Menüü
Ostukorv

MUST JASPIS ripats (metall)

MUST JASPIS ripats (metall) EHTED
MUST JASPIS ripats (metall) EHTED
MUST JASPIS ripats (metall) EHTED
MUST JASPIS ripats (metall) EHTED
MUST JASPIS ripats (metall)
5.90€
Maksudeta: 4.84€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MUST JASPIS ripats (metall)


MUST JASPIS on üks Jaspise liikidest, millele on loomulikult värvuseks must toon. Mustas Jaspises võib esineda pragusi, vahel mõnda värvitooni, mis tuleneb vahel sellest, kui Must Jaspis on maapõues end mõne teise Jaspise kõrval looma hakanud. Sellsel juhul jäävad Musta Jaspise külge mõne teise Jaspise kristalli osakesed. Musta Jaspist leidub mitmes kohas Aafrikas ja seda leidub ka Brasiilias. Musta Jaspise peamiseks väeks on kaitseenergia ja see omakorda tähendab seda, et kes Musta Jaspist kasutab või kannab, selle ellu see kristall kaitset toob. Must Jaspis kaitseb nii vaimsete kui ka füüsiliste ohtude eest. Kristall, mida on kasulik enda elus hoida perioodil, kus sa tunned, et sul on vaja juurde lisakaitset või midagi, mis aitaks sul enda eluga toime tulla.

Mustal Jaspisel on oskus inimese Auraväljas eksisteerivat negatiivset energiat endasse tõmmata, mis tähendab seda, et Must Jaspis toimib kui Aurapuhastaja. Musta Jaspise Aurapuhastava toime tõttu tuleb seda kristalli Salvei suitsuga korrapäraselt puhastada.

Musta Jaspise kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Must Jaspis muudab sinu hinge vastupidavaks, aidates sul väga rasketes olukordades, pingelisel ajal ja raskete inimestega hakkama saada. Musta Jaspise kristalli kandmine muudab sind tugevaks, aitab sul paremini enda eest seista, kui sul seda vaja läheb ja annab sulle julguse enda elus muudatusi teha.

- Must Jaspis on tugevatoimeline kaitsekristall, mis aitab sinu Auravälja tugevamaks muuta. Must Jaspis kaitseb sind ebaõnne, kurja silma, needuse pealepaneku, ärasõnumiste, õnnetuste ja terviserikete eest. Musta Jaspise enda lähedal hoidmine aitab ära hoida kõike seda halba, mis sinu elus tegelikult eksisteerida ei tohiks, jättes alles vaid need õppetunnid, mida karma ja saatus on sulle toonud. Must Jaspis aitab sind ülejäänud negatiivsest energiast vabaks päästa.

- Kristall, mis on väga kasulik sulle, kui sa tunned, et sa hõljud liialt palju pilvede peal, sul on raske keskenduda ja end kuidagi aktiivse rütmi peale saada. Must Jaspis aitab sind tagasi maa peale tuua, sinu keskendumisvõimet tugevamaks muuta ja sind elus edasi viia. Must Jaspis kaitseb lisaks sellele ka laiskuse eest, aidates sul olla aktiivne ja enda elu pidevalt ikka paremaks ning edukamaks muuta.

- Väga kasulik kristall madala spirituaalse energiaga inimesele, kellel ei ole erilist sidet enda intuitsiooniga, spirituaalse maailmaga, Inglitega ja kellel ei ole oskust märke lugeda. Must Jaspis aitab avada väga kinnist inimest, kellel spirituaalset energiat veel Auraväljas ei eksisteeri. Must Jaspis on väga kasulik enesearengut soodustav kristall. Soovitan neile, kes ei oska energiaid veel tajuda.

- Kui sul on probleeme enda emotsioonide väljendamisel, sa tunned, et sa oled liiga kinnine, kohati introvertne, ja sul on väga raske enda avada või enda tundeid sõnadesse seada, siis Must Jaspis on kindlasti üks õigemaid kristalle sinu jaoks. Must Jaspis aitab sul vabaks lasta blokaade, mis ei lase sul end väljendada nii, kuidas sa soovid end väljendada, ja see muudab sind positiivses mõttes emotsionaalsemaks.

- Must Jaspis kaitseb energiavampiirluse eest. Energivapiirlus on see, kui keegi sind kõnetades võtab endaga kaasa sinu isikliku energia, positiivsuse ja väe. Energiavampiirlus on see, kui keegi sind lihtsalt oma kohalolekuga kurnab. Kanna seda kristalli, kui sa oled tundlik teiste inimeste energiate suhtes ja kui sa tunned, et sul on mõne inimesega lihtsalt väga raske koos olla.

- Must Jaspis muudab inimese praktiliseks ja on ääretult kasulik siis, kui ei osata enda eluga midagi ette võtta. Must Jaspis aitab õigele teele liikuda, aidates enda elu korda seada, asjalik töö leida, häid mõtteid seoses tulevikuga tuua, ja see õpetab seda, kuidas edukaks saada.

- Must Jaspis aitab välja tulla arvuti- ja teiste elektrooniliste seadmete sõltuvusest. Kui ollakse pidevalt arvutis, telefonis või mängitakse nutiseadmetes mänge, siis see tekitab sõltuvust. Must Jaspis aitab sellise sõltuvuse eest kaitsta ja sellest vabaks saada. Kui on väga tõsine probleem ja ei suudeta enam reaalset elu elada, siis tuleks kindlasti pikaajaliselt Musta Jaspist endaga kanda.

RAVITSEMINE


Kanna Musta Jaspist siis, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:


- Ravitsemise eesmärgil kasuta Musta Jaspist siis, kui sul esineb pidevaid kõhuvalusid. Must Jaspis aitab ennekõike terveks teha eeterkeha ja seega vabastada kõhuvalu, millele ei osata põhjust leida. Põhjendamatu kõhuvalu korral hoia kindlasti Musta Jaspist enda elus senikaua, kuniks see valu on ära kadunud.


- Väga kasulikuks tervenduskristalliks ajal, mil on läbi põetud mõni raskekujuline haigust. Must Jaspis aitab taastuda ja seda on kasulik enda lähedal hoida ajal, kui kehale on tehtud operatsioon.

JUURTŠAKRA


Juurtakra on sinu esimene Tšakra ja Must Jaspis töötab kõige enam just selle Tšakraga. Must Jaspis aitab Juurtšakral korrapäraselt funktsioneerida, aidates blokeerida agressiivsuse teket ja õpetades sul negatiivsete energiatega toime tulla. Väga kasulik Juurtšakra kristall neile, kellel on probleeme enda vihaemotsioonide kontrolli all hoidmisega.
 
SODIAAK


Tähemärgilt toetab see ennekõike SKORPIONEID ja JÄÄRASID. Must Jaspis toob mõlemale tähtkujule väga tugevat kaitset, aidates ohtudel elust eemale liikuda, aidates ebaõnnel elust vabaneda ja suurendada hinge tugevust ning vastupidavust. Veel lisaks on Must Jaspis neile kahele tähtkujule kasulik siis, kui on stressiperiood. Must Jaspis aitab edukalt nii Skorpionitel kui ka Jääradel enda stressist lahti saada.

Musta Jaspist võid laadida Ahhaat geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Mürriviiruki või Kadakamarja eeterliku õliga


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 2*2,5*1,5 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
MÜRR on punakaspruuni värvi ja väga hea lõhnaga kummivaik. Mürr on pärit Somaaliast ja see pärineb commiphora myrrha puu kuivanud mahlas..
5.90€
Maksudeta:4.84€
KADAKAS kuulub mändide perekonda ning on paljude jaoks väga tuttav. Tegemist on igihalja okaspuuga, millel on omapärane välimus ja mis on peamise..
15.30€
Maksudeta:12.54€
DRAAKONI VEREKIVI poleeritud
Enim müüdud
DRAAKONI VEREKIVI on üks Jaspise liikidest, mis on oma nime saanud välimuse pärast ja ka sellega kaasnevast legendist. Draakoni..
4.40€
Maksudeta:3.61€
Pilt on illustreeriv. Puuvillapael ei kuulu auguga kristalli juurde.HÜPERSTEEN on väga tugevatoimeline kaitsekristall, mis suudab ennekõike&..
13.00€
Maksudeta:10.66€
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
4.50€
Maksudeta:3.69€
PORGANDI eeterlik õli on eeterlike õlide maailmas üks parimaid nahatervendajaid ja see on üks peamisi põhjuseid miks võiks Porgandi eeterlik õli ..
21.90€
Maksudeta:17.95€
BASIILIK pärineb algupäraselt Indiast ja selle kohalikuks nimeks on tulsi. Basiilikul on oma hellitusnimi, milleks on maitsetaimede ..
11.90€
Maksudeta:9.75€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.