Menüü
Ostukorv

BRETŠASTUNUD JASPIS poleeritud

BRETŠASTUNUD JASPIS poleeritud KRISTALLID
BRETŠASTUNUD JASPIS poleeritud
1.60€
Maksudeta: 1.31€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: BRETŠASTUNUD JASPIS poleeritud

Võimalikud valikud

BRETŠASTUNUD JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millel esinevad tavapärased Jaspise omadused ja lisaks veel sellele kristallile iseloomulikud energiad. Bretšastunud Jaspis on Jaspis, mille koostisosas on ka Hematiidi kristalli. Bretšastunud Jaspisele on iseloomulikuks värvuseks punakaspruun toon, mille seest jooksevad läbi ka valged-hallid mustrid. Bretšastunud Jaspise peamiseks leiupaigaks ja kaevanduspiirkonnaks on Aafrika ja Hiina. 

Tervenduskristall

Bretšastunud Jaspis on Šungiidi kõrval üks tugevamaid ja universaalsemaid tervenduskristalle, mida kantakse selleks, et enda tervist korras hoida. Seda kasutatakse ja kantakse ka selleks, et terviserikkeid ja probleeme tervendada ning nendest vabaneda. 

Bretšastunud Jaspis aitab negatiivset energiat ükskõik millisest keskonnast, objektist või inimesest välja võtta. Bretšastunud Jaspis töötab iseseisvalt väga hästi, seega on ükskõik, kus sa seda hoiad. Kuna Bretšastunud Jaspis on tugev puhastaja, vajab see ka ise puhastamist. Seega tuleb see peale inimese ravitsemist kindlasti ära puhastada. Kui aga soovite ruumi halvast energiast puhastada või sinna kogunenud surmaenergeetikast vabastada (kui keegi on ära surnud ning peale seda on hakanud majas halvad asjad juhtuma või surnud inimese haigus on kandunud edasi sealsele elanikule), oleks hea, kui Bretšastunud Jaspist puhastatakse aeg-ajalt Salvei rituaalitaimega. Bretšastunud Jaspist kasutatakse kodudes sellisel juhul, kui perekonda on tabanud mõni raskem haigus ja selle väljaravimine on muutunud keeruliseks või isegi võimatuks. Bretšastunud Jaspisel on võime avada väga sügavad haigusseisundid, seega on soovitatav hoida seda kivi haige magamistoas või tema ravimite vahel. Bretšastunud Jaspis võimendab alternatiivravimeid.

Peale selle omab see kristall ka kaitsvat oskust astraalrännakute ajal. Seega võib seda hoida selgeltnägemiskomplektides või Kiastoliidi kõrval voodi all. Bretšastunud Jaspist kasutavad ravitsejad oma ruumide dekoreerimisel, et mitte endasse võtta teiste inimeste haiguseid, mida nad aitavad välja ravida. See on samuti ka murekristall, mis aitab väga rasketel eluperioodidel muredest vabaks saada ning mitte kaotada lootust. Selleks võib lihtsalt kristalli käes hoida, kui tunnete ennast üksildasena või elu tundub ebaõiglane.

Kombineeriga Bretšastunud Jaspis Mäekristalliga ning kandke neid endaga kaasas või ehetena, et tugevdada oma üldist tervist. Neid kristalle tuleb kindlasti iga nädal puhastada, kui te neid igapäev pidevalt kannate.

Emotsionaalse tasakaalu leidmise kristall

Bretšastunud Jaspis on emotsionaalse tasakaalu kristall, millel on oskus rahustada igasugust tujude kõikumist ja kaitsta negatiivse tuju tekkimise eest. Väga kasulik neile, kes on tujukad ja kelle hea tuju võib hetkega negatiivseks muutuda. Südametšakra kohal Bretšastunud Jaspise kandmine on eriliselt kasulik veel neile, kes elavad enda vihaseid emotsioone enda armastatud inimeste peal välja.

Bretšastunud Jaspis on kristall, mis aitab väga peenel tasandil sinu hingest vabastada neid emotsioone, mis on tekkinud negatiivsetest sündmustest, traumadest ja üleelamistest. Bretšastunud Jaspis on eriti kasulik sinule, kui sulle tuleb meelde minevikus toimunu, mis teeb sulle haiget ja mis segab sinu elu. Bretšastunud Jaspis töötab kui filter, mis aitab sul minevikuga rahu teha ja elada edasi ilma jälitavate emotsioonideta. See kristall tervendab seda osa sinus, mis kord katki on läinud. Kristall, mis leevendab stressi ja võitleb depressiooniga. Kasulik neile, kellel on pidevad emotsioonide kõikumised.

See on kristall, mis aitab sul enesekindel olla ja ennast armastada nii, et sa suudaksid enda ilu ning tugevaid külgi näha. Bretšastunud Jaspis õpetab sind ennast hindama.

Kodu puhastamine halvast külalisest

Kui teil on külas käinud mõni väga ebameeldiv külaline või hing, kes on teile raske tunde sisse jätnud, siis asetage valge küünla ümber Bretšastunud Jaspised koos Hematiidiga ning puhastage kodu Salveiga. Seejärel viige kristallid kadakametsa. Selline rituaal peatab selle inimese pahatahtlikkuse teie perekonna suhtes. 

Minevikus tehtud vead

Bretšastunud Jaspis on kristall, mis aitab mineviku vigadega lõpparveid teha, aidates õppida vigadest, iseendale andeks anda, teistega rahu teha ja vabastada hinge piinavaid emotsioone. Bretšastunud Jaspis tervendab sinu selle elu isiksuse minevikku ja selles tehtud vigu, mida kahetsed.

RAVITSEMINE 

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Bretšastunud Jaspis on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna ta sisaldab Hematiiti, milles on omakorda metalle. 

- Universaalne tervendaja, mida võiks ükskõik kui sügava probleemi korral kasutada ja kanda. 

- Tugevdab immuunsust, tervendab põit, naiste hormoone, reproduktsiooni-organeid, tugevdab inimese keha verevarustust ja on kasulik kristall üliraskete haiguste tervendamisel.

- Soovitan seda kristalli kanda lastel ja täiskasvanutel, kellel on loomade vastu allergia. See kristall aitab koera-kassi allergiat taandada ja keha reaktsiooni taandada. 

- Soovitan Bretšastunud Jaspist kanda vähihaigetel ja teistel inimestel, kellel on raskekujulised haigused.

- Bretšastunud Jaspis on see kristall, mida ma soovitan kanda siis, kui on kehas suuremad probleemid viljakusega. Bretšastunud Jaspis on kasulik tervendaja kristall neile, kellel esinevad füüsilised probleemid ja tervisemured, mis ei lase lapseootele jääda. Meestele on see kristall täpselt samamoodi kasulik, aidates meeste viljakust suurendada. Kasulik kristall KA madala libiido korral. 

- Bretšastunud Jaspis ja Punane Jaspis on need kaks kristalli, mida kantakse selleks, et ära blokeerida nurisünnituse risk. Need kristallid tervendavad naise keha ja muudavad seda lapse jaoks soodsamaks.

SAKRAALTŠAKRA 

Bretšastunud Jaspis on Sakraaltšakra kristall, mis aitab tervendada selles Tšakras olevaid terviserikkeid. Kui Sakraaltšakra on kahjustunud, siis tekivad naistel tsükliprobleemid ja naistel-meestel mõlemal põiega seotud haigused.

SODIAAK 

Tähemärgilt on see elujõu-, energia-, tugevuse-, enesekindluse- ja tervisekristall kõikidele JÄÄRADELE ja SKORPIONITELE.  Jääral aitab Bretšastunud Jaspis iseseisvaks muutuda, aidates leida üles iseenda isikuse, mõista seda, mida elult tahta, kuhu liikuda ja millega tegeleda. Bretšastunud Jaspis aitab Jääral mõista näiteks seda, mis anne tema sees eksisteerib. See kristall on Jäärale ka tervisekristalliks, mis kaitseb teda ka ebaõnne eest. Skorpionitele toob Bretšastunud Japsis armastuseõnne. Eriliselt kasulik on see kristall just nende sodiaagi meesesindajatele. Bretšastunud Jaspis aitab Jääral hoida tema Sakraaltšakrat tervena, seda tasakaalustades ja tugevdades, et see tšakra oleks elujõuga täidetud. Jäära füüsilise ja emotsionaalse tervise kristall.

Veel lisaks aitab see tuua tervist ja taskaalu nendele Lõvidele, kes on sündinud 23. - 24. juulil.


Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

Bretšastunud Jaspise kristalli soovitan ma laadida Aragoniit geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo suitsuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

BRETŠASTUNUD JASPIS on üks Jaspiste vormidest, mis aitab negatiivset energiat ükskõik millisest keskonnast, objektist või inimesest välja võtta. ..
25.00€
Maksudeta:20.49€
IRAI JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on omapärane mitmekülgne värvigamma. Irai Jaspis on oma välimuselt väga mitmekülgne ja raske on ..
2.00€
Maksudeta:1.64€
AINUEKSEMPLAR! BRETŠASTUNUD JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millel esinevad tavapärased Jaspise omadused ja lisaks veel sellele kristallile is..
44.00€
Maksudeta:36.07€
MEREVAIK on universaalne armastusekristall. Tuues head õnne armastuses, liites kokku õigeid inimesi ning aidates vältida valede sammude ja valiku..
10.90€
Maksudeta:8.93€
ROHELINE AVENTURIIN poleeritud
Enim müüdud
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi lä..
1.80€
Maksudeta:1.48€
ROHELINE KVARTS poleeritud
Enim müüdud
ROHELINE KVARTS on kristall, mille peamine eesmärk on tuua Sinu ellu küllust ja jõukust. See toob ootamatuid häid võimalusi ning luksust. Aitab l..
3.00€
Maksudeta:2.46€
SUITSKVARTS poleeritud
Enim müüdud
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskva..
2.00€
Maksudeta:1.64€
KRÜSOKOLLA on väga kauni värvusega kristall, millele on iseloomulik rohekas-sinakas värvus. Krüsokollat leidub kõige enamb Tšehhis, Venemaal, His..
4.00€
Maksudeta:3.28€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.