Menüü
Ostukorv

POLEERITUD

POLEERITUD
Kristallid on Maajumalanna Gaia poolt antud vägi muuta kõik meid ümbritsev positiivsemaks ning kaitsta seda halbade energiate eest. Gaia on andnud endast Maa peale igaks probleemiks vähemalt ühe võimaluse end aidata ning kristallidesse on ta peitnud ülima jõu nii vaimse kui ka füüsilise keha tervendamiseks. Igale kristallile on ta andnud ainulaadse ja erilise väe.
ŠEVROON AMETÜST kaitseb negatiivse energia eest. Suurendab spirituaalsust, intuitsiooni ja vabastab teiste inimeste halvast mõjust, aidates ise otsuseid teha.Ševroon Ametüst on üks Ametüsti liikidest, mis tegelikult aga koosneb hoopis kolmest er..
2.10€
Maksudeta:1.75€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.SHATTUSKIIT on intuitsiooni arendav kristall, mis muudab tugevaks taju ja vaistu. Lisaks suurendab h..
12.30€
Maksudeta:10.25€
SHIVA LINGAM on tõeliselt püha väega kristall, mis on kaua aega inimeste jaoks peidus olnud ja seda sellepärast, et selle vägi on kõrgelt hinnatud. Shiva Lingam on tekkinud Kvartsist. Shiva Lingam oma välimuselt meenutab veidi muna või ovaalset kuju. Shiva Lingami..
6.60€
Maksudeta:5.50€
SIDRUNKRÜSOPRAAS on väga kauni välimusega kristall, millele on iseloomulikuks helekollakas-rohekas toon. Sidrunkrüsopraasist jooksevad läbi jooned ja vahel ka laigud, mis võivad olla tumepruunid. Sidrunkrüsopraas koosneb peamiselt Magnessiidist ja see on väga hinnatud kri..
5.90€
Maksudeta:4.92€
SIDRUNKVARTS on kollakat-kuldset tooni kristall, mis kuulub Kvartsiliste perekonda. Sidrunkvarts on läbipaistev kristall, millel on erkkollane kuni tuhmkollane toon. Sidrunkvarts on üldiselt praguline, nii nagu ka kõik teised Kvartsikristallid. Sidrunkvartsi aetakse tihti..
3.20€
Maksudeta:2.67€
SININE AHHAAT on kõikide Ahhaadi energiatega. See on värvitud Ahhaat, millele lisandub värvienergia juurde. Sinine sümboliseerib intuitsiooni, teadlikkust, spirituaalsust, tervenemist ja Inglite maailma. Sinine värv toob Ahhaadis välja just nendele energiatele suunatud kaitse, muutes sinu siset..
2.90€
Maksudeta:2.42€
SININE ARAGONIIT meenutab mulle ookeani oma imeilusa sinise värvuse ja pruunikas valge tekstuuri tõttu. Sinine sümboliseerib vett, pruunid ja valged jooned kaljut ning liivast rannaäärt. Sinine Aragoniit on kaltsiumkarbonaadi üks vormidest, mis tekib piirkondades, kus on vesi. Kui Sinine Aragon..
14.90€
Maksudeta:12.42€
SININE AVENTURIIN on kristall, mis on pärit Kvartsiliste perekonnast. Sinine Aventuriin on väga rahustavat värvi ja hakkab sinuga juba ainuüksi selle peale vaadates tööd tegema. Sinise Aventuriini värvus võib olla helesinisest kuni sügava tumesiniseni, vahel leiab sellest ka heledamaid osa..
3.30€
Maksudeta:2.75€
SININE HAULIIT on tegelikult Valge Hauliidi kristallist tehtud kristall. See tähendab seda, et inimesed ise värvivad Valget Hauliiti siniseks, et sellest kristallist konkreetsemaid energiaid välja tuua. Väga tihti aetakse värvitud Valget Hauliiti segamini Türkiisi..
3.50€
Maksudeta:2.92€
SININE KALTSEDON on helesinist värvi kristall, mis kuulub Kvartsi liikide alla. Sinist Kaltsedoni leidub peamiselt Brasiilias, Madagaskaril ja Namiibias. Sinine Kaltsedon sümboliseerib peamiselt rahu, vaikust, stressi leevendust, eneses selgusele jõudmist ja kontakti kõrgemate jõ..
2.20€
Maksudeta:1.83€
SININE KALTSIIT on tuntud peamiselt rahustavate ja müstilisi oskusi võimendavate omaduste poolest. See on kristall, mis suudab nii närve rahustada kui samal ajal sind ka esoteeriliselt targemaks muuta. Sinine Kaltsiit on sulle kasulik, kui sa soovid oma maagilisi võimeid ar..
4.80€
Maksudeta:4.00€
SININE KULDKIVI on üks Kuldkivi liikidest, see on kristall, mille on inimene ise valmis teinud naturaalsetest ainetest. Sinine Kuldkivi on valmistatud vasest, millele on lisatud koobaltit, mangaani ja ka kroomi. Selle kokku sulatamise tagajärjel tuleb kaunis tumesinist vä..
1.00€
Maksudeta:0.83€
Tooted 193 kuni 204, kokku 262 tootest (22 lehekülge)
POLEERITUD, KRISTALLID
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.