Menüü
Ostukorv

MALIGANO JASPIS poleeritud

MALIGANO JASPIS poleeritud KRISTALLID
MALIGANO JASPIS poleeritud
6.50€
Maksudeta: 5.33€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MALIGANO JASPIS poleeritud

Võimalikud valikud

MALIGANO JASPIS on imeilusa energiaga kristall, mis aktiveerib sinus tingimusteta armastuse kõrgemad astmed. Mis tähendab, et see on suurepärane kristall 5D-energia aktiveerimiseks, aktiivsena hoidmiseks ning selles elamiseks. Selles eksisteerimine eeldab sinult aktiivset spirituaalset tegevust, mis tähendab, et sul on vaja enda energiavälja aktiveerida ja aktiivsena hoida. Maligano Jaspis aitab sul seda suurepäraselt teha.

Tegemist on suhteliselt uue kristallileiuga meie maailmas, mis avastati alles 2011. aastal, andes uue tõuke kristallimaailmale ja spirituaalsusele. Seda kristalli on kogetud väga lühikest aega, seega mõtle vaid, mida kõike kasulikku võib see kristall sinuga aastate jooksul teha.

Maligano Jaspis on kauni välimusega, millest leiad korallpunaseid, helesiniseid kuni beežikaid varjundeid. Kristallile on omane triibuline välimus, mis on Jaspiste üheks tunnusmärgiks. Maligano Jaspised näevad kõik erinevad välja ja seetõttu on sinu kristall alati eriline. Identset kristalli selles maailmas ei ole, igaüks on neist ainulaadne ja kordumatu. Näiteks Amuleti Kristall, Mookaite ja Ookeani Jaspise toonid on nii varieeruvad, et saad õnnelik olla enda unikaalse välimusega kristalli üle. Need kristallid aitavad sul elus edasi liikuda, uut teekonda alustada, uut suhtumist omada ning seda kõike imeilusal viisil. Hoides eelkõige armastavat suhtumist enda hinges. Lisaks aitavad taastada usku iseendasse, suurendades motivatsiooni ja jõudu eluga edasi liikumiseks ükskõik, millisel tasandil sul seda saatuserajal vaja. Kui kohtaksin sind, siis saaksin sulle ise öelda seda, millised muutused tuleks elus ette võtta, et sa saaksid õnnelik olla. Senimaani kuni saatusetee meid kokku veel ei ole viinud, aita end kristallidega. Need on sulle abiks ning seetõttu olen ma neid suure armastusega kogu maailmast kokku kogunud ning sinu ja kõikide teiste kaunite inimeste kätte toimetanud, et leiaksite abi igal hetkel, aidates eelkõige iseennast. Suurenda enda spirituaalsust ning aktiveeri tingimusteta armastus enda sees.

Maligano Jaspise poleeritud kristalli hoia enda kodus Lääne-ilmakaares või Edelas. Need ilmakaared Feng Shui järgi sümboliseerivad harmooniat sinu sees ja teistega. Mis tähendab seda, et see aktiveerib sind ennast rohkem armastama ning teistesse armastavalt suhtuma. Ning vastupidi, ka teised hakkavad seda sinu vastu tundma ning sind inimesena kordades rohkem austama, austades sinu privaatsust, autentsust, sinu erilisust. Sest sa oled eriline!

Tegemist on imetlusväärse 5D-energia kristalliga, mis tähendab seda, et sellel on oskus sinu ego-kihte vähendada, mis on sulle ja ka teistele toksilised. Inimestes on alati midagi, mida nad peavad tervendama, mida õppima ja palju muudki. See on normaalne, seda ei tasu karta, see on väga hea. Vastasel juhul ei oleks sul midagi siin planeedil õppida, millest kasvada tugevamaks, tervemaks, targemaks, andekamaks jne. Seega luba endale vigu, kuid alati tervenda ja puhasta need Karmaatiliselt. Maligano Jaspis aitab seda ideaalselt teha.

Maligano Jaspis suurendab usku iseendasse, aktiveerides tohutu motivatsioonienergia ja eriti kui seda kanda koos Crazy Ahhaadi või Mookaitega. Need kristallid sobivad ideaalselt kokku, toetades üksteist ning andes sulle tohutu elujõu, mida vajad. Kui sa eksisteerid, siis põhjusega aga saad seda alati teha positiivsemalt, elutervemalt, aktiivsemana ja üleüldiselt võimekamana. Kristallid aitavad sellele kõigele kaasa, seega toeta end positiivse jõuga ning naudi elurõõmu, mida need sinus aktiveerivad.

Tegemist on ka muusikute ja artistide kristalliga, pannes neid end julgemalt väljendama, esinema ning eemaldades esinemishirmul. Kuna tegemist on 5D-energia kristalliga, siis Maligano Jaspisel on oskus hirme vabastada, aktiveerides sind selles osas tervenema, julgustades olema sina ise, näidates maailmale, kes sa tegelikult oled.


RAVITSEMINE

- Maligano Jaspis aitab tervendada katkist Südametšakrat, aidates kiiresti lahti saada südamevalust ning saada tagasi hinge- ja südamerahu. Seega kui oled kogenud suhetes probleeme, suhte kaotust või pettasaamist, siis Maligano Jaspis on sinu hinge suurepäraseks tervendajaks.

- Maligano Jaspis vähendab närvilisust, aitab stressist vabaks saada. Eelkõige stressist, mille põhjuseks on inimesed, keda sa armastad kogu hingest ja kelle pärast muretsed.

AVAB SÜDAMETŠAKRA TINGIMUSTETA ARMASTUSELE

Maligano Jaspis aktiveerib Südametšakra kõige kõrgema Tšakra-astme, milleks on Tüümusetšakra. Selles eksisteerib tingimusteta armastuse kanal, milles on võimalik muuta energiaid väga võimsaks. Mida suurem on sinu Tüümusetšakra energiaväli, seda võimsamalt sa armastust selles elus tunned. On, mille pärast seda kristalli kanda ja enda käes hoida!

SODIAAK

Maligano Jaspis sobib suurepäraselt kõikidele tähtkujudele, kuid kõige enam annab see jõudu Lõvile, Neitsile ja Kaaludele, aktiveerides nende kõige positiivsemad omadused, mille nad on sünni hetkel energiakanalduse kaudu püüdnud oma Auravälja. Maligano Jaspis toob ellu head õnne ja palju ilusaid hetki, mida kogeda ning avab tuleviku jaoks uued tuuled ja uksed.

Lae Maligano Jaspist Kõrberoos geoodi peal või juures, et selle kristalli energia säiliks ning aktiveriks kristalli sinu jaoks võimsamalt tööle. Kui kasutad Maligano Jaspist Feng Shui tervendamiseks, siis on kasulik selle kõrval hoida ka Kõrberoosi kristalle. See aktiveerib kiire energiaülekande sinu koju. Geoodid juhivad energiaid ja Kõrberoos juhib Maligano Jaspist. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuu rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
KÕRBEROOS geood
Enim müüdud
KÕRBEROOS on enda nime saanud selle kristalli väljanägemise pärast. Kõrberoos meenutab roosinuppu ja selle kauni välimuse on loonud ..
2.20€
Maksudeta:1.80€
SANDLIPUU on väga rahustava toimega, sellest valmistatud viirukit kasutatakse ärevustunde leevendamiseks. Kui sa tunned, et sa oled muutunud väga..
5.00€
Maksudeta:4.10€
MALIGANO JASPIS on imeilusa energiaga kristall, mis aktiveerib sinus tingimusteta armastuse kõrgemad astmed. Mis tähendab, et see on suurepärane k..
74.50€
Maksudeta:61.07€
MALIGANO JASPIS on imeilusa energiaga kristall, mis aktiveerib sinus tingimusteta armastuse kõrgemad astmed. Mis tähendab, et see on suurepärane k..
9.10€
Maksudeta:7.46€
MALIGANO JASPIS on imeilusa energiaga kristall, mis aktiveerib sinus tingimusteta armastuse kõrgemad astmed. Mis tähendab, et see on suurepärane k..
18.00€
Maksudeta:14.75€
La Tene kristallikomplekt „HINGESUGULASE või KAKSIKLEEGINI JÕUDMINE“ koosneb kolmest kristallist, mis toovad Sinu ellu tingimusteta armastust ja loova..
3.80€
Maksudeta:3.11€
KAMBABA JASPIS on üks eksootilisemaid ja huvitavamaid Jaspiste liikidest. Kambaba Jaspisele on iseloomulikuks värvuseks tumeroheline, mill..
3.92€
Maksudeta:3.21€
THULIIT on vanaroosat värvi kristall, mida kaevandatakse peamiselt Austraalias ja Lõuna-Aafrikas. Thuliit on peamiselt seotud emots..
4.39€
Maksudeta:3.60€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel ..
3.50€
Maksudeta:2.87€
SANDLIPUU eeterlik õli aitab immuunsusel tugevneda ja võitleb krooniliste haiguste vastu. Pidurdab keha ja naha vananemist. Soodustab uinumist, s..
16.90€
Maksudeta:13.85€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.