Menüü
Ostukorv

MANGO KALTSIIT poleeritud

MANGO KALTSIIT poleeritud KRISTALLID
MANGO KALTSIIT poleeritud
1.00€
Maksudeta: 0.82€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MANGO KALTSIIT poleeritud

Võimalikud valikud

MANGO KALTSIIT on heleroosat tooni, mille seest jooksevad läbi valged jooned ja teised mustrid. Tegemist on kristalliga, mille energiavibratsioon on väga rahulik ja seega sobib see ka kõigile neile, kes on kristallienergiatele väga tundlikud. Mango Kaltsiit on üks Kaltsiidi liikidest, mille teeb eriliseks see, et selle keemilises koostises on magneesiumi. Teistes Kaltsiitides seda ei esine. See ongi see aine, mis muudab selle Kaltsiidi heleroosaks. Mango Kaltsiidi peamisteks leiupaikadeks üle maailma on Brasiilia, Peruu, Mehhiko, Tšehhi, Slovakkia ja USA.

Mango Kaltsiit on tõeliselt armastusväärne kristall, see pulbitseb romantikast, sõprusest, andestamisest, headusest, tingimusteta armastusest ja tolerantsusest. Mango Kaltsiit on tõeline hingeabiline, aidates sinu emotsioone ja tundeid toetada ning juhtida. Kristall, mis aitab sul alati õiglaselt nii iseenda kui ka teiste inimestega käituda. Kui sa tunned, et sa ei oska end piisavalt palju väärtustada, armastada, enda eest hoolitseda või seda sama teistega teha, siis Mango Kaltsiit olgu sinu kristallkaaslaseks ajal, mil oled need oskused omandanud.

Mango Kaltsiit abistab neid, kes on äsja suhtest lahku läinud või, kes on matnud oma lähedase. Mango Kaltsiit on üks leinakristallidest, aidates suhte lõpuga ja surmaga leppida. Selleks sobib Mango Kaltsiidi kaasas kandmine või stressi komplektidesse lisamine.

Mango Kaltsiit aitab sind ühendada sügaval tasandil armastusega, aidates sul mõista seda, mis see armastus üldse on, milleks see vajalik on, kuidas ennast armastada, aktsepteerida ja kuidas armastust välja jagada. Igaüks, kes puutub kokku selle kristalliga, saab Mango Kaltsiidi poolt tervendatud. Mango Kaltsiit aitab sinus neid külgi parandada, mis on seotud armastuse ja selle mõistmisega. Kui sa oled liialt range oma lähedastega, siis see aitab sul muutuda leebemaks. Kui sa ei oska vastu võtta komplimente, siis see õpetab sind neid vastu võtma. Või näiteks, kui sa ei oska endas ilu näha, siis Mango Kaltsiit aitab sul seda endas märgata. Tegemist on universaalse armastusekristalliga ja on kindlaks abiliseks Roosale Kvartsile. Neid kahte kristalli on mõistlik koos kanda, et veelgi intensiivsemat tuge sellel alal saada. 

Mango-Kaltsiidi ja Ametüsti ühine vägi aitab Jäära sodiaagi all sündinuga hästi läbi saada. Kui sa soovid Jääraga läbi saada, siis sa saad talle sõpruse märgiks kinkida ühe Ametüsti ja Mango Kaltsiidi, mis on ühte kotti pandud. Nende kahe kristalli kombinatsioon aitab Jäära paremini mõista ja temaga suhteid parandada. Kui sa elad Jääraga koos, siis neid kahte kristalli on kasulik üheskoos teie ühises kodus hoida. Kui Jäära sodiaagi all sündinu on sinu laps, siis hoia neid kahte kristalli oma lapse magamistoas. Kui Jäär on sinu kaaslane, siis hoia neid kahte kristalli enda magamistoas. Sellisel juhul võib neid kristalle hoida ka teiste armastust ja suhet parandavate kristallide seas.

Mango Kaltsiidi kristalli hoia enda kodus, see aitab sinu kodu armastusväärsemaks kohaks muuta. Mango Kaltsiit aitab maandada energiaid, mis võivad põhjustada perekonnaliikmete või armastajate vahel tülisid, riidusid ning erimeelsusi, mis võivad lõppeda väga agressiivselt. Mango Kaltsiit edendab armastuseenergia kasvamist ja seega on see igati soodne kodukristall. Hoia seda kristalli teiste armastusekristallidega koos või aseta igasse tuppa vähemalt üks Mango Kaltsiit. 

Mango Kaltsiit abistab astraal-rännakutes käimist ja selle läbiviimist. Selleks võib Mango Kaltsiidi lisada ettekuulutuste, intuitsiooni või hea une kristallikomplekti. Mango Kaltsiit aitab meenutada seda kõike, mis meile läbi une räägitakse. Aitab õppida ja muuta need rännakud kasulikuks. Lisaks sellele soodustab Mango Kaltsiit uinumist ja seega on seda kristalli kasulik magamistoas hoida.

See kristall aitab sul enda hingesugulasega kontakti saavutada, oma eluteid ühendada ja armastust kirglikuks muuta. Tegemist on tugevatoimelise Tüümusetšakra avajaga.

Tütre ja ema-isa vaheline armastus 

Mina tunnen isiklikult, et Mango Kaltsiidil on oskus luua ema/isa ja tütre vahel tugev emotsionaalne side. Soovitan seda tihtipeale nendele vanematele või lastele, kes on kaotanud tugeva sideme, läheduse või ühise keele oma kalli pereliikmega. Selleks soovitan leida enda jaoks kaks peaaegu et identset Mango Kaltsiiti, kas siis suuruselt või välimuselt. Soovitan neid kahte kristalli pea nädal aega endaga kaasas kanda ja siis kinkida üks kristallidest inimesele, kellega sa soovid sidet tagasi saada. Seda kristalli võib kinkida ema oma tütrele või hoopiski tütar oma isale, kuidas täpselt soov on. Kristalle soovitan hoida võimalikult lähedal padjale, aga oluline on see, et seda kristalli ei tohiks lisada teistesse kristallikomplektidesse. Kaks Mango Kaltsiiti toimivad kui armastusemagnetid, otsides pidevalt üksteisega kontakti ja selle sama tunde annavad need emale-tütrele edasi, aidates taaselustada üksteise suhtes tundeid, vajadust ja armastust.

Emaarmastus ja lapse tähelepanemine

Väga suureks probleemiks on väga paljudes perekondades see, et ema ei osuta lapsele või lastele piisavalt palju tähelepanu. Olgu selleks põhjuseks siis liigne stress, töökoormus või suhteprobleemid, siis Mango Kaltsiit on kristall, mis aitab emal oma lapsi märgata, aidates meelde tuletada kui olulised on meie enda lapsed ja kui väga nad ema armastust vajavad. Selleks soovitan Mango Kaltsiiti kanda koos Roosa Kvartsi, Pärli või Merekarbiga. Teine võimalus on luua koju "Perearmastuse nurk", Feng Shui järgi EDELASSE. Kristallikomplektis võiksid olla mitmed Mango Kaltsiidid, Roosa Kvartsid, Lumikvartsid, Mäekristallid, Sinised Pitsahhaadid, Pärlikarbid, mis kõik toovad emale sügavamaid tundeid laste suhtes.

Lapse hingevalu leevendamine, kui isa on eemal või perekonnast lahkunud

Lapse tervis ja tema emotsionaalne tasakaal on üks tähtsamaid aspekte, mida ema või isa peab lapsele andma ja kui isa on kodust lahkunud, perekonna hüljanud või tema töö on perekonnast eemal, siis paratamatult teeb see lapsele haiget. Sellisel puhul, kui soovitakse kristallimaailma käest tuge saada, soovitan ma kokku kombineerida Mango Kaltsiidi Sinise Pitsahhaadiga ja kinkida need heleroosas või helesinises kotis lapsele. Need kaks kristalli koos aitavad tasakaalustada lapse isa vajadust ja aitavad tal ema käest selle toe ning armastuse kätte saada.

Hingesugulane

See kristall aitab sul enda hingesugulasega kontakti saavutada, oma eluteid ühendada ja armastust kirglikuks muuta. Tegemist on tugevatoimelise Tüümusetšakra avajaga.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri (kui Kaltsilisi vee sees kasutada, hakkavad nad ajapikku lagunema, seetõttu tuleb neid mingi aja jooksul välja vahetada ja kulunud kristall loodusele kinkida). Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Mango Kaltsiit aitab tervendada neerude funktsioneerimist, aidates üleliigsel veel kehast väljuda.

- Mango Kaltsiit tervendab naistehaigusi. Väga kasulikuks tervenduskristalliks nendele naistele, kellel on menopaus. Mango Kaltsiit aitab seda perioodi elus paremini üle elada. Sobib naistele, kellel on vähkkasvaja rinnas või emakas või mõni teine naistel esinev haigus. Mango Kaltsiit pakub emotsionaalset tuge sel hetkel ja õpetab lootust kõrgel hoidma, et tervenemine saaks kehas toimuda.

- Hoides Mango Kaltsiiti padja all, aitab see hambaid tugevdada.

- Mango Kaltsiit suudab vabastada haigusseisundid, mille me iseendale läbi oma mõtlemise oleme loonud. Vahel usutakse haigusesse, vahel ise sisendatakse endale seda ja tekitatakse hirmu, mille tagajärjel tekivad füüsilised sümptomid. Sellise probleemi käes vaevlevad väga paljud ja Mango Kaltsiit on see, mis aitab vabastada need mõtted, mis tekitavad haigusi.

- Mango Kaltsiit aitab andestada, vabastada hirmud suhtlemise ees ja tervendab ärevusehäireid. 

- Aitab tervendada luid, käesooni, valutavaid käeliigeseid, käte nõrkust või sõrmede paistesolekut. Mango Kaltsiit on hea ka neile, kes tegelevad massaažiga, ravitsemisega ja kellel on enda töö juures vaja tundlikke käsi.

SÜDAMETŠAKRA

Mango Kaltsiit aitab sinu Südametšakrat väga sügaval tasandil tervendada, see jõuab isegi Tüümusetšakrani, mis asub Südametšakra sees. See tähendab seda, et Mango Kaltsiidil on oskus õpetada sind ka märkama enda elus seda kõige õigemat, aidates sul mõista seda, kes on sinu eluteele saadetud sind tõeliselt armastama. Lisaks sellele aitab Mango Kaltsiit vabaks saada hülgamisest, emotsionaalset traumast või üleelamisest, pettumusest ja vihast.

KROONTŠAKRA

Lisaks Südametšakrale töötab Mango Kaltsiit väga intensiivselt ka Kroontšakraga. Mango Kaltsiidil on toime, mis ühendab Südametšakra Kroontšakraga. See tähendab seda, et see õpetab sind enda elus õigeid valikuid tegema, mis on soodsad sulle sinu tuleviku rajamisel, aidates sul täna langetada otsuseid, mis tulevikus sulle vaid õnne, rõõmu ja armastust pakuvad. Tänu Südametšakra ja Kroontšakra ühendamisele suudab Mango Kaltsiit üles äratada sinus armastuse Maa ja kogu selle planeedil elava vastu, aidates kaastunnet suurendada loomade, looduse ja inimeste vastu.

SODIAAK


SÕNNI abistab terve elu Mango Kaltsiidi kristall, aitab tal saavutada emotsionaalset tasakaalu, parandada läbisaamist perekonnaliikmetega ja toetada tema emotsionaalset arengut. Mango Kaltsiit aitab emotsionaalse tasakaalu hoidmisele lisaks leida ka armastust ja tuua armastuse head õnne. Selle kristalli abil saab Sõnn luua enda ümber armastava keskkonna, õppides samal ajal ka iseennast armastama ja austama.

VÄHILE toob Mango Kaltsiit armastuseõnne.

KAALUDEL aitab Mango Kaltsiit enda perekonnaga hästi läbi saada. See on perekonna õnnekristall, mis aitab Kaaludel perekonda luua ja hoida. Lisaks sellele toob ta Kaaludele armastuseõnne ning leevendab nende üliemotsionaalsust.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Mango Kaltsiiti võid laadida Apofülliit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Lootoseviiruki või Ylang Ylangi eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT

MANGO KALTSIIT on heleroosat tooni, mille seest jooksevad läbi valged jooned ja teised mustrid. Tegemist on kristalliga, mille energiavibratsioon..
34.10€
Maksudeta:27.95€
MANGO KALTSIIT on heleroosat tooni, mille seest jooksevad läbi valged jooned ja teised mustrid. Tegemist on kristalliga, mille energiavibratsioon..
13.20€
Maksudeta:10.82€
PÜHENDUMUSEVIIRUK on kokku pandud salajase retsepti järgi, kus on mitmeid erinevaid viirukitaimi ühes. Tegemist on viirukiga, mis aitab sinu ..
4.70€
Maksudeta:3.85€
LUMIKVARTS  on üks leebema vibratsiooniga kristall terves Kvartside perekonnas, seega sobib ükskõik kellele kandmiseks ja ükskõik k..
2.40€
Maksudeta:1.97€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
6.80€
Maksudeta:5.57€
ROOSA KVARTS poleeritud
Enim müüdud
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
4.00€
Maksudeta:3.28€
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid koo..
61.00€
Maksudeta:50.00€
AMETÜST poleeritud
Enim müüdud
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. R..
4.00€
Maksudeta:3.28€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.