Menüü
Ostukorv

POLEERITUD

POLEERITUD
Kristallid on Maajumalanna Gaia poolt antud vägi muuta kõik meid ümbritsev positiivsemaks ning kaitsta seda halbade energiate eest. Gaia on andnud endast Maa peale igaks probleemiks vähemalt ühe võimaluse end aidata ning kristallidesse on ta peitnud ülima jõu nii vaimse kui ka füüsilise keha tervendamiseks. Igale kristallile on ta andnud ainulaadse ja erilise väe.
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid, võib välja näha erinev sellest, mis pildil.RUBIIN-FUKSIIT annab elujõudu, energiat ja muudab usu endasse tugevamaks. Avab sind armast..
9.70€
Maksudeta:8.08€
RUBIIN-TSOISIIT on kristall, mis on kahest väga väärtuslikust kristallist maapõues kokku kombineeritud. Nendeks kristallideks on Rubiin ja Tsoisiit. Selles kristallis Rubiin on punakas kristalli osa ja rohekam-mustjas osa Tsoisiit. Tsoisiidile on loomulik mustjas muster. Rubiin-Tsoisiidi peamis..
10.70€
Maksudeta:8.92€
RÜOLIIT on kristall, mis stabiliseerib energiaid ja lahendab Karmat. Annab head õnne ja hoiab eemal ebaõnnestumisest ning teekonnast, kus ees ootamas vaid probleemid. Toob ettenägelikkust ja aitab mõista, mis ees on ootamas. Lahendab suhtes olevaid riide ja no..
0.60€
Maksudeta:0.50€
RUTIILNÕELTEGA KVARTS poleeritud
Enim müüdud
RUTIILNÕELTEGA KVARTS on üks Kvartsi liikidest, millele on iseloomulikud nõelad ehk rutiilid. Kristall on Kvarts, mille seest jooksevad läbi väga omapäraste mustritega nõelad ja väga palju erinevaid kujundeid või sümboleid võib nende kristallide seest välja lugeda. R..
4.00€
Maksudeta:3.33€
SAFIIR on kuninglik kristall oma hiilgava sinise tooni ja võimsa väega. Safiir on olnud aastatuhandeid väga oluline kristall. Safiir sümboliseerib mõjuvõimu, iidseid teadmisi, prohvetlikkust ja kontakti nähtamatu maailmaga. Tegemist on püha kristalliga, mida omades on võimalik sul selle väge endale ..
9.70€
Maksudeta:8.08€
SAMMALAHHAAT on aednike kristall, kuna see toovat vilja ja hea saagi õnne neile, kes teenivad elatist põllumajandusega või kes soovib enda taimede viljakust suurendada. Selleks sobib Sammalahhaadi kandmine, kui ka aeda või põllumaa peale viimine, et see sellele maale õnne to..
3.50€
Maksudeta:2.92€
SARDOONÜKS on õnne-, heaolu- ja enesekindluse tõstmise kristall. Sardoonüks pärineb peamiselt Indiast, Uruguaist, Brasiiliast ja Saksamaalt. Sardoonüks on kristallide segu, milles on Oonüksit, Sardi kristalli ja Karneooli ehk selles on koos kolme kristalli vägi. Kr..
6.60€
Maksudeta:5.50€
SARDOONÜKS on õnne-, heaolu- ja enesekindluse tõstmise kristall. Sardoonüks pärineb peamiselt Indiast, Uruguaist, Brasiiliast ja Saksamaalt. Sardoonüks on kristallide segu, milles on Oonüksit, Sardi kristalli ja Karneooli ehk selles on koos kolme kristalli vä..
2.00€
Maksudeta:1.67€
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub ka oranžikat tooni. Seleniit kuulub kipside perekonda ja pärineb peamiselt Marokost, Brasiiliast, Argentiinast ja Mehhik..
11.80€
Maksudeta:9.83€
SELENIIT poleeritud
Enim müüdud
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub ka oranžikat tooni. Seleniit kuulub kipside perekonda ja pärineb peamiselt Marokost, Brasiiliast, Argentiinast ja Mehhik..
5.50€
Maksudeta:4.58€
SERAFINIIT on Maapealne uks inglite, hingede ja müstika maailma. Serafiniit on kristall, mis aitab sul saada kontakti nähtamatude energiatega, aidates sul neid paremini mõista ja tunnetada. See kristall omab väge, mis on kasulik sinu spirituaalse arengu juures. Serafiniit aitab sul pare..
46.30€
Maksudeta:38.58€
SERPENTIIN JAAD poleeritud
Enim müüdud -10 %
SERPENTIIN JAAD on üks Jaadi vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks heleroheline värvus, mis kohati kumab tekstuurilt läbi. Serpentiin Jaad on imelise väljanägemisega kristall, mille peamiseks omaduseks on luua enda ümber energiavälja, mis puhastab ära ebasiiruse, salakavaluse ja valed. S..
4.05€ 4.50€
Maksudeta:3.38€
Tooted 181 kuni 192, kokku 263 tootest (22 lehekülge)
POLEERITUD, KRISTALLID
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.