Menüü
Ostukorv

SININE HAULIIT ripats rist (metall)

SININE HAULIIT EHTED
SININE HAULIIT ripats rist (metall)
6.60€
Maksudeta: 5.41€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SININE HAULIIT ripats rist (metall)

SININE HAULIIT on tegelikult Valge Hauliidi kristallist tehtud kristall. See tähendab seda, et inimesed ise värvivad Valget Hauliiti siniseks, et sellest kristallist konkreetsemaid energiaid välja tuua. Väga tihti aetakse värvitud Valget Hauliiti segamini Türkiisiga, mida kindlasti ei tohiks teha. Tihti nimetatakse Sinist Hauliiti ka Türkeniidiks ja sealt võib tulla selline valearusaam, et Sinine Hauliit on sama, mis Türkiis.

Inimesed värvivad Valget Hauliiti ja ka teatud Ahhaadid on värvimise tulemusel saanud oma kauni välimuse. See aga ei tähenda, et sellel kristallil ei oleks energiat. Teatud kristalle värvitakse, et tuua nendes rohkem esile konkreetseid omadusi. Sinise Hauliidi puhul tuuakse sinise tooniga esile rahu energiat.

Sinisel Hauliidil on olemas kõik omadused, mis eksisteerivad Valge Hauliidi energiaväljas. Seega soovitan lugeda ka Valge Hauliidi kristalli informatsiooni, et teada saada, mis omadusi on veel Sinisel Hauliidil lisaks. Selle kohta saad rohkem lugeda SIIT.

Sinine Hauliit on kristall, mille värvus võib muutuda tuhmimaks ja kuluda. Eriti kehtib see Sinise Hauliidi ehete puhul. Seega kui sul on soov Sinist Hauliiti kasutada, siis hoia seda veest eemal, et vesi seda ei kulutaks.

Väga paljudele lastele meeldib just nimelt Sinine Hauliit ja sellel on olemas ka oma põhjus. Sinisel Hauliidil on oskus inimesele pakkuda turvatunnet, tunnet, et sind armastatakse ja väärtustatakse. Sinist Hauliiti valivad väga tihti kristallide seast just endale lapsed, kuid kui sa oled täiskasvanud ning sulle see väga sümpatiseerib, siis see võib olla ka üks energiatest, mida sa sellest kristallist otsid.

Sinist Hauliiti võib kinkida lapsele, kellele sa soovid edasi anda head õnne sõpruse loomisel!

Sinine Hauliit on Kurgutšakra kristall, mis tähendab seda, et seda kristalli saab kasutada Kurgutšakra avamiseks. Seda on kasulik hoida padja sees või selle kristalliga võib Kurgutšakra jaoks meditatsiooni teha.

RISTI sümbol pakub Sulle spirituaalset kaitset ohtude ja halbade inimeste eest.

SININE HAULIIT JA RIST

Sinise Hauliidi rist kaitseb selle kandjat stressi ja ebaõnne eest. See talisman hoiab kaitseinglit tugevalt ühenduses selle kandjaga, andes võimaluse kaitseingli kaudu suuremat kaitset ja abi saada. 

SINISE HAULIIDI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Sinine Hauliit on ideaalne kristall lapsele, et tema emotsioone tasakaalus hoida, teda õnnelikuks teha ja talle turvatunnet pakkuda.

- See on kristall, mis aitab aravõitu lastel sõprust luua ja enda eest seista. Eriti kasulik on see nendele lastele, kes lasevad ennast mõjutada ja kes lasevad endale kehvasti öelda ilma end kaitsmata. Sinine Hauliit on lastele ka selleks, et nad julgeksid enda mõtteid välja öelda ja see tagab neile rahuliku une.

- Sinine Hauliit on kristall, mis aitab lapse intuitsioonil edasi areneda ja aitab takistada Kolmanda Silma kanali kinni minemise eest. See on ka põhjus, miks on hea, kui laps kasutab seda kristalli.

- Sinine Hauliit on väga võimas rahustaja kristall, mis tähendab seda, et sellel on oskus närvilist energiat maandada ja enda ümber olevasse keskkonda suunata enda seest rahustavat energiat.

- Sinine Hauliit rahustab ülikiiret, närvilist ja rahutut mõttetegevust ning see on ka põhjus, miks see on unehäirete jaoks ideaalne kristall.

- Sinine Hauliit on kristall, millel on eriline oskus sulle tuge anda, kui sa soovid tervislikumalt toituda, enda keha jaoks õigeid toiduaine valikuid teha ja ka dieeti pidada. See on kristall, mis annab sulle väge, et sa suudaksid sellega hakkama saada ja et sa poole pealt alla ei annaks. Sinine Hauliit töötab sinu alateadvusega, aidates blokeerida isusid, meeletut vajadust magusa järgi ja vajadust pidevalt midagi rasvast süüa. Need samad omadused on olemas ka Valges Hauliidis, kuid Sinine Hauliit töötab veelgi võimsamalt selle teema juures.

- Kui on soov väga põhjalikult enda toitumist kokku võtta, siis soovitan neid kristalle erinevate ehetena endaga igapäevaselt kaasas kanda. Aseta see kristall kokku teiste dieedi pidamise kristallidega ja hakka seda endaga kaasas kandma. Dieedi pidamisele aitab kaasa veel lisaks Valge Hauliit, Must Obsidiaan ja Apatiit.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Sinine Hauliit on värvitud kristall. Veega kokkupuutel hakkab see tuhmuma, seega ei tohi Sinisest Hauliidist kindlasti vee-eliksiiri valmistada ja seda ei tohi ka veega pesta.

- Unehäired, rahutu uni, närvilisus, stress, depressioon, ülemõtlemine, tuju langus, ärevushäired, meeletu magusa vajadus, meeletu rasvaste toitude vajadus, liigsöömine, alatoitumine, näljutamine.

- Soovitan Sinist Hauliiti kasutada lastel, kes on füüsiliselt nõrgad ja kellel on pidevalt erinevad haigused kallal. Sinine Hauliit aitab hapra tervisega last kaitsta. Selleks tuleks seda kristalli lapsel endaga kaasas kanda.

Kui sul on soov Sinise Hauliidi käest tervendavaid omadusi kätte saada, siis aseta see padja sisse või kanna seda ehtena endaga kaasas.

SODIAAK

Sinine Hauliit mõjub suurepäraselt VÄHILE. See aitab maandada Vähi ülemõtlemist, mis takistab hea õnne suurenemist. Sinine Hauliit vabastab Vähi energias olevaid takistusi ja parandab üleüldiselt tema elukvaliteeti. Seetõttu on Sinine Hauliit ülimalt oluline kristall neile, kes on sündinud Vähi tähtkujus. Soovitan seda kristalli hoida enda elus, kodus ja kanda ehtena, et suurendada iseenda isiklikku õnne. 

Sinist Hauliiti võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sidruniviiruki või Kadakamarja eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Kristalli suurus ca 2,5x2x0,4 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
5.50€
Maksudeta:4.51€
SININE HAULIIT on tegelikult Valge Hauliidi kristallist tehtud kristall. See tähendab seda, et inimesed ise värvivad Valget Hauliiti..
3.00€
Maksudeta:2.46€
SININE HAULIIT on tegelikult Valge Hauliidi kristallist tehtud kristall. See tähendab seda, et inimesed ise värvivad Valget Hauliiti siniseks, et..
11.80€
Maksudeta:9.67€
SININE HAULIIT on tegelikult Valge Hauliidi kristallist tehtud kristall. See tähendab seda, et inimesed ise värvivad Valget Hauliiti siniseks, et..
16.90€
Maksudeta:13.85€
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate seep..
12.90€
Maksudeta:10.57€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesugusevälimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel o..
13.70€
Maksudeta:11.23€
KANEP on üks vanimaid ravimtaimi, mida inimkond on enda heaks kasutanud. Teadaolevalt kasutati seda tervendustseremooniatel juba 10 000 aastat en..
3.20€
Maksudeta:2.62€
SODALIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on omapärane sinine kuni tumesinine värvus. Selle sinise seest jooksevad läbi erinevad v..
9.90€
Maksudeta:8.11€
TSITRONELLA ja SIDRUNHEINAVIIRUK tõstab meeleolu, parandab tuju ja tervendab koduenergiat. Üheskoos loob see viiruk positiivse keskkonna ja e..
5.60€
Maksudeta:4.59€
ROOSIPUU on väga väärtuslik puu, mis kasvab Brasiilia vihmametsades, Indias, Austraalias ja Tais. Selle puu värv on punane ja see lõhnab v..
11.50€
Maksudeta:9.43€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.