Menüü
Ostukorv

POLEERITUD

POLEERITUD
Kristallid on Maajumalanna Gaia poolt antud vägi muuta kõik meid ümbritsev positiivsemaks ning kaitsta seda halbade energiate eest. Gaia on andnud endast Maa peale igaks probleemiks vähemalt ühe võimaluse end aidata ning kristallidesse on ta peitnud ülima jõu nii vaimse kui ka füüsilise keha tervendamiseks. Igale kristallile on ta andnud ainulaadse ja erilise väe.
SELENIIT poleeritud
Enim müüdud
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub ka oranžikat tooni. Seleniit kuulub kipside perekonda ja pärineb peamiselt Marokost, Brasiiliast, Argentiinast ja Mehhik..
5.50€
Maksudeta:4.58€
SERAFINIIT on Maapealne uks inglite, hingede ja müstika maailma. Serafiniit on kristall, mis aitab sul saada kontakti nähtamatude energiatega, aidates sul neid paremini mõista ja tunnetada. See kristall omab väge, mis on kasulik sinu spirituaalse arengu juures. Serafiniit aitab sul pare..
46.30€
Maksudeta:38.58€
SERPENTIIN JAAD on üks Jaadi vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks heleroheline värvus, mis kohati kumab tekstuurilt läbi. Serpentiin Jaad on imelise väljanägemisega kristall, mille peamiseks omaduseks on luua enda ümber energiavälja, mis puhastab ära ebasiiruse, salakavaluse ja valed. S..
5.70€
Maksudeta:4.75€
SERPENTIIN JAAD poleeritud
Enim müüdud
SERPENTIIN JAAD on üks Jaadi vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks heleroheline värvus, mis kohati kumab tekstuurilt läbi. Serpentiin Jaad on imelise väljanägemisega kristall, mille peamiseks omaduseks on luua enda ümber energiavälja, mis puhastab ära ebasiiruse, salakavaluse ja valed. S..
4.50€
Maksudeta:3.75€
ŠEVROON AMETÜST kaitseb negatiivse energia eest. Suurendab spirituaalsust, intuitsiooni ja vabastab teiste inimeste halvast mõjust, aidates ise otsuseid teha.Ševroon Ametüst on üks Ametüsti liikidest, mis tegelikult aga koosneb hoopis kolmest er..
2.40€
Maksudeta:2.00€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.SHATTUSKIIT on intuitsiooni arendav kristall, mis muudab tugevaks taju ja vaistu. Lisaks suurendab h..
12.80€
Maksudeta:10.67€
SHIVA LINGAM on tõeliselt püha väega kristall, mis on kaua aega inimeste jaoks peidus olnud ja seda sellepärast, et selle vägi on kõrgelt hinnatud. Shiva Lingam on tekkinud Kvartsist. Shiva Lingam oma välimuselt meenutab veidi muna või ovaalset kuju. Shiva Lingami..
6.60€
Maksudeta:5.50€
SIDRUNKRÜSOPRAAS on õnnetunnet, rahulolu ja positiivsust loova toimega. Suurendab õnne ja edu võimalusi.Sidrunkrüsopraas on väga kauni välimusega kristall, millele on iseloomulikuks helekollakas-rohekas toon. Sidrunkrüsopraasi tekstuurist jookse..
5.90€
Maksudeta:4.92€
SININE AHHAAT on kõikide Ahhaadi energiatega. See on värvitud Ahhaat, millele lisandub värvienergia juurde. Sinine sümboliseerib intuitsiooni, teadlikkust, spirituaalsust, tervenemist ja Inglite maailma. Sinine värv toob Ahhaadis välja just nendele energiatele suunatud kaitse, muutes sinu siset..
2.90€
Maksudeta:2.42€
SININE ARAGONIIT meenutab mulle ookeani oma imeilusa sinise värvuse ja pruunikas valge tekstuuri tõttu. Sinine sümboliseerib vett, pruunid ja valged jooned kaljut ning liivast rannaäärt. Sinine Aragoniit on kaltsiumkarbonaadi üks vormidest, mis tekib piirkondades, kus on vesi. Kui Sinine Aragon..
14.90€
Maksudeta:12.42€
SININE AVENTURIIN on kristall, mis on pärit Kvartsiliste perekonnast. Sinine Aventuriin on väga rahustavat värvi ja hakkab sinuga juba ainuüksi selle peale vaadates tööd tegema. Sinise Aventuriini värvus võib olla helesinisest kuni sügava tumesiniseni, vahel leiab sellest ka heledamaid osa..
3.90€
Maksudeta:3.25€
SININE HAULIIT on tegelikult Valge Hauliidi kristallist tehtud kristall. See tähendab seda, et inimesed ise värvivad Valget Hauliiti siniseks, et sellest kristallist konkreetsemaid energiaid välja tuua. Väga tihti aetakse värvitud Valget Hauliiti segamini Türkiisi..
3.00€
Maksudeta:2.50€
Tooted 193 kuni 204, kokku 264 tootest (22 lehekülge)
POLEERITUD, KRISTALLID
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.