Menüü
Ostukorv

KUUKIVI poleeritud

KUUKIVI poleeritud KRISTALLID
Enim müüdud
KUUKIVI poleeritud
0.80€
Maksudeta: 0.66€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KUUKIVI poleeritud

Võimalikud valikud

KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine ja hea une loomine. Kuukivi on tõeline romantikakristall, mis kutsub ligi väga palju armastust.

Kuukivile on iseloomulikeks toonideks beežikas-pruunikas-valge, mis esineb erinevates variatsioonides. Vaid väga luksuslikke ehteid tehakse selgest Kuukivist, mis on poleeritud huvitavalt helendavaks ja läbikumavaks. Kuukivi on laialt levinud ja seda leiab peamiselt IndiastBrasiiliastVenemaalt, enamik meie kristalle on Madagaskarilt

Kuukivi on väga malbe energiaga kristall, mis teeb tööd tasa ja targu, kuid väga kindlameelselt. Kuukivi on üks kristallidest, mis võiks kindlasti sinu kodus või sinu elus esindatud olla. Kuukivi tervendab ebasoodsaid energiaid, mis võivad olla negatiivsuse põhjustajaks.

Kuukivi on seotud Kuuga ja kannab edasi naiselikku energiat, mis tähendab seda, et see on võimas talisman naisele kandmiseks. Kuukivi sümboliseerib romantikat, naiselikkust, sensuaalsust, pehmet iseloomu, emotsioone, armastust, viljakust ja kirge. 

Kanna või hoia enda koduseinte vahel Kuukivi kristalli, see toob valgustust sinu hinge ja kui ka sinu koju. See loob enda ümber energia, mis aitab tervemalt elada ning mõelda. Anna Kuukivile aega töötamiseks, see alustab kõigepealt kõige tumedamate energiate vabastamise ja tervendamisega. Alles seejärel saab saabuda valgus Sinu hinge ja koju.

Kuukivil on erinevaid värve ja igal värvil on veel oma lisavägi. Must Kuukivi on lisaks Kuukivi põhiomadustele ka maandamiskristall, osates emotsioone väga hästi tasakaalustada, tehes seda teistest värvidest kiiremini. Musta Kuukivi soovitan neil kanda, kes tunnevad, et nende elu pole armastuse vallas kõige lihtsam või seal on liialt palju pingeid õhus. Must Kuukivi aitab sul endal erinevaid emotsionaalsemaid teemasid ja sündmusi lihtsamini võtta. Roosa Kuukivi on kõige enam seotud armastusega, armastuse vastu võtmisega ja armastuse jagamisega. Kui soovid Kuukivi armastuse ligi tõmbamiseks või suhete parandamiseks, eriti romantika suurendamiseks, siis on Roosa Kuukivi täpselt sinu jaoks. Valge Kuukivi annab edasi rahu ja rahustavaid energiavibratsioone. Valge Kuukivi kandmine on kasulik neile, kes on tüüpilised ülemõtlejad, see aitab neil viia eemale need mõtted, mis on sinu jaoks kahjulikud. Kui soovid Kuukivi kanda stressi leevendamise eesmärgil, siis on Valge Kuukivi ideaalne valik.

Kuukivi on otseselt seotud Täiskuu väega. See aitab vähendada magnettormidest tekkivat unetust ja ärevust. Hoia Kuukivi voodi lähedal või vähemalt magamistoas, et see saaks sind sellel kuufaasil aidata. Eriti kasulik ja vajalik on Kuukivi nendele, kellel on unehäired või unetus. See kristall aitab blokeerida Täiskuu negatiivset energiat.

LAPIKUD KRISTALLID

Erinevatest poolvääriskividest valmistatakse lapiku kujuga kristalle seetõttu, et neid saaks kasutada massaažiesemena, tervendusteraapiates, meditatsioonis või näiteks Tšakrateraapias. Lapik kuju annab hea ja mugava võimaluse kristalli teraapiates kasutada. Neid kristalle võib ka täpselt samamoodi kasutada, kuidas kasutatakse ümaraid kristalle. Kui sulle meeldib just selline kuju rohkem, siis kindlasti kasuta lapikuid kristalle. Selles kristallis on kõik selle kristalli põhiomadused olemas. See kuju muudab sellest kristallist lihtsalt parema meditatsiooni- ja tervenduskristalli.

MASSAAŽ JA MEDITATSIOON

Lapikuid kristalle võib kasutada ükskõik kes massaaži tegemiseks, selleks ei pea omama vastavat eriala. Massaaži võib teha iseendale, kaaslasele jne.

Kuukivi massaaž ja meditatsioon toovad endaga kaasa suurenenud armastusevälja. See tähendab, et sinus kasvab armastuseõnn ja sinu romantilised soovid saavad kiiremini täituda. Kuukivi avab intuitsioonikanali ja parandab sinu energiatunnetust.

Meditatsioonis kasutatakse tavaliselt kahte lapikut kristalli koos nii, et hoitakse mõlemas käes kristalli mediteerimise ajal. Mediteeritakse rätsepaistes, pikali olles või kuidas just täpselt soov on. Mediteerimiseks leitakse alati endale mugav asend, hoitakse kristalle käes ja lastakse hingel puhata koos kristallidega.

Armastuse- ja romantikakristall.

Kuukivi on hea hoida magamistoas, et see tooks suhtesse rohkem lähedust ning romantikat. Kuukivi aitab armastusel võimsamaks muutuda, tunnetel taaselustuda ning liblikad uuesti kõhtu saada. Kui sul on magamistuppa loodud armastusekristallide komplekt, siis lisa sinna kindlasti ka tükike Kuukivi, et see võimendaks armastuse-energiat.


Kuukivi on sügavatoimeline tundeelu tervendamise kristall, aidates vabaneda kahjulikust energiast, mis ei lase sul armastust tunda, mis blokeerib armastusekanali sinu hinges ja mis ei lase sul armastuseni jõuda. Kuukivi puhastab eeterkeha ja annab sellele uut energiat - armastavat energiat. 

Kuukivi aitab ellu tuua elu saatusekaaslasthingesugulasi ja elukaaslashinge. Need on need hinged, kellega meil on eelmistes eludes sõlmitud lepingud taaskohtumiseks. Kuukivi tõmbab ligi üleüldist armastust ja häid sõpru. Kandke Kuukivi koos teiste armastuse kristallidega, kui te soovite ellu armastust tuua. Kanna Kuukivi koos Sinise Topaasi või Smaragdiga, kui soovid olemasolevat suhet taaselustada. Kuukivi on ülim armastusekristall, millel on oskus aidata sul mõista, kes on sinu saatusekaaslane, hingesugulane või kaksikleek. See kristall aitab paremini läbi näha suhteid, tunnetada selgelt nende sisu ja eesmärki. See on abiks sulle kui oled segaduses ja ei mõista, kellega ning milline hingedevaheline kokkulepe on sul eelmises elus sõlmitud. Kuukivi viib kokku sind parima valikuga!

Põleta Kuukivi kristallide kõrval regulaarselt Vanilje küünalt. Vanilje küünlaga on sul võimalik aktiveerida enda elus armastuseõnne, eriti siis, kui oled vallaline - Vanilje viib omavahel kokku Kaksikleeke. Näiteks chipskristallidega saad luua Vanilje küünlale küünlaaluse ja põletada seda armastusealtaril (või kodu Lääne-ilmakaares). Samal ajal, kui küünla põlema sead keskendu Kaksikleegiga kohtumisele.

Kuukivi on sügavatoimeline tundeelu tervendaja kristall, aidates vabaks lasta kahjulikust energiast, mis ei lase sul armastust tunda, mis blokeerib armastusekanali sinu hinges ja mis ei lase sul armastuseni jõuda. Kuukivi puhastab eeterkeha ja annab sellele uut energiat - armastavat energiat. 

Ülima naiselikkuse kristall

Kõige enam sobib Kuukivi naistele, kuna see toob neile romantikat, head armastuseõnne, intuitsiooni, viljakust, naiselikkust, naiselikku suhtumist erinevatesse asjadesse, oskust meestega ringi käia ja see aitab ka liialt maskuliinse ehk jõulise natuuri alla suruda, et naiselikkus üldse välja paistaks.

Kuukivi aitab viia inimese hinge arenguteele, kus vabastatakse kahjulikud harjumused, emotsioonid, uskumused, vajadused, tõekspidamised ja iseloomujooned. Kuukivi on enesearengu jaoks üks soodsama väega kristalle, mis võib olla sinu abiline ehedamaks, siiramaks ja armastusväärsemaks inimeseks saamisel.

Viljakusekristall

Kuukivi on kristall, millel on oskus tervendada viljakusega seotud probleeme. Kuukivi aitab eemale viia need mõtted, mis ei lase naisel lapseootele jääda ehk need, mis tekitavad hirmu ja panevad emotsionaalsele kehale blokaadi peale. Selleks kanna seda kristalli endaga kaasas, näiteks ehtena või lisa Kuukivi oma viljakusekristallide komplekti. Kuukivi puhul usutakse, et see toob tütre majja.

Naiselik vaist ja intuitsioon

Kuukivi on üks vajalikumaid intuitiivset arengut toov kristall, eriti just naistele. Naistele on Kuukivi kasulik igas mõttes, nii selle spirituaalset arengut soosivate omaduste tõttu, kui ka selle ravivate omaduste pärast. Kuukivi on kasulik kasutada ja kanda ajal, mil naine soovib  tugevdada oma naiselikku vaistu ja intuitiivsust.

Kuukivi aitab lõõgastuda

Kuukivi leevendab emotsionaalseid pingeid, stressi, ülemuretsemist, tööstressi, armastusega seotud stressi ja ärevust. Kuukivi on oma loomuselt hingetervendaja ja seda kristalli kandes leiad sa ise üles selle äreva emotsiooni, mis sinu sees eksisteerib. Kuukivi filtreerib selle emotsiooni ära, aitab sul mõista, miks see eksisteerib ja mis on sellest vabanemise saladus. Kuukivi aitab sul ennekõike lahti saada sellest, mis sind ärevaks muudab.

Kuukivi aitab paremini uinuda ja seda ka kasutatakse unehäirete leevendamiseks. Spirituaalne tasakaal on inimesel aga ülimalt tähtis ja ma pidevalt rõhutan, et sellega tuleb tegeleda, kuna kui sinu vaimne keha on tasakaalust väljas, tekivad erinevad probleemid, nagu näiteks pidevad meeleolukõikumised, pidev kurbustunne, hirmud seoses suhetega, hirm enda tervise ees jne.

Intuitsiooni areng ja Kirde-ilmakaar

Kuukivi hoia magamistoas või Feng Shui järgi kodu Kirde-ilmakaares. Kirdes asub enesearengu, teadmiste ja tarkusekanal. See on kodus väga oluline ilmakaar, kus on väga kasulik leida oma koht kristallidele, mis aitavad sul areneda. Kirde ilmakaarde on hea luua eraldiseisev kristallide altar või kogu, mis avavad intuitiivse meele. Need abistavad kõiki, kes seal elavad.

Kuukivile lisaks võib hoida seal IoliitiKüaniitiSinist KvartsiAqua AuratKoobalt AuratIngli AuratSodaliitiAmetüstiAmetriini ja teisi kristalle, mis aitavad sul enda spirituaalseid oskusi tugevamaks muuta.

Kuukivi on väga kasulik kristall spirituaalseks arenguks, aidates intuitsioonil areneda ja tugevamaks muutuda. Kuukivi muudab sind energiatele tundlikumaks, aidates sul neid paremini tunnetada ja mõista. Kuukivi õpetab sind oma sisetunnet usaldama ja selle järgi elama. 

Kuukivi on võimas unenägude seletaja, unenägude tooja ja unenägudes prohvetlike visioonide andja. Selleks, et saada Kuukivi käest selline võimas vägi, selleks võiks Kuukivi olla sinu magamistoas. Kuukivi sobib ka hea une kristallide või Inglikristallide sekka.

Kristall, millel on kontakt Täiskuuga

Kuukivi kaudu saad sa enda armastusesoove- ja unistusi teele saata, Kuukivi tuleks käes hoida või ehtena kanda justnimelt Täiskuu ajal. Kuukivi kantakse Täiskuu ajal, et see saaks endasse võimsat jõudu, et teenida oma kandjat järgmise Täiskuuni.

Feng Shui Lääne- ja Loodepiirkond - lapsed ja sõbrad

Feng Shui põhjal kannab Kuukivi endaga kaasas metallielementi. Metallielement toob head energiat kahte ilmakaarde - Läände ja Loodesse. Kuukivi aitab läänepiirkonnas tuua perekonda lapseõnne, või kui lapsed on juba majas, siis aitab parandada lastevahelist suhtlemist. Loodepiirkonnas aitab see tuua perekonda palju sõpru ja sõpradega head suhtlemist.

Saatusekaaslane, kelle eesmärgiks on sind õigele teele suunata

Kuukivi on kristall, mis aitab sul aru saada, mis side sul ühe või teise inimesega on. Eriti hästi sobib Kuukivi neile, kellel on saatusekaaslane, kes soovib teda õigele teele suunata. Kuukivi aitab õppetunnist aru saada ning loobuda sellest suhtest siis, kui selleks on õige aeg. Soovitan Kuukivi kanda nendel, kes soovivad lahendust tuua suhtesse, kus arvatakse, et ollakse koos saatusekaaslasega. Kuukivi aitab sellest õppetunnist aru saada ja hingelisest kokkuleppest kinni pidada. Saatusekaaslase kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

Sõprushingesugulasega sideme tugevnemine

Kuukivi on kristall, mis suudab erinevat tüüpi hingesugulaste ja hingede vahel olevatel sidemetel õige eesmärgi nimel tööd teha. Kuukivi on see kristall, mis aitab sind näiteks sõprushingesugulase puhul õigele teele juhatada, teda õigesti aidata, ja see aitab teievahelisest eesmärgist maksimumi saada. Kuukivi kanna selleks, et tugevdada enda sidet oma sõprushingesugulasega. See kristall aitab ka sellel väärtuslikul sõprusel sinu ellu tulla. Loe sõprushingesugulase kohta SIIT.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Alternatiivteraapias aitab Kuukivi regulaarne kandmine korrastada naise keha hormonaalset taskaalu. Kuukivi on ühenduses Maa kaaslase Kuuga, mis on seotud naiste tsüklitega ja Kuukivit kandes aitab see ebaregulaarsel tsükil paika minna. 

- Tegemist on kristalliga, mis aitab tasakaalustada mees- ja naiseenergiat ning seda eriti juhul, kui naiseenergiat on liiga vähe. Iga mees ja iga naine omab mõlemat energiat ja need energiad ei tohiks kehas tasakaalust väljuda. Tasakaalutud mees- ja naisenergiad muudavad mehe väga domineerivaks ning egoistlikuks ning naise agressiivseks. 

- Tervendab viljakusega seotud probleeme, hormonaalseid probleeme, munasarjade nõrkust ja tsüste. Kuukivi on soovitatav kanda meestel siis, kui neil on probleeme viljatusega või mõni haigus, mis on seotud reproduktsiooniorganitega.

- Kuukivi talismani kandmine tervendab Südametšakrat ja aitab vabastada eeterkehas olevaid energia-blokaade, mis ei lase lümfidel õigesti tööd teha. 

- Kuukivi avab ja tervendab Kroontšakrat, mis aitab arendada intuitsiooni veelgi võimsamalt ja aitab tuua prohvetlikke visioone.

- Tervendab unehäireid, kristalli võib lisada ka hea une kristallikomplekti.

- Leevendab stressi, mis on tekkinud armastuseprobleemidest või üksildusest.

KROONTŠAKRA

Kuukivi on seotud Kroontšakra tervendamisega, nii nagu enamik heledad kristallid. Kroontšakra asub otse pea kohal ja see on seotud meie rahu, tasakaalu, tarkuste, eluisu ja unistustega. Kroontšakra ühendab meid universumiga, saatusega ja meie teekonnaga.

Kuukivi aitab mõista, mis on sinu isikliku teekonna mõte, kuhu sul on vaja elus liikuda ja mis on sinu missioon siin maailmas. Kõikides inimestes peitub küsimus: "Miks ma siin olen ja mis on minu eesmärk?". Sellele küsimusele aitab Kuukivi vastuse leida. See aitab tasapisi sinu silmi avada ja viia sind kõige mõistmiseni.

SODIAAK

Kõige kiiremini võtavad Kuukivi toime endasse VÄHKKAALUD ja SKORPION.

Kuukivi on VÄHI sodiaagi armastuseõnne- ja intuitsiooni tugevdamise kristall. See on kristall, mis võiks igal Vähil olemas olla. Kuukivi toetab Vähi Kuu energiat. Kuu on see, mis juhib Vähki, andes Vähile unikaalseid omadusi juurde. Kuukivi on see kristall, mis aitab luua Vähil Kuuga kontakti. 

KAALUDEL on soovitatav Kuukivi kanda selleks, et Kaalude naised saaksid enda naiselikkust võimendada. Kuukivi on intuitsiooni tugevdamise ja intuitsiooni usaldamise õppimise kristall nendele SKORPIONITELE, kes on sündinud 4. - 6. novembril. 

Lisaks on Kuukivi nende õnne- ja intuitsiooni-kristall, kes on sündinud KALADE tähemärgis 20. ja 21. märtsil.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

Kuukivi lae Apofülliidi geoodi peal või juures, et selle kristalli energia säiliks ning see töötaks sinuga hästi. Aeg-ajalt puhasta Salvei rituaalitaimeSalvei eeterliku õli või viirukisuitsuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine j..
2.30€
Maksudeta:1.89€
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine j..
6.00€
Maksudeta:4.92€
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine j..
22.00€
Maksudeta:18.03€
SALVEI eeterlik õli
Enim müüdud
SALVEI on minu üks vaieldamatuid lemmikuid ja seda juba aegade algusest peale. Salvei taime ei ole ma jätnud ühel väga ..
12.90€
Maksudeta:10.57€
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine j..
8.80€
Maksudeta:7.21€
MUST TURMALIIN poleeritud
Enim müüdud
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
4.00€
Maksudeta:3.28€
HEMATIIT poleeritud
Enim müüdud
HEMATIIT kaitseb sind nii väliste kui ka sisemiste ohtude eest. Hematiit aitab energiaid maandada ja sobib hästi, kui sa tunn..
1.00€
Maksudeta:0.82€
MEREVAIK on universaalne armastusekristall. Tuues head õnne armastuses, liites kokku õigeid inimesi ning aidates vältida valede sammude ja valiku..
10.90€
Maksudeta:8.93€
PÄIKESEKIVI aitab sinu elu rõõmsameelsemaks, positiivsemaks, õnnelikumaks ja rahulolu pakkuvamaks muuta. Aitab ..
10.20€
Maksudeta:8.36€
ROHELINE AVENTURIIN poleeritud
Enim müüdud
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi lä..
2.70€
Maksudeta:2.21€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.