Menüü
Ostukorv

ROOSA OPAAL poleeritud

ROOSA OPAAL poleeritud
ROOSA OPAAL poleeritud
5.80€
Maksudeta: 4.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROOSA OPAAL poleeritud

Võimalikud valikud

ROOSA OPAAL on üks Opaali liikidest, mis kannab endaga enamjaolt kaasas sellist energiat, mis on kasulik armastuse teemadel. Roosa Opaal koosneb Opaalist, Palügroskiidist ja Kaltsedonist. Opaal ise on mitmeid miljoneid aastaid vana kristall, mis tekkis Ränidioksiidi ja vee kokku saamisel, mis hiljem kivistus Opaaliks. Roosa Opaal pärineb peamiselt Peruust ja Austraaliast. Need on kaks riiki, kust on pärit ka meie Opaalid. Roosa Opaal on kristall, mis kannab kaasas Opaali tugevaid energiad ja lisaks ka endale omast armastuseenergiat, mis teeb sellest kristallist väga kiire ja tõhusa hingeelu tervendaja.

Roosa Opaal on suurejooneline armastusekristall, mis täidab südames olevaid unistusi. Roosa Opaal on tugevalt seotud Südametšakraga, see stimuleerib selle tööd, avab seda ja suurendab armastusetunnet igal tasandil. Võib öelda, et Roosa Opaal on Roosa Kvartsi kõrval üks universaalsemaid armastusekristalle, küll aga töötab see efektiivsemalt romantiliste sidemete loomisel, hoidmisel ja nende sügavamaks muutmisel. Roosa Opaal annab sulle võimaluse täide viia unistusi, mis on seotud suhetega. Ideaalne kristall, mida hoida enda elus, et armastus sind selles elus üles suudaks leida.

Roosa Opaal on tingimusteta armastuse ja hingesugulase-kaksikleegi ühendamise kristall, mis avab Südametšakra puhtale armastusele, aidates sul hästi käituda teistega ja kõigega, mis sind ümbritseb. Roosa Opaal vabastab Sinu hinges kõik energiad, mis takistavad Sul temaga  ühendust saada. Kui oled juba sellises suhtes, siis tugevdab ja võimendab see teie sidet, kinkides juurde palju armastust.

Roosa Opaal takistab sul teiste inimestega halvasti käituda, luues blokaadi impulsiivsete sõnade rittaseadmise ning tegude tegemise vahele. Roosa Opaal muudab sind paremaks inimeseks ja aitab sul ka iseendaga paremini käituda, tervendades sinu mõttemaailma, muutes seda ilusamaks ja helgemaks. Seetõttu on Roosa Opaal, kui soovid end armastusele rohkem avada ja olla ise üks suur armastus, väga kaunis energiatervendaja.

Roosa Opaal on väga hapra koostissega selle veesisalduse tõttu ja seda ei tohi Päikese käes laadida. Päike pleegitab Roosat Opaali ja võib seda isegi hapramaks muuta.

Tugevate kaitseomadustega kristall

Roosa Opaal on väga tugevate kaitseomadustega kristall, kuna see kuulub Opaalide kristalligruppi. Opaalid on väga intensiivsed kristallid ja Roosa Opaali ilus roosakas toon ei anna mingeid vihjeid selle kohta, et tegemist on nõrga kristalliga. Roosa Opaal kaitseb seda, mis sinu jaoks kallis ja seda, kuhu kuulub sinu süda. Roosa Opaal kaitseb sinu tundeid, sinu emotsioone, kodu, perekonda, suhet ja armastust. Ükskõik, mida sa armastad, seda see kristall kaitseb. Tegemist on Südametšakraga ühenduses oleva kristalliga.

Armastusekristall

Roosa Opaal aitab tervendada sinu energiat ja õpetab sind armastust vastu võtma ja on väga kasulik nii suhtes olijate kui vallaliste jaoks. Seda kristalli on hea kanda neil, kes soovivad endale kaaslast leida, aidates uuel armastusel ellu tulla, kui sa ootad enda kõrvale kedagi. Kui sul on kaaslane juba olemas, siis see tervendab sinu vanu armastusehaavu, aitab muuta suhet tugevamaks, vastupidavamaks, romantilisemaks ja sügavamamõttelisemaks.

Roosa Opaal õpetab teiste inimeste vastu parem olema, aidates suurendada perekonnaarmastust, õpetades armastust jagama ilma seda vastu saamata. Roosa Opaal on väga kasulik värskele emale, kes peab õppima emaks olemist. 

Minevikust ja ahelatest vabastaja

Roosa Opaal on kristall, mida on kasulik endaga kaasas kanda, kuna sellel kaunil kristallil on oskus vabastada sind vanadest ahelatest ja endale seatud piirangutest. See vabastab sind sellistest ahelatest ja sidemetest, mis on sulle kahjulikud.

Kanna Roosat Opaali koos Punase Tiigrisilma kristalliga, kui sa soovid vabaks lasta kedagi enda minevikust. Nende kahe kristalli vägi aitab vabaks saada vana armastuse peale mõtlemisest. Aidates sul eluga edasi minna ja jätta enda minevikku inimene, kes sind tegelikult enam ei vääri.

Enda tasakaalustamise kristall

Kristall, mis õpetab sulle iseenda tasakaalustamist. Roosa Opaal aitab sul rahu leida ja on ääretult kasulik just sellisel hetkel, kus sa tunned, et sa sooviksid iseenda elust põgeneda. Põgenemisevajadus annab märku sellest, et sinu hinges puudub tasakaal. Roosa Opaal aitab just selle probleemi vastu.

Noortel tüdrukutel soovitan ma Roosat Opaali kanda, see aitab õppida iseennast armastama ja väärtustama. Kui noor tüdruk on sellises faasis, kus ta ei ole endaga rahul, siis ta hakkab ise endale emotsionaalseid probleeme tekitama. Roosa Opaal õpetab iseennast armastama, endas ilu nägema ja end muutma nii, et sellega ei kaasneks stressi.

Aitab vabaks lasta nendest inimsuhetest, mis võivad olla sõprused, aga mis on sulle väga mürgised. Roosa Opaal puhastab sinu ümbert ära need inimesed, kes sind mürgitavad. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Roosat Opaali kasutatakse südame tervendamisel. See on kasulik kristall siis, kui on probleeme südamerütmihäiretega, südamepuudulikkusega, kõrge vererõhuga või südamenärvide ülitundlikkusega.

- Roosa Opaal on tervenduskristall kopsude jaoks. Küll oleks sellisel juhul parem kanda Roosat Opaali kaelas talismanina, et see ripuks otse Südametšakra kohal.

SÜDAMETŠAKRA

Roosa Opaal on Südametšakra tervendaja kristall, millel on oskus parandada haavu, mille oled sa ennekõike ise endale loonud. Roosa Opaal aitab enesepiitsutamisest vabaks saada ja taastab sinu enesekindlust. Õpetab iseennast armastama ja väärtustama.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjub see kõiki ülitundlikke sodiaake võrdselt. Otseselt ei ole Roosa Opaal ühe sodiaagi kristall, kuid kõige enam annab see emotsionaalset leevendust ning armastuseõnne SKORPIONITELE, KAALUDELE, VÄHKIDELE ja KALADELE. Roosa Opaal on kõikide nende vee-elemendi esindajate ühine armastuseõnnekristall. Roosa Opaal toob armastust ja teineteisemõistmist suhtesse, kus on üks nendest tähtkujudest. Eriliselt kasulik on Roosa Opaal veel neile, kus suhtes on mõlemad vee-elemendi esindajad. Näiteks, kui suhtes on Kalad ja Vähk või hoopis Skorpion ja Skorpion. Kui sinu armastatu on üks neist vee-elemendi esindajatest, siis hoia oma kodus kindlasti ühte või lausa mitmeid Roosasid Opaale. Seda kristalli on kasulik hoida koos teiste armastusekristallidega, enda ja kaaslase pildi ees või magamistoas. Roosa Opaal aitab ebakõlasid vähendada, muuta suhet mõistvamaks, tasakaalukamaks, kirglikumaks ja sügavamõttelisemaks. Täpselt nii nagu Vähk, Skorpion ja Kalad seda ka soovivad. Loe pikemalt artiklist SIIT.

NUMEROLOOGIA

Numeroloogia järgi on Roosa Opaal armastuseõnne, armastuse leidmise ja suhte parandaja kristall neile, kes on sündinud eluteenumber 2 all.

Roosat Opaali soovitan ma laadida Apofülliit geoodi ja Kõrberoosi geoodi peal ja puhastada aeg-ajalt Orhideeviiruki või Ylang Ylangi eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid, näeb erinev välja sellest, ..
19.00€
Maksudeta:15.57€
MEREVAIK on universaalne armastusekristall. Tuues head õnne armastuses, liites kokku õigeid inimesi ning aidates vältida valede sammude ja valiku..
12.00€
Maksudeta:9.84€
ROOSA OPAAL on üks Opaali liikidest, mis kannab endaga enamjaolt kaasas sellist energiat, mis on kasulik armastuse teemadel. Roosa Opaal koosneb&..
24.20€
Maksudeta:19.83€
ROOSA OPAAL on üks Opaali liikidest, mis kannab endaga enamjaolt kaasas sellist energiat, mis on kasulik armastuse teemadel. Roosa Opaal koosneb&..
31.00€
Maksudeta:25.41€
ROOSA OPAAL on üks Opaali liikidest, mis kannab endaga enamjaolt kaasas sellist energiat, mis on kasulik armastuse teemadel. Roosa Opaal koosneb&..
129.50€
Maksudeta:106.15€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
14.90€
Maksudeta:12.21€
OOPIUM on taimne ravim, mida saadakse moonist. Oopium on väga tugeva toimega ja seda on kasutatud inimese keha uinutamiseks, rahustamiseks ja hin..
4.80€
Maksudeta:3.93€
KÕRBEROOS geood
Enim müüdud
KÕRBEROOS on enda nime saanud selle kristalli väljanägemise pärast. Kõrberoos meenutab roosinuppu ja selle kauni välimuse on loonud ..
2.20€
Maksudeta:1.80€
Pilt on illustreeriv. Pildil olevad poleeritud Piltjaspis ja viiruk ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga ..
6.00€
Maksudeta:4.92€
SALVEI rituaalitõrvik
Enim müüdud
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt kõike, mida sa energeetiliselt so..
23.00€
Maksudeta:18.85€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.