Menüü
Ostukorv

NUUMITE auguga

NUUMITE auguga EHTED
-30 %
NUUMITE auguga
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
9.10€
13.00€
Maksudeta: 7.46€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: NUUMITE auguga

NUUMITE on väga salapärase väljanägemisega ja sisuga kristall. Nuumite on väga eriline oma omaduste pärast. Nuumite on tumedat värvi kristall, mille seest võid leida ebakorrapärasusi, pragusi ja ka tumedate toonide värvimängu. Nuumite peamiseks tooniks on must kuni tumepruun. Nuumite pärineb Gröönimaalt ja see on oma nime saanud samuti Gröönimaa pärast. Nuumite nimi tuleneb Nuukist, milleks on Gröönimaa pealinn. Nuumite koosneb kahest erinevast kristallist, milleks üheks on Antofülliit ja teine Gedriit.

Nuumite on teadaolevalt üks vanimaid kristalle meie Maa peal, mille inimesed on suutnud avastada. Nuumite vanuseks peetakse üle kolme miljardi aasta. Selle teadmine, et see on nii vana kristall, see tekitab juba külmavärinad ja suure austuse selle kristalli suhtes. Nuumitet kindlasti tuleks kasutada täie austusega ja hoolega.

Nuumite kristallil on oskus enda energiaid varjata ja neid alles siis esile tuua, kui neid on vaja. Seega on tegemist kristalliga, mis väga kiirelt sinuni ei jõua ja kui see ühel päeval jõuab sinu juurde, siis sellel on vaja sind tervendada ning abistada.

Nuumite kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Nuumitel on oskus sind kaitsta ebaõnne, kurjuse, traumade ja väga suurte elumuutvate probleemide eest. Juhul, kui sa oled enda elus täpselt sellises kohas, kus kõik variseb kokku ja kõik liigub allamäge, siis Nuumite on kindlasti see kristall, mis aitab sul sellest pimeduseaugust välja tulla. Sellisel juhul on kasulik sul enda ellu Nuumite võtta, seda igapäevaselt kaasas kanda.
- Kristall, mis kaitseb ärasõnumiste ja needmiste eest. Nuumitet kandes moodustab see kristall sinu Auravälja ümber tugeva kaitsekilbi, mis ei lase kellegi teise poolt suunatud ja soovitud ebaõnnel sinu ellu tulla. Nuumite blokeerib selliseid energiaid ja kui need sinu Auraväljas juba eksisteerivad, siis Nuumite aitab neid lagundada ning lõpetada nende energiate töö.

- Selle kristalli kandmine on väga kasulik ajal, mil sa tunned end väga kurnatuna. Nuumite aitab väsimusest ja väga raskest kurnatustundest vabaks sind päästa, mis mitte kuidagi ei soovi sinu seest lahkuda.

- Nuumite on väga kasulik kristall sinu jaoks, kui sa tunned maailma poolt suunatud survet. Nuumite aitab kaitsta selle hirmu eest, mida maailm sinu ümber sinusse süstib. Nuumite ei lase sul keskenduda propaganda meediale, ei lase sul uskuda kõike seda, mida meedia sulle räägib ja eemaldab sinus hirmu, mis sulle on sihilikult tekitatud.

- Nuumite on ideaalne astraalrännaku kristall, mis soodustab sinu öiseid rännakuid läbi unenägude maailma. Nuumitel on oskus sinu hinge kaitsta astraalrännaku ajal, et sa kogemata enda probleeme sellega kaasa ei too ja, et see sind ära ei kurnaks. Nuumite aitab sul näha nähtamatut ja näha selliseid kohti läbi une, mida inimmõistus ei suuda endale ettegi kujutada.

- Väga kasulik on Nuumite hirmude leevendamisel. Kui sinu sees on hirmud, sa ei julge enda eluga edasi liikuda, suuri samme elus ette võtta ja sa kardad põruda, siis Nuumite aitab sul sellistest hirmudest vabaks saada.

- Nuumite on selline kristall, mis aitab sul iseenda elu suhtes silmi avada. Nuumite aitab sul mõista seda miks sa siia maailma oled sündinud just sellesse füüsilisse kehasse, miks sind ümbritsevad sellised probleemid ja katsumused. Nuumite on iseenda teekonna mõistmise kristall, mis aitab sul jõuda selleni, mida sa pead veel jõudma ära teha ja mis on sinu kõige suuremad ülesanded.

- Nuumite koos Lemuuria Jaadi kristalliga aitab lahti saada suitsiidsetest mõtetest. Hoia neid kahte kristalli üheskoos musta värvi koti sees  ja kanna neid kaasas, kui soovid suitsiidsetest mõtetest lahti saada. Lemuuria Jaadi ja Nuumitet võid üheskoos hoida ka enda voodi lähedal, et need kristallid saaksid sind öösel tervendada. Vabasta need kristallid vabasse loodusesse siis, kui suitsiidsed mõtted on kadunud.

- Nelja inimtüübi eest, kes toituvad inimenergiast ja on energiavampiirid, ja kelle eesmärk on saada jõudu teiste inimeste nõrkustest, aitab sind oma väega toetada ja kaitsta Punane Tiigrisilm koos Nuumitega. Mõlemad toimivad suurepäraselt, kuid veidi erinevalt. Punane Tiigrisilm on rohkem suunatud naiseenergiale ehk naistele, kes on sellise naise küüsis ja Nuumite töötab meeste puhul paremini, aidates kaitsta taoliste meeste eest. Kui soovid kahjulikust inimesest eemalduda, siis soovitan ühte neist kristallides kanda endaga igapäevaselt või vähemalt ajal, mil sa pead olema koos manipulaatoriga või mõne teisega neist. Need kristallid loovad sinu ja nende vahele barjääri, aidates kaitsta sind kui ohvrit. Loe nendest neljast inimtüübist, kelle eest end kaitsta, põhjalikumalt SIIT.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Nuumitet kasutatakse väga suurte füüsiliste probleemide ja haiguste tervendamisel. Nuumite on küllaltki tugev kristall, mis aitab väga raskesti välja ravitava haiguse tervendamisele kaasa. Nuumite aitab kasvajatele anda tervendavat jõudu, et need pidurdaksid enda edasi arenemise.

- Nuumite on väga tõhus mürgituste tervendamisel. Nuumite ei lase mürgitusel kaua kehas püsida või kaitseb see sind mürgitusse sattumise eest. Kui sa Nuumitet kannad, siis see võib intuitiivselt sind eemale juhatada nendest taimedest, toidust või kohtadest, mis võiksid sulle mürgitust põhjustada.

- Sellel kristallil on oskus keha jääkainetest puhastada. Nuumite aktiveerib keha iseend puhastama ja taastama. Nuumite on väga kasulik kristall sellel ajal, kui taastutakse mõnest haigusest.

JUURTŠAKRA

Nuumite tervendab kõige esimest Tšakrat ja seda väga tõhusalt. Kuna on tegemist väga tugeva toimega kristalliga, siis selle Juurtšakrat tervendav vägi on samuti tugev. Nuumitet ennekõike soovitan ma kasutada neil, kellel on kehas vähkkasvaja või mõni teine raskekujuline haigus. Nuumite tervendab Juurtšakrat, mille kahjustuse korral üldse selline haigus sai kehasse tekkida.
 
SODIAAK

Tähemärgilt toetab see ennekõike AMBUREID. Nuumite on väga tugevatoimeline kristall Amburile, kes soovib enda visioonitööd edukamaks muuta, kes soovid tulevikku paremini mõista ja see aitab Amburil ka iseenda teekonnast paremini aru saada.

Nuumitet võid laadida Ahhaat geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Kookoseviirukiga või Muskaatpähkli eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud 2,5*2*1. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
NUUMITE on väga salapärase väljanägemise ja sisuga kristall. Nuumite on oma omaduste poolest väga eriline. Nuumite on tumedat värvi..
9.50€
Maksudeta:7.79€
LEMUURIA JAAD on väga kauni välimusega mustjas kristall, mille peamiseks värvuseks on must ja mille seest kumavad välja hõbedased ja..
11.40€
Maksudeta:9.34€
NUUMITE on väga salapärase väljanägemisega ja sisuga kristall. Nuumite on väga eriline oma omaduste pärast. Nuumite on tumedat värvi krista..
15.19€ 21.70€
Maksudeta:12.45€
KOPAAL viirukit valmistatakse kopaalipuu ehk Pinus pseudostrobuse vaigust. Seda puud on kasutatud aastatuhandeid energia tervendamisel, nagu ..
5.90€
Maksudeta:4.84€
NUUMITE on väga salapärase väljanägemisega ja sisuga kristall. Nuumite on väga eriline oma omaduste pärast. Nuumite on tumedat värvi krista..
45.57€ 65.10€
Maksudeta:37.35€
LEMUURIA JAAD on väga kauni välimusega mustjas kristall, mille peamiseks värvuseks on must ja mille seest kumavad välja hõbedased ja..
11.40€
Maksudeta:9.34€
NUUMITE on väga salapärase väljanägemise ja sisuga kristall. Nuumite on oma omaduste poolest väga eriline. Nuumite on tumedat värvi..
9.50€
Maksudeta:7.79€
SALVEI rituaalitõrvik
Enim müüdud
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt kõike, mida sa energeetiliselt so..
23.00€
Maksudeta:18.85€
Viiruki TAEVALIK nimi ütleb juba ära, mis on selle viiruki toime. Tegemist on viirukiseguga, milles on kasutatud väga palj..
5.20€
Maksudeta:4.26€
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
4.90€
Maksudeta:4.02€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.