Menüü
Ostukorv

GEOODID

GEOODID
 
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid ja kristallid on Maa ise loonud.INGLI AURA GEOOD koosneb väikestest Ingli Aura tippudest, mis suunavad selle kristalli seest enda..
15.00€
Maksudeta:12.30€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elem..
22.50€
Maksudeta:18.44€
KÕRBEROOS geood KÕRBEROOS geood
Enim müüdud
KÕRBEROOS on enda nime saanud selle kristalli väljanägemise pärast. Kõrberoos meenutab roosinuppu ja selle kauni välimuse on loonud Maa ise. Kõrberoos on pärit enamjaolt Sahara kõrbest, kuid seda leidub ka Mehhiko ja USA Edela piirkonna kõrbeosas. Kõrberoos..
2.20€
Maksudeta:1.80€
MÄEKRISTALL geood (väike) MÄEKRISTALL geood (väike)
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.MÄEKRISTALL on kõrge energiaväärtusega, mis teeb sellest kohese tervendaja. Mäekristalli kasutama asudes v..
8.40€
Maksudeta:6.89€
Pilt on illustreeriv. Pildil olev Ahhaat viil ei kuulu komplekti.Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.MÄEKRISTALL on kõrge energiaväärtusega, m..
33.00€
Maksudeta:27.05€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.    PRENIIT on ilus rohekas kristall, mis tavaliselt on läbikumava tekstuuriga. Preniit või..
9.30€
Maksudeta:7.62€
PÜRIIT on kauni välimusega kristall, mis püüab pilku oma läikiva, hõbedase ja säravkauni iluga. Püriit on kaitsekristall, mis suudab nii inimese, tema kodu kui ka erinevate objektide energiat kaitsta, luues nende ümber tugeva Aura. Lisaks Püriidi kaitsvale väele omab see kristall ka väge küllus..
10.30€
Maksudeta:8.44€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldj..
22.50€
Maksudeta:18.44€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.SININE AHHAAT GEOOD aktiveerib Inglite- ja unenägudeportaali. Hoia geoodi kodus, et sul oleks tugevam ühendus i..
18.20€
Maksudeta:14.92€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.    SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasu..
69.90€
Maksudeta:57.30€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid ja kristallid on Maa ise loonud.Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne t..
25.00€
Maksudeta:20.49€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid ja kristallid on Maa ise loonud.   Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli&n..
22.50€
Maksudeta:18.44€
Tooted 13 kuni 24, kokku 32 tootest (3 lehekülge)
GEOODID, KRISTALLID
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.