. 

- Sinine Kuldkivi aitab unistusi teele saata, kanna seda kristalli, kui soovid enda soovmõtteid universumile edastada. See on unistuste täitumise kristall. Soovitan seda eriti neile, kes on töötud või neile, kes soovivad endale uut töökohta leida. Kui kristalli kandma hakkad, siis soovi enda tööalane soov kristalli sisse. Palu, et sinu ellu tuleks soodne võimalus, millega sa rahule jääksid nii emotsionaalselt kui ka materiaalselt. 

RAVITSEMINE

Kanna Sinist Kuldkivi, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
  
- Sinine Kuldkivi on kasulik neile, kes kardavad pimedust, üldiselt on selle probleemiga silmitsi lapsed ja seega sobib see lapsele kandmiseks väga hästi. See võib olla ka põhjus, miks näiteks laps valib endale kristallide seast just Sinise Kuldkivi. Peale selle aitab Sinine Kuldkivi tervendada närvisüsteemi.

- Sinise Kuldkivi kristall sobib väga hästi väikestele lastele või teismelistele kandmiseks ja kasutamiseks. Sinisel Kuldkivil on oskus lapse enesehinnangut parandada, aidates lapsel iseendast lugu pidada, enda ilu, võlu ja oskusi märgata. 

- Sinine Kuldkivi on migreenihoogude leevendaja kristall. Kui sind käivad pidevalt kimbutamas migreenihood, mis muudavad sinu enesetunde väga kehvaks ja mis võivad sind lausa minestamise piirile viia, siis Sinine Kuldkivi on kindlalt sinu tervendaja kristall.

 - Sinine Kuldkivi on väga kasulik kõhuprobleemide, valude ja seedehäirete tervendamiseks. Lisaks sellele ka liigeseprobleemide ja valude leevendamiseks. Sinise Kuldkivi koostisosades on vaske ja vasel on need tervendavad omadused, mis kandunud Sinisesse Kuldkivisse.

KOLMAS SILM JA KROONTŠAKRA

Need on need Tšakrad, mida Sinine Kuldkivi kõige enam mõjutab. Kolmas Silm on sinu kuues Tšakra, mis on seotud unenägude maailmaga, ettekuulutustega, enda teekonna mõistmisega ja elu selgelt mõistmisega. Kroontšakra on sinu seitsmes Tšakra, mis on seotud enda tuleviku ette nägemisega ja õige tee üles leidmisega. Sinine Kuldkivi on abiks mõlemale nendele Tšakratele, aidates neil korralikult funktsioneerida, neid tervendada ja aktiveerida. 

SODIAAK 

Tähemärgilt mõjutab Sinine Kuldkivi kõiki tähemärke võrdselt.

 Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

NUMEROLOOGIA

Sinine Kuldkivi on 23. kuupäeval sündinute õnne-, enese eluülesande ülesleidmise ja tasakaalu-kristall. Sinine Kuldkivi aitab 23. kuupäeval sündinud inimesel üles leida selle ande, mis saatusesse kirja on pandud, aidates seda avada ja sellele head õnne tuua, aidates kaasa eneseteostamisele ja enda tee üles leidmisele. Lisaks sellele toob Sinine Kuldkivi head materiaalset ja spirituaalset õnne ettevõtmistesse, mis elus käsile võetakse. Sinine Kuldkivi võimendab kuulsuse energiat, mis annab 23. kuupäeval sündinule võimaluse enda eriala ja andega hiilata. Samas aitab see kristall tasakaalustada 23. kuupäeva närvilisust. Seda kristalli võiks elu jooksul aeg-ajalt kanda, kui soovitakse ellu rohkem õnne ligi kutsuda ja ennast üles leida. Kindlasti võiks seda kristalli olla ka koduses keskkonnas.

Sininse Kuldkivi kristalli soovitan ma laadida Mäekristall geoodi või Tselestiit geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Jasmiini viiruki, Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Tehniline
Mõõdud ca 3,5*3*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.PENDELDAJA kõrvarõngad on kokku pandud Sinisest Apatiidist ja Sini..
19.43€ 25.90€
Maksudeta:16.19€
SININE KULDKIVI on üks Kuldkivi liikidest, see on kristall, mille on inimene ise valmis teinud naturaalsetest ainetest. Sinine Kuldkivi on valmis..
5.78€ 7.70€
Maksudeta:4.81€
SININE KULDKIVI on üks Kuldkivi liikidest, see on kristall, mille on inimene ise valmis teinud naturaalsetest ainetest. Sinine Kuldkivi on valmis..
19.95€ 26.60€
Maksudeta:16.63€
SININE KULDKIVI on üks Kuldkivi liikidest, see on kristall, mille on inimene ise valmis teinud naturaalsetest ainetest. Sinine Kuldkivi on valmis..
18.15€ 24.20€
Maksudeta:15.13€
SININE KULDKIVI on üks Kuldkivi liikidest, see on kristall, mille on inimene ise valmis teinud naturaalsetest ainetest. Sinine Kuldkivi ..
20.80€
Maksudeta:17.33€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omaduste tõttu. Tiigrisi..
24.30€
Maksudeta:20.25€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall. Karneool on oranžikas-punakas kristall, mis võib olla täiesti läbipaistva pun..
5.50€
Maksudeta:4.58€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
4.50€
Maksudeta:3.75€
SIDRUNHEINA ja KORIANDRI küünlaid saab kasutada väga mitmel erineval moel kaitsmaks ennast, perekonda ja kodu:- Hoidke sed..
10.90€
Maksudeta:9.08€
Ingveril on oskus puhastada kõike seda, mis teeb halba ja liiga. Kui kombineerida nii võimsa taime õli ja essents Apelsiniga, siis sellest t..
10.90€
Maksudeta:9.08€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.