Menüü
Ostukorv

KARNEOOL chips

KARNEOOL chips KRISTALLID
KARNEOOL chips
5.50€
Maksudeta: 4.51€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KARNEOOL chips

KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.

Karneool on oranžikas-punakas kristall, mis võib olla täiesti läbipaistva punaka tooniga kuni erkoranžini välja. Karneool on üks tuntumatest kristallidest, mida kasutatakse inimese Aura tervendamisel, kuna sellel on oskus anda vajalikku energiat, mis aitab erinevatest probleemidest lahti saada. Karneooli leidub peamiselt Tšehhis, Slovakkias, Peruus ja Uruguais. Karneooli esimesi põhjuseid, miks seda kandma asuti, oli see, et Karneool aitas järgmistesse eludesse ilma suuremate Karmavõlgadeta edasi minna - see omadus kehtib siiamaani, kuna Karneoolil on oskus selles elus Karmat lahendada ja mõista, miks üks või teine asi meie ellu saadetakse

CHIPSID on väikesed kristallitükid, aga nendel on täpselt samasugused toimed, nagu on ka sellel kristallil, lihtsalt selle ühe kristalli suurus on äärmiselt väike. Chipskristalle on väga hea kasutada küünlaaluste valmistamiseks, kristalle on hea küünlaalustele lisada, kuna need hakkavad üksteisega käsikäes kodu atmosfääri ja Aurat tervendama. Igal kristallil on oma jõud, kui seda erinevate küünalde ja maagiaküünaldega kokku viia.

KARNEOOL CHIPSID

- Karneoolist chipsidel on oskus kodu Auraväljas tõsta positiivsust, enda teostamise soovi, soovi olla aktiivne, armastust, soovi armastada ja armastust jagada.

- Moodusta alus, millel on chipskristallid ja Tsitriin geoodid koos oranži küünlaga, et majast välja viia energia, mis ei lase kodus ega ka kodustel olla õnnelik.

- Aseta Karneooli chipsid kodu Lõunapoolsesse tuppa lillemullale või lihtsalt tee sellest kaunis kristallidealus. Karneool vabastab armastuse kohal olevaid muresid ja tõstab kodus eluenergiat.

- Karneooli kristall on mulle alati sümpaatne olnud, selle välimus on väga kaunis ja selle värvus väga ilus. Karneool on uute alguste kristall nii nagu seda on ka Mookaite. Karneool aitab sinu elu paremaks muuta ja sinu ellu tuua uusi häid võimalusi enda elu paremaks loomiseks. Karneool annab sulle elujõudu ehk vitaalsust, energiat ja motivatsiooni. Kristall, mis suunab sind tegutsema ja paremuse nimel tööd tegema. Kristall, mis annab sulle vajaliku energialaengu, et sa saaksid enda unistuste poole liikuma hakata.

- Karneool on kristall, mille sees on magnet. Magnet, mis suudab enda ümber kutsuda häid võimalusi, positiivsust, rõõmsameelsust, häid inimesi, edu, küllust ja rikkust. Karneooli võib muuta sinu elus nii mõndagi negatiivset positiivseks. Anna Karneoolile võimalus enda elu ilusamaks muuta.

- Karneool kannab väga palju energiat endaga kaasas, mis aitab peamistest energiablokaadidest vabaneda. Sellel on oskus süstida sinu hinge energiat, tänu millele sinu ellu saab hea õnn üleüldse pääsedagi. Seega Mäekristalli kõrval on see üks kasulikemaid esimesi kristalle.

- Karneool lõpetab ära igasuguse elu paigalseisu, see on kristall, mis aitab sul enda elu pidevalt paremaks muuta. Karneooli kasutades aitab see kristall kutsuda sinu ellu ligi vaid edu.

- Karneool on selline kristall, mis muudab inimese kirglikuks, suurendades elukirge igas suunas, aidates olla kirglikum suhtealaliselt, tööalaselt, kui ka lihtsalt argitoimetustes. Mida rohkem Karneooli on sinu kodus, seda energilisem sa oled.

Erinevaid Chipskristalle võib omavahel kombineerida, et veelgi erilisemat energiat saada, igal kombinatsioonil on veel omakorda eriline vägi ja mõju sinu kodu üle. Lisage kindlasti aluse peale ka küünal põletamiseks, et need kristallid aktiveeruksid kodu Aurat muutma.

KARNEOOL ERINEVATE KRISTALLICHIPSIDEGA

Must Turmaliini ja Karneooli chipse hoidke koos, et suurendada koduenergiat, kaitsta tööd, kaitsta äri, kaitsta enda ideid ja kaitsta ka suhet. Sobib erinevatesse kristallikomplektidesse lisamiseks. Hoidke koos Sulgvõhu taime peal kodu Lõunapoolses nurgas, et parandada perekonnasiseseid suhteid, eriti mehe ja naise vahelisi suhteid.

Ametüst kombinatsioonis Karneooliga aitab kaasa loomingulisusele, kodu energia aktiivsemaks muutmisele ehk see aitab energiatel kiiremini kodus liikuda.

Tsitriiniga sobib kokku kodu Lõunapoolse nurga aktiveerimiseks, samal eesmärgil võib lisada ka Punast Jaspist. Tsitriiga sobib kokku küllusenurga aktiveerimiseks, rahakarbi aluskristallideks, Ahvileivapuu ehk Turdlehe mullale, Sulgvõhi mullale küllusekanali aktiveerimiseks. Sobib kokku ka Rohelise Aventuriiniga, Tiigrisilmaga samal eesmärgil.

Hematiit Sobivad kokku, kui soovitakse kodus elavate inimeste energiat, elujõudu ja ambitsioonikust tõsta.

Roheline Aventuriin ja Karneool sobivad kokku materiaalsetel eesmärkidel, nende kõrvale soovitan lisada ka Tiigrisilma. Neid chipse saab kasutada küllusekanali avamiseks Kagunurgas, neid võib hoida mõne küllusetaime mullal, nagu näiteks Ahvileivapuu või Sulgvõhu peal.

Kuukivi ja Karneool sobivad siis kokku, kui soovitakse viljakust suurendada või armastuseenergiat tõsta. Sinna sobib veel lisada Roosat Kvartsi.

Punane Jaspis sobib kokku Karneooliga armastuse energia võimendamise jaoks. Sobib sinna lisada veel Merevaiku, Granaati, Kuukivi ja ka Roosat Kvartsi.

Mäekristall võimendab omakorda selle kristalli toimet.

Roosa Kvarts ja Karneool sobivad siis kokku, kui soovitakse viljakust suurendada või armastuseenergiat tõsta. Sinna sobib veel lisada Kuukivi.

Rutiilnõeltega Kvarts aitab koos Karneooliga vabastada majapidamisest energiat, mis tekitab tülisi, asjatuid väljaütlemisi, norimist ja kiusamist.

Šungiit koos Karneooliga aitab tuua kiiret tervenemist perekonda, hoia Idapoolses toas.

Merevaik sobib kokku Karneooliga armastuseenergia võimendamise jaoks. Sobib sinna lisada veel Granaati, Karneooli, Kuukivi ja ka Roosat Kvartsi.

Granaat sobib kokku Karneooliga armastuseenergia võimendamise jaoks. Sobib sinna lisada veel Merevaiku, Karneooli, Kuukivi ja ka Roosat Kvartsi.

Peridoot avab koos Karneooliga energiakanali, mis vabastab koju jäänud stressi. Sobivad kokku siis, kui elatakse vanas majas, kus energiad seisavad. Sobivad ka sellisesse koju, kus pole ammu keegi elanud ja see on tühjana seisnud.

Tiigrisilm ja Karneool sobivad kokku materiaalsetel eesmärkidel, nende kõrvale soovitan lisada ka Rohelist Aventuriini. Neid chipse saab kasutada küllusekanali avamiseks Kagu nurgas, neid võib hoida mõne küllusetaime mullal, nagu näiteks Ahvileivapuu või Sulgvõhki peal.

Lumikvarts ja Karneool loovad väga hea kombinatsiooni, millel on oskus "keskenduma" panna eesmärgi saavutamisele. Sobivad lapse tuppa õppimise jaoks.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Karneool kiirendab vereringet ja verevahetus. Seda kristalli on hea kanda või kasutada, kui sul on probleeme vereringega. Karneool aitab kaasa ka verepuhastusele ja vere taastumisele, aidates paremini ka taimedest rauda omastada. Karneool on vereringega väga tugevalt seotud ja seega on see kasulik ka vererõhu reguleerimisel. Sobib kõigile, kellel on vererõhuprobleemid.

- Karneool aitab kehal vitamiine omastada, aidates ka alternatiivmeditsiinil kehas kiiremini reageerida ja häid tulemusi saavutada. Karneooli kanna ajal, mil sa teed iseendale alternatiivtervendust või lased seda kellelgi professionaalil teha.


- Soovitan Karneooli kanda neil, kellel ei ole söögiisu ja kes ei soovi tervislikult toituda. Karneool töötab sellisel eesmärgil paremini siis, kui seda kanda talismanina või kõrvarõngastena. Lisaks sellele on Karneooliga koos kasulik kanda Apatiiti, millel on olemas väga tugev tervendav vägi, mis aitab  suunata tervislikikult toituma.


- Karneool on viljakusekristall, mida kantakse siis, kui soovitakse lapseootele jääda, tervendada viljatuseprobleeme, või siis, kui soovitakse veel sündimata last erinevate terviseprobleemide eest kaitsta. Karneool on kristall, mis aitab viljakust tõsta  nii mehel kui ka naisel. Karneool aitab lisaks viljakusele libiidot suurendada ja meestel impotentsusprobleemist lahti saada.


- Karneool edendab tervislikku seksuaalsust, ja kui inimene ei ole oma hinges seksuaalne, siis see aitab seksuaalseks muutuda. Lisaks sellele aitab Karneool mõista enda orientatsiooni, aitab lahti lasta seksuaalsetest traumadest ja probleemidest, mis blokeerivad inimeset seksuaalseks olemisel.

- Karneool aitab lahti saada jõuetusetundest, väsimusest, on kasulik nii kevad- ja sügisväsimuse ära hoidmisel. Karneool täidab inimese keha ja hinge energia, elujõu ja väega, mis aitab tugev olla. Karneool suurendab füüsilist ja vaimset energiat ühekorraga.


SODIAAK

Karneool on NEITSI ♍ õnnekristall. Karneool aitab Neitsil saavutada just seda, mida hing ihaldab ning aitab eriliselt hästi kaasa tööalaste unistuste täitumisele. Karneool on Neitsi kõige tugevam tervisekristall, aidates stressist vabaneda ja seda vältida. Lisaks on Karneoolil ka tujutõstvad, positiivsed, ambitsioonikust ja enesetunnet parandavad omadused. Neitsil on kasulik hoida Karneooli enda sünnikristallide komplektis.

Lisaks Neitsitele on Karneool väga kasulik ka JÄÄRADELE ♈. See on nende ideaalne tööedukristall, mis annab motivatsiooni, toob edu, aitab leida sobivat ametit. Karneool aitab Jäära olukordades, kus ta peab muretsema raha või toimetuleku pärast, sest temasse on juurdunud soov olla materiaalselt kindlustatud Lisaks toob Karneool Jääras välja kõik tema positiivsed iseloomuomadused. Jääral on kasulik hoida Karneooli oma sünnikristallide komplektis, kuna see aitab tema motivatsiooni terve elu kõrgel hoida ja üleüldse Jäära ellu pidevat head õnne luua.

NUMEROLOOGIA

Karneool toob head õnne kõikidele, kes on sündinud 30. kuupäeval. Sellel kuupäeval sündinu eesmärgiks on luua maise ja spirituaalse vahele ülim tasakaal. Karneool aitab seda teha, suurendades tööalast head õnne, rikkuseenergiat ja positiivset ellusuhtumist. See on õnnekristall, mis aitab luua luksust ja nautida seda nii, et samal ajal toimuks ka spirituaalne kasv. Karneool kaitseb raha ja küllusega seotud ebaõnne eest, aidates tagada 30. kuupäeval sündinule hea maise õnne. Karneooli hoia enda lähedal, kanna seda kaasas, hoia sünnikristallide laekas või enda kodus. Soovitan seda kristalli 30. kuupäeval sündinutele ka kinkida! 

Numeroloogia poolest toob Karneool väga palju head õnne, ja eriliselt veel materiaalset õnne ka neile, kes on sündinud elutee number 5 all.

Puhasta chipskristalle Salvei rituaalitaime suitsuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Kogus ca 60 g
KARNEOOL poleeritud
Enim müüdud
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
3.00€
Maksudeta:2.46€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
1.00€
Maksudeta:0.82€
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
5.00€
Maksudeta:4.10€
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi lä..
5.00€
Maksudeta:4.10€
MEREVAIK on universaalne armastusekristall. Tuues head õnne armastuses, liites kokku õigeid inimesi ning aidates vältida valede sammude ja valiku..
12.00€
Maksudeta:9.84€
ROHELINE KVARTS poleeritud
Enim müüdud
ROHELINE KVARTS on kristall, mille peamine eesmärk on tuua Sinu ellu küllust ja jõukust. See toob ootamatuid häid võimalusi ning luksust. Aitab l..
3.00€
Maksudeta:2.46€
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
4.00€
Maksudeta:3.28€
KARNEOOL poleeritud
Enim müüdud
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
3.00€
Maksudeta:2.46€
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
13.70€
Maksudeta:11.23€
Kristallidele on omased praod, jooned ja ka ebakorrapärasused. Tegemist on looduslike mineraalidega ning iga kristall oma eripärase struktuuriga o..
9.00€
Maksudeta:7.38€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.