Menüü
Ostukorv

POLEERITUD

POLEERITUD
Kristallid on Maajumalanna Gaia poolt antud vägi muuta kõik meid ümbritsev positiivsemaks ning kaitsta seda halbade energiate eest. Gaia on andnud endast Maa peale igaks probleemiks vähemalt ühe võimaluse end aidata ning kristallidesse on ta peitnud ülima jõu nii vaimse kui ka füüsilise keha tervendamiseks. Igale kristallile on ta andnud ainulaadse ja erilise väe.
ROOSA SAMMALAHHAAT on Sammalahhaadi üks vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks virsikuroosa toon. Roosa Sammalahhaat on väga kirju väljanägemisega ja sellel on täppidega-laikudega muster. Roosa Sammalahhaat kannab endaga kaasas ka tavalise Sammalahhaadi om..
4.90€
Maksudeta:4.08€
ROOSA TURMALIIN KVARTSIS on kahe kristalli kombineerimisest tekkinud kristall. Selles kristallis on Roosat Turmaliini ja Kvartsi ehk Mäekristalli. See tähendab aga seda, et nende kahe kristalli väed on ühinenud ja see kristall kannab kannab endagaa kaasas mõlema väge, lisaks ka kombineerim..
7.20€
Maksudeta:6.00€
RUBIIN on punakat tooni kristall, mille peamisteks leiupiakadeks on Keenia, Madagaskar, Mehhiko ja Kambodža. Rubiini leidub ka Venemaal, erinevates paikades Ameerika Ühendriikides ja näiteks Indias.  Rubiin kuulub Safiiride perekonda ja Rubiin võib k..
29.00€
Maksudeta:24.17€
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid, võib välja näha erinev sellest, mis pildil.RUBIIN-FUKSIIT annab elujõudu, energiat ja muudab usu endasse tugevamaks. Avab sind armast..
8.40€
Maksudeta:7.00€
RUBIIN-TSOISIIT on kristall, mis on kahest väga väärtuslikust kristallist maapõues kokku kombineeritud. Nendeks kristallideks on Rubiin ja Tsoisiit. Selles kristallis Rubiin on punakas kristalli osa ja rohekam-mustjas osa Tsoisiit. Tsoisiidile on loomulik mustjas muster. Rubiin-Tsoisiidi peamis..
10.70€
Maksudeta:8.92€
RÜOLIIT on kristall, mis stabiliseerib energiaid ja lahendab Karmat. Annab head õnne ja hoiab eemal ebaõnnestumisest ning teekonnast, kus ees ootamas vaid probleemid. Toob ettenägelikkust ja aitab mõista, mis ees on ootamas. Lahendab suhtes olevaid riide ja no..
1.00€
Maksudeta:0.83€
RUTIILNÕELTEGA KVARTS poleeritud
Enim müüdud
RUTIILNÕELTEGA KVARTS on kõige võimsam unistuste täideviija. Tegemist on nr 1 kristalliga, kui soovid end väestada ja aidata kaasa soovide elluviimisele!Rutiilnõeltega Kvarts on üks Kvartsi liikidest, millele on iseloomulikud nõelad ehk rutiilid. Kristall on..
2.50€
Maksudeta:2.08€
SAFIIR on kuninglik kristall oma hiilgava sinise tooni ja võimsa väega. Safiir on olnud aastatuhandeid väga oluline kristall. Safiir sümboliseerib mõjuvõimu, iidseid teadmisi, prohvetlikkust ja kontakti nähtamatu maailmaga. Tegemist on püha kristalliga, mida omades on võimalik sul selle väge endale ..
9.70€
Maksudeta:8.08€
SAMMALAHHAAT on küllusekristall, mis toob Sinu ellu häid võimalusi, rahavoolu ja küllust. Tervendab üleüldist tervist.Sammalahhaat on aednike kristall, kuna see toovat vilja ja hea saagi õnne neile, kes teenivad elatist põllumajandusega või kes soovib end..
3.50€
Maksudeta:2.92€
SARDOONÜKS on õnne-, heaolu- ja enesekindluse tõstmise kristall. Sardoonüks pärineb peamiselt Indiast, Uruguaist, Brasiiliast ja Saksamaalt. Sardoonüks on kristallide segu, milles on Oonüksit, Sardi kristalli ja Karneooli ehk selles on koos kolme kristalli vägi. Kr..
6.60€
Maksudeta:5.50€
SARDOONÜKS on õnne-, heaolu- ja enesekindluse tõstmise kristall. Sardoonüks pärineb peamiselt Indiast, Uruguaist, Brasiiliast ja Saksamaalt. Sardoonüks on kristallide segu, milles on Oonüksit, Sardi kristalli ja Karneooli ehk selles on koos kolme kristalli vä..
2.70€
Maksudeta:2.25€
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub ka oranžikat tooni. Seleniit kuulub kipside perekonda ja pärineb peamiselt Marokost, Brasiiliast, Argentiinast ja Mehhik..
10.03€ 11.80€
Maksudeta:8.36€
Tooted 181 kuni 192, kokku 264 tootest (22 lehekülge)
POLEERITUD, KRISTALLID
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.