Menüü
Ostukorv

ROOSA KVARTS, GRANAAT ja MÄEKRISTALL kõrvarõngad rippuvad chips

ROOSA KVARTS, GRANAAT ja MÄEKRISTALL kõrvarõngad rippuvad chips   EHTED
ROOSA KVARTS, GRANAAT ja MÄEKRISTALL kõrvarõngad rippuvad chips
14.00€
Maksudeta: 11.47€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROOSA KVARTS, GRANAAT ja MÄEKRISTALL
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõigil seda kristalli vaja. Kanna seda endaga kaasas, too koduseinte vahele ja kingi neile, kellega soovid armastuseõnne jagada.

Roosa kvarts on kristall, mis sobib peaaegu et kõigile, kuna Roosa Kvarts on äärmiselt õrna energiavibratsiooniga kristall, mis hakkab sinu Auras tööle nii, et sa esialgu ei pane selle toimet tähelegi. See teeb sellest kristallist väga hea tervendaja, mis aitab eemaldada sinu hingest ärrituvuse, närvilisuse ning liigse emotsionaalsuse,  aidates sul olla emotsionaalselt stabiilsem ja tasakaalukam. Roosa Kvartsi mõjutusi hakkad sa tundma alles hiljem, seda sellepärast, et see teeb sinu Auras korrektuure väga ettevaatlikult.

Roosal Kvartsil on inimkonna ajaloos väga pikk minevik. Roosat Kvartsi on leitud inimeste poolt kasutatuna kunagise Mesopotaamia piirkonnas, kus nüüdseks asub Iraak ja nendest Roosadest Kvartsidest valmistatud esemed ulatuvad aega 7000 eKr. See tähendab seda, et teadaolevalt on inimesed vähemalt üle 9000 aasta Roosat Kvartsi enda hinge heaolu tarbeks kasutanud. Igatahes on see üks väga huvitav fakt, mida ma Roosa Kvartsi ajaloo kohta tean. 

Vana-Egiptuse ja Kreeka elanikud kandsid Roosast Kvartsist valmistatud ehteid selleks, et enda ellu kutsuda lapseõnne ja perekonnaõnne. Sama usutakse ka tänapäeval. Roosat Kvartsi peeti juba sel ajal noorendavaks kristalliks, mis ei lase inimese võlul, ilul ja säral kaduda, aidates hoida stressitaset võimalikult madalal, et keha enneaegselt ei vananeks.

Keskajal kasutati Roosat Kvartsi meditsiinilistel eesmärkidel ja hakati sellest vee-eliksiiri valmistama. Lisaks eliksiirile hoiti seda kristalli ka erinevate taimejookide sees, millega tervendati keha. Juba siis usuti, et Roosa Kvarts suudab tervendada südamehaiguseid ja emotsionaalsest valust tingitud haigusseisundeid. 

Roosa Kvarts on ülim armastusekristall, milles on olemas kõik see, mida sul on vaja. Armastusekristall, mis õpetab sind armastama, armastust vastu võtma, seda austama, jagama ja hindama. Kristall, mille võimuses on sind juhatada suhetealaselt õigele teele, näidates sulle seda, kellele sinu süda peaks kuuluma ja kellele mitte. See on kristall, mis aitab sul suhetealaselt õigeid otsuseid langetada. Kristall, mis äratab sinus üles armastuse, ja seda isegi siis, kui see on sinu sees väga sügaval lukus. Südametšakra kristall, mis aitab südant tervendada, sinu hinges olevale kurbusele või pettumusetundele leevendust tuua. Kristall, millel on oskus kinkida sulle taas lootus, usk ja jõud, mis aitab sul jälle armastusse uskuda. Roosa Kvarts sobib igaühele, nii lapsele, noorele, täiskasvanule kui ka kõrges eas hingele. Roosa Kvarts toob sõprust ja muudab elu lihtsalt kaunimaks. 

GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige sensuaalsemaks, romantilisemaks, kirglikumaks ja armastusväärsemaks kristalliks, mida kasutatakse suhete parandamiseks ja heade suhete ellu toomiseks.

Granaat on oma energia omaduste poolest intensiivne kristall, oma välimuse poolest aga väga luksuslik ja kaunis. Granaadi vägi toimib kiirelt ja selle energiat ei tohiks alahinnata. Granaat on väga tugev kristall nii füüsilises kui spirituaalses mõttes, omades väga tugevat struktuuri ja energia omadusi. Granaadi loomine maapõues näitab juba ära, millise kristalliga tegemist on. Sealses keskkonnas, kus Granaat maa sees tekib, peab Granaat taluma tugevaid temperatuuri ja struktuuri muudatusi. See juba näitab, et Granaat on vastupidav ja seda annab ka inimesele - aitab olla vastupidav.

Granaadi kohta võid lähemalt lugeda SIIT.

MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. Mäekristall on suurepärane tervendaja, puhastaja, aktiveerija, filtreerija ja energiate edasi kandja. Mäekristalli leidub üle maailma väga paljudes erinevates riikides nagu näiteks USA-s, Brasiilias, Madagaskaril jne. Mäekristall koosneb ränidioksiidist ja see kuulub silikaatide mineraaligruppi. Mäekristall on oma tekstuurilt läbipaistev kuni tuhm, täiesti läbipaistmatu. Mäekristallile on omased praod ja täiesti selget Mäekristalli leidub üldiselt vähe. Mäekristalli hind sõltub samuti selle väljanägemisest ja ehtsusest. Mäekristalli on lihtne järgi teha, seega on turul ka väga palju tehiskristalle. Vaid naturaalsetes poolvääriskivides peituvad need energiaomadused, millest ma teile kirjutan. La Tene kristallid on naturaalsed.

Mäekristall on kõrge energiaväärtusega, mis teeb sellest kohese tervendaja. Mäekristalli kasutama asudes või enda ellu tuues võid sa juba väga kiirelt selle mõju tundma hakata. Mäekristall kiirgab oma energiat välja, andes tervendust ja head energiat sinna, kus seda on kõige enam vaja.

Mäekristalli ei saa olla inimesel mitte kunagi liiga palju, mida rohkem on Mäekristalli, seda paremat elu sa elad. Nii nagu kõik kristallid töötavad tasa ja targu, vaikselt nähtamatult, kuid toovad sulle väga suuri tulemusi, on ka Mäekristall see, kelle olemasolu muudab sinu elu väga suurel määral. Ma soovitan kõigil aeg-ajalt laiendada oma Mäekristalli kogusid, et kõik te elus saaks lihtsalt kiiremini liikuda. Mäekristall on takistuste vabastaja ja energiate ehk elu liikuma viija.

Mäekristall on pea kõikide teiste kristallide ema, sellest kristallist edasi on Maa loonud, ja loob, väga palju teisi kristalle. Mäekristall on nagu lõuend, mida Maa on kasutanud teiste imeliste poolvääriskivide loomisel.

Mäekristall aitab lahti lasta üksildusest ja saada vabaks kõrvaleheitmise hirmust. Kui sa tunned, et sa pead end pidevalt tõestama, kellelegi meeldima, sa tunned, et sa ei suuda end siiralt ja ausalt väljendada hirmust, mida teised kõik võiksid selle peale öelda ning mõelda, siis sa võid sellise hirmu all kinni olla. Mäekristall aitab sellest välja tulla. Lisaks sellele on Mäekristalli kõrvale kasulik kasutusse võtta Hüpersteen ja Girasol, millel on olemas täpselt see sama toime. Kasutades neid kristalle üheskoos on mõju kordades tugevam ja intensiivsem. 

Loe läbi minu artikkel "Hirm üksilduse ja kõrvaleheitmise ees", mille leiad SIIT. Kui sa tunned end minu mõtetes selles artiklis ära, siis need kristallid on sulle väga suureks abilisteks.

Mäekristall on väga tihedalt seotud Kroontšakraga ja sellel on olemas oskus inimese hinge avada spirituaalsele maailmale. Avades silmi, aitab Mäekristall inimesel edasi areneda täpselt selles etapis, kus ta praegu eksisteerib. Mäekristall on alati kasulikuks kristallkaaslaseks, ükskõik millisel teekonnal sa ka ei oleks.

Mäekristall suurendab sinu vaimseid ja mentaalseid oskuseid, suurendades sinu võimekust ja muutes sind osavaks. Tegemist on kristalliga, mis annab sinu elukvaliteedile palju juurde, muutes sind aktiivsemaks ja mitte ainult füüsiliselt, vaid ka vaimselt ning mentaalselt. Tegemist on mälu parandava ja keskendumist soodustava kristalliga. Kanna seda endaga kaasas või hoia seda enda lähedal, et see muudaks sinu mälu ja tähelepanu ülimalt teravaks. 

Mäekristalli kohta saab lähemalt lugeda SIIT.

ROOSA KVARTSI maagiline mõju kõrvarõngastena:

Kui Roosat Kvartsi kanda kõrvarõngastena, siis selle vägi mõjutab kõige rohkem Kolmandat Silma, osaliselt ka Kroontšakrat ja Kurgutšakrat. Nende tšakrate juures toob Roosa Kvarts sulle suure rahu tunde, tunde, et armastus on olemas, aitab sul seda näha, aitab sul iseennast eelkõige armastada ja kui sa seda suudad teha, siis peegeldad sa seda positiivsust ka teistele.

- Roosa Kvarts on igas mõttes võimas armastusekristall, selle universaalsuse tõttu on see suurepärane hinge ja emotsioonide tervendaja. Roosa Kvarts on näiteks väga kasulik inimesele, kes ei oska elu nautida, sellest rõõmu tunda ja elu väikeste asjade üle õnnelik olla. Samuti neile, kes ei suuda armastusest rõõmu tunda, kuna neile pole seda keegi kunagi pakkunud. Roosa Kvarts aitab asendada selle lünga hinges, mis on tundnud ja tunneb siiani puudust armastusest, mis on antud talle kellegi poolt isiklikult. Roosa Kvarts aitab leevendada armastuse puudumist ja täita seda tühimikku armastusega. Näiteks, kui minevikus on olnud palju kellegi poolt tõrjumist ja elu on üldse väga raske olnud, siis Roosa Kvarts aitab sellest välja tulla. Roosa Kvarts aitab teadvustada seda, kui oluline on lasta armastusetundel tekkida ja kui oluline on selle nautimine. Roosa Kvarts aitab tervendada neid hingelisi haavu, mis on selles elus tekkinud või mis on võetud kaasa eelnevatest eludest. Ainuke viis elus armastust tunda on see, kui inimene õpib iseennast armastama. Seda aitab Roosa Kvarts teha, lubades ennekõike iseendal armastust tunda. 

- Roosa Kvartsi kõrvarõngad aitavad esmalt eemaldada stressi, pinge, ärevustunde, melanhoolia, tujukõikumised ja seejärel hakkab Roosa Kvarts tööle armastusekristallina. Õpetab sul iseennast armastama ja seejärel aitavad need kõrvarõngad sul teistele enda armastust välja näidata. Sobib ideaalselt neile, kellel on raske enda tundeid väljendada, kallistada ja olla oma armastatuga, oma perega õrn.

- Kandke Roosa Kvartsi kõrvarõngaid, kui tunnete, et teile meenuvad pidevalt minevikus juhtunud hetked, mis on sulle väga palju haiget teinud. Sobib neile, kes suudavad endas energiat leida, elada õnnelikult, aga iga natukese aja tagant tuleb täielik kokkuvarisemine, sellega kaasas käib melanhoolia, enda kritiseerimine, võimalik, et ka enesetapumõtted, ja kui seda otseselt ei tule, siis tulevad mõtted - "Mis mõtet on elada?" Sellisel juhul on tegemist emotsionaalsete haavadega ja need ei saa ära kaduda, kui sa ei tee selle jaoks midagi. Üks võimalus on kanda Roosa Kvartsi kõrvarõngaid, et need aitaksid vabastada sind sellest kurbusest ja asendada see tunne armastusega, õpetades seda, et ükskõik, mis sulle on antud, see on antud sulle põhjusega, et õppida, ja tugevamaks sirguda.

- Roosat Kvartsi on peetud juba aegade algusest peale noorendavaks kristalliks. Usutakse, et Roosa Kvartsi kandmine hoiab naise nooruslikuna, aidates teistel näha teda vitaalsena ja anda talle armastust.

- Ravitsemiseks kasutatakse Roosa Kvartsi kõrvarõngaid kaelas olevate lümfide tervendamiseks, kasutatakse ka kaelas oleva pinge või kaelalihaste lõdvestamiseks. Sobib neile, kes on külma suhtes tundlikud ja kelle kaelale teeb tuul pidevalt liiga.

- Roosa Kvartsi kõrvarõngaste kandmine aitab sul tekitada kriitikale ja stressirohketele aegadele suurema vastupidavuse, aidates elada pingelisi hetki kergemalt läbi. Eriti kasulikud on need ehted siis, kui perekonnas või suhtes on tõsised probleemid, lahkhelid ja on võimalik, et soovitakse lahku minna. Roosa Kvarts aitab sellisel juhul mõista, millised sammud on täna teie perekonna jaoks õiged, millised mitte, aidates näha, kas sa ise teed vigu või on teine pool täna see, kes loob pingeid. See teadmine lihtsustab kõike ja aitab sul tuleviku jaoks paremaid valikuid teha.

- Roosa Kvartsi ehted aitavad saatusekaaslast ligi tõmmata, aidates märgata seda "õiget", kes on meie eluteele loodud. Kui kanda samalajal ka Musta Turmaliini ehteid, siis aitab Roosa Kvarts sul otsustada mitme partneri vahel ja mõista, kellele sinu süda tegelikult kuulub ja kellele mitte.

- Roosa Kvarts on tingimusteta armastuse kristall, mis tähendab seda, et see toob igas elu valdkonnas sinu ellu armastust, aidates sul romantilisel tasandil armastust leida, luua head suhet perekonnaga, tütre või pojaga, andes sulle võimaluse head sõprust leida ja luua.

- Roosa Kvarts leevendab üliemotsionaalsust ja liigset ärrituvust.

- Aitab armastust, tingimusteta armastus, sõprust ja hoolivust vastu võtta. Roosa Kvarts aitab selle kandjal armastavamaks ja romantilisemaks muutuda.

- Roosa Kvarts on Südametšakra kristall, mis tervendab sinu emotsionaalset keha. See on kristall, mis avab sinu Südame puhastusele, mis tähendab seda, et see aitab olnut unustada. Aitab leppida emotsionaalsete üleelamistega ning andestada neile, kes on sulle liiga teinud. Seda selleks, et sa suudaksid enda eluga edasi minna ja veelgi enam - armastuse mõttes edasi minna!

- Tõmbab ligi hingesugulastsaatusekaaslast ja elukaaslashinge. Kui oled aga koos oma hingega, kes on sinu teele põhjusega antud, siis aitab Roosa Kvarts teile antud ülesannet täita ja olla üksteise suhtes väga head.

- Roosa Kvarts on see kristall, mis aitab sul olla enda elukaaslashingele tänulik ja temas häid külgi näha. See on kristall, mis muudab sinu ja tema suhte harmooniliseks ning leevendab teievahelisi pingeid. Selleks kanna seda kristalli või kasuta oma kodu energia parandamisel. Loe elukaaslashinge kohta lähemalt SIIT.

- Aitab sul end leebemalt väljendada ja see kristall on väga kasulik just neile, kes ei suuda ilusasti rääkida näiteks oma kaaslasega või pereliikmega. Roosa Kvarts õpetab sulle, et armastusega on võimalik palju rohkem saavutada kui nõudmisega.


- See on kristall, mida on aastatuhandeid kasutatud nooruslikkuse säilitamiseks. Roosa Kvarts aitab sul välja paista nooruslikum ja see muudab sind ka hingelt elavamaks. Seda kristalli kanna, et säilitada enda ilu ning pidurdada enda emotsionaalset vananemist.

- Aitab välja paista romantilisem, naiselikum, pehmem ja seltsivam. Ajapikku aitab neid omadusi iseloomuks muuta.

- See on tööedu-, materiaalse õnne ja jõukusekristall kõikidele neile, kes teevad tööd iluvaldkonnas. See on õnnekristall kõikidele kosmeetikutele, juuksuritele, küünetehnikutele, ripsmetehnikutele, massööridele ning kõikidele teistele iluteraapia valdkonna tegijatele. See on kristall, mida sa võiksid töö ajal endaga kanda, et see tooks sulle materiaalset õnne.

- Kanna koos teiste armastusekristallidega, et Roosa Kvarts saaks su ellu tuua armastust.

- Kui naine ootab last, siis Roosa Kvarts on üks kristallidest, mida ta võiks endaga kaasas kanda. Roosa Kvartsi kandmine käe peal aitab energiat anda Juurtšakrale ja Sakraaltšakrale, mis omakorda aitab lapsele tervist anda. Lisaks aitab Roosa Kvarts veel sündimata lapsega tugevamat emotsionaalset sidet luua. Peale lapse sündi suudab ema kiiremini lapse omaks võtta ja ei teki stressi. 

- Tunnetes selgusele jõudmine: vii Prasioliidi kristall kokku Roosa Kvartsiga ja hoia neid kahte kristalli pidevalt enda lähedal, kui sul on soov jõuda oma tunnete osas selgusele. Kanna neid kristalle senikaua kaasas, kuni sa tunned, et sa oled mõistmisele jõudnud. Võid neid kristalle kanda endaga kaasas koti sees või ehtena igapäevaselt. 

Kui pidevalt kanda Roosat Kvartsi endaga kaasas kas kõrvarõngastena või mõne teise ehtena, siis pikema aja jooksul aitab see sul lõpuks saavutada hea armastuseõnne, olgu selleks siis romantiline, sõpruse või perekonnaarmastus.

RAVITSEMINE 

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Roosal Kvartsil on oskus inimest nooremaks muuta ja seda on kasulik ravitsemise eesmärgil kasutada, kui soovitakse end noorendada. Roosa Kvarts muudab naha säravamaks ja ilusamaks. Kristall, mis aitab vananemist peatada ja esile tuua inimese loomulikku ilu.

- Roosa Kvarts on Südametšakra kristall, mis tähendab seda, et sellel on oskus südant, südameveresoonkonda ja südamenärve tervendada. Kristall, mis aitab lahti saada pingest sinu rindkeres, leevendades närvipinget ja tervendades sinu südant üleüldiselt.

- Kasulik kristall südamehaigetele. Kristall, mis aitab tervendada olemasolevat probleemi ja haigust, andes lisaenergiat juurde nii alternatiivteraapiale kui ka meditsiinilisele tervendamisele.

- Roosa Kvarts on üks viljakusekristallidest, millel on oskus suurendada nii naise kui mehe viljakust. Roosa Kvarts tervendab reproduktsiooniorganeid, aidates näiteks naisi, kes võitlevad pidevalt tsüstide ja müoomidega. Kristall, mida võiks kanda naiste- või meestehaiguste korral. Roosat Kvartsi tasub kanda ka siis, kui soovitakse lapseootele jääda.

SÜDAMETŠAKRA

Roosa Kvartsi kristall töötab kõige enam seitsmest Tšakrast neljanda ehk Südametšakraga. Roosa Kvarts on universaalne Südametšakra kristall, mis aitab sellel Tšakral korrapäraselt funktsioneerida. Südametšakra asub sinu rindkeres ja on seotud armastuse ja tunnetega. Roosa Kvarts aitab sellele Tšakrale jõudu anda, et see saaks täisväärtuslikult tööd teha. Korras Südametšakra aitab armastust ellu vastu võtta, õppida armastust jagama, seda hindama, märkama ning austama.

Südametšakra reguleerib ka Auravälja saabuvat välisenergiat. Südametšakra on see kanal, mis kas laseb välisenergia hinge või mitte. Tugev Tšakra ei lase ebaolulisel ja negatiivsel energial Auravälja jõuda, nõrk Tšakra laseb. Südametšakrat tuleb hoida töökorras ja tugevana, et hing oleks kaitstud vaimsete haigustekitajate eest, nagu näiteks hingelise valu eest. Roosa Kvarts aitab stabiliseerida Südametšakra tööd, aidates sellel filtril sinu Südametšakras sinu kasuks töötada. 

SODIAAK 

SÕNNIDE jaoks on Roosa Kvarts armastusekristall. Roosa Kvarts aitab Sõnnide ellu armastust ligi tõmmata, aidates tal kohtuda tema hingesugulasega

VÄHKIDE jaoks on Roosa Kvarts samuti armastusekristall. See aitab Vähki emotsionaalselt toetada ning leevendada tema probleeme Südametšakraga. Roosa Kvarts toob Vähile armastuseõnne, aitab tal olla avameelne, ilma et ta peaks öeldut hiljem kahetsema.

SKORPIONILE sobib Roosa Kvarts ideaalselt, see aitab tal armastust üles leida, talle suhteõnne tuua ja see õpetab tal enda perekonnaliikmetega hästi läbi saada.

ASTROLOOGIA

Roosa Kvarts on kõikidele SEA-AASTAL sündinutele oluliseks kristalliks, see kristall toob neile armastuseõnne. Ükskõik millisel sea-aastal on sünnitud, see kristall toetab siga enda armastuseväega, tuues suhetesse õnne, rõõmu, tasakaalu, kirge, edendades tingimusteta armastust ja parandades suhteid igal erineval tasandil. Igal sea-aastal sündinul võiks see kristall kindlasti olemas olla ühel või teisel kujul.

Soovitame kristallidest valmistatud ehteid aeg-ajalt puhastada ning laadida, et tõsta nende energiataset. Selleks soovitame paar korda kuus puhastada kristallehet voolava vee all või korra kuus Täiskuuvalguses, laadida Apofülliit või Kõrberoos geoodil ja puhastada kord kuus Salvei rituaaltaimega või Apelsini eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Pikkus ca 4,5 cm.
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
11.30€
Maksudeta:9.26€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
21.00€
Maksudeta:17.21€
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
8.90€
Maksudeta:7.29€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
5.20€
Maksudeta:4.26€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
18.20€
Maksudeta:14.92€
ARRUDA on õnnistuste taim ja sellest valmistatud viirukit saad kasutada enda elus või kodus hea õnne aktiveerimiseks. Arruda õnnistab paikasid ..
4.40€
Maksudeta:3.61€
MUST YERBA SANTA rituaalitõrvik on kordades tugevam kui klassikaline Yerba Santa rituaalitaim. Lisaks Yerba Santa kasulikele omadustele aitab see ülim..
17.10€
Maksudeta:14.02€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
20.50€
Maksudeta:16.80€
KANEELI eeterlik õli võlub juba oma aroomiga. See meenutab talve, mõnusat ja hubast kodusolemist, pühasid ja kodusoojust. Eks igalühel o..
9.70€
Maksudeta:7.95€
PETALIIT on hingerahukristall, mis parandab emotsionaalseid haavu, tervendab Südametšakrat ja aitab läbi Inglite hingesugulast lei..
0.90€
Maksudeta:0.74€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.