Menüü
Ostukorv

LIHVIMATA

LIHVIMATA
Lihvimata kristallid on otse maapõuest kaevandatud ning neid ei ole poleeritud või ümber kujundatud. Lihvimata ja erinevateks kujunditeks poleeritud kristallide energeetiline vahe on suur. Igale kujule, olgu selleks siis tipuline, geood, druzy, lapikud, südamekujulised, neile kõigile annab nende kuju juurde erinevaid omadusi või tõstab mõne selle kristalli omaduse esile. Iga kristalli juurest leiate sellele omased eeterkeha muutvaid toimeid. 
SININE KVARTS on üks Kvartsi liikidest, millele on iseloomulikuks pastelne helesinine toon, mille seest jooksevad läbi tumedamad sinised triibud või mustrid. Sinist Kvartsi leidub peamiselt Brasiilias ja usutakse, et Sinise Kvartsi loob see, kui Mäekristall on kokku saanud Turmal..
1.80€
Maksudeta:1.48€
SODALIIT on sisemise rahu, tasakaalu, hingelise tervenduse, intuitsiooni arendamise ja spirituaalse kasvamise kristall.Sodaliit on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on omapärane sinine kuni tumesinine värvus. Selle sinise seest jooksevad läbi erinevad va..
1.50€
Maksudeta:1.23€
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskvarts on Kvartsi ehk Mäekristalli üks liikidest, millele on iseloomulikuks suitsune toon. Suitskvartsi põhiliseks värvuseks on pruunikas-hallikas toon, mis võib enamja..
2.59€
Maksudeta:2.13€
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamise tagajärjel. Kristallid on siiski naturaalsed, kuna tegemist on naturaalse Mäekristalli, metalliga ja tule-elemendiga. Mäekristalli kuumutamine koos ..
1.60€
Maksudeta:1.31€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omaduste tõttu. Tiigrisilm muudab edukaks, õnnelikuks, rikkaks ja jõukaks. Suurendab enesekindlust, teotahet, jõudu&nbs..
8.48€
Maksudeta:6.95€
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid koostisosi Ametüstiga. Tsitriin on kollakat tooni kristall, mille sees leidub ka valget, see sama valge on Kvarts. Tsitriin on üks enimkasutatavaid,..
2.80€
Maksudeta:2.30€
UVAROVIIT on üks Granaadi liikidest. Uvaroviit on äärmiselt luksuslik ja vähe kättesaadav kristall, mis on Granaadi kõige haruldasem liik. Uvaroviidil on loomulik erkroheline värvus.Külluse ellu kutsujaUvaroviit kuulub küllusekristallide hulka. Selle roheline värvus ja..
224.98€
Maksudeta:184.41€
VALGE HAULIIT on sügav hinge tervendaja ja emotsionaalse tasakaalu looja. Aitab võitu saada unehäiretest, stressi leevendada ja paanikat vähendada.Valge Hauliit on valget värvi või beežikas-valget tooni kristall, mille välimusele on omased hallikad j..
4.80€
Maksudeta:3.93€
VALGE HAULIIT on sügav hinge tervendaja ja emotsionaalse tasakaalu looja. Aitab võitu saada unehäiretest, stressi leevendada ja paanikat vähendada.Valge Hauliit on valget värvi või beežikas-valget tooni kristall, mille välimusele on omased hallikad j..
2.00€
Maksudeta:1.64€
VESUVIANIIT on samaaegselt nii suurepäraseks kaitsekristalliks kui ka rahaõnnekristalliks. Vesuvianiit meeldib mulle endale väga selle kauni välimuse tõttu. Selle ilus samblaroheline välimus mõjub rahustavalt ning tasakaalustavalt. Vesuvianiidini jõuad täpselt siis, kui selle kr..
9.40€
Maksudeta:7.70€
Tooted 37 kuni 46, kokku 46 tootest (4 lehekülge)
LIHVIMATA, KRISTALLID
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.