Menüü
Ostukorv

KRISTALLID

KRISTALLID
Kristallid on maagilised väeesemed, millesse on Maa salvestanud iidse energia ja jõu, millega saab muuta meid ümbritsevat positiivseks. Igal kristallil on oma unikaalne jõud.
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõigil seda kristalli vaja. Kanna seda endaga kaasas, too koduseinte vahele ja kingi neile, kellega soovid armastuseõnne jagada.Roosa Kvarts on kristall,..
41.00€
Maksudeta:33.60€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõigil seda kristalli vaja. Kanna seda endaga kaasas, too koduseinte vahele ja kingi neile, kellega soovid armastuseõnne jagada.Roosa Kvarts  o..
56.30€
Maksudeta:46.14€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõigil seda kristalli vaja. Kanna seda endaga kaasas, too koduseinte vahele ja kingi neile, kellega soovid armastuseõnne jagada.Roosa Kvarts  on kri..
30.40€
Maksudeta:24.92€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõigil seda kristalli vaja. Kanna seda endaga kaasas, too koduseinte vahele ja kingi neile, kellega soovid armastuseõnne jagada.Roosa kvarts on kristall,..
44.20€
Maksudeta:36.23€
ROOSA OPAAL on üks Opaali liikidest, mis kannab endaga enamjaolt kaasas sellist energiat, mis on kasulik armastuse teemadel. Roosa Opaal koosneb Opaalist, Palügroskiidist ja Kaltsedonist. Opaal ise on mitmeid miljoneid aastaid vana kristall, mis tekkis Ränidioksiidi ja vee k..
5.80€
Maksudeta:4.75€
ROOSA TURMALIIN KVARTSIS toob armastust, õnne ja rõõmu. Kutsub ligi häid inimesi, kogemusi ja hetki.Roosa Turmaliin Kvartsis on kahe kristalli kombineerimisest tekkinud kristall. Selles kristallis on Roosat Turmaliini ja Kvartsi ehk Mäekristalli. See tähendab aga seda, et nende kahe krista..
35.50€
Maksudeta:29.10€
SERAFINIIT on Maapealne uks inglite, hingede ja müstika maailma. Serafiniit on kristall, mis aitab sul saada kontakti nähtamatude energiatega, aidates sul neid paremini mõista ja tunnetada. See kristall omab väge, mis on kasulik sinu spirituaalse arengu juures. Serafiniit aitab sul pare..
12.40€
Maksudeta:10.16€
SERPENTIIN JAAD on üks Jaadi vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks heleroheline värvus, mis kohati kumab tekstuurilt läbi. Serpentiin Jaad on imelise väljanägemisega kristall, mille peamiseks omaduseks on luua enda ümber energiavälja, mis puhastab ära ebasiiruse, salakavaluse ja valed. S..
5.70€
Maksudeta:4.67€
ŠEVROON AMETÜST kaitseb negatiivse energia eest. Suurendab spirituaalsust, intuitsiooni ja vabastab teiste inimeste halvast mõjust, aidates ise otsuseid teha.Ševroon Ametüst on üks Ametüsti liikidest, mis tegelikult aga koosneb hoopis kolmest er..
3.00€
Maksudeta:2.46€
ŠEVROON AMETÜST kaitseb negatiivse energia eest. Suurendab spirituaalsust, intuitsiooni ja vabastab teiste inimeste halvast mõjust, aidates ise otsuseid teha.Ševroon Ametüst on üks Ametüsti liikidest, mis tegelikult aga koosneb hoopis kolmest er..
2.10€
Maksudeta:1.72€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.SININE AHHAAT GEOOD aktiveerib Inglite- ja unenägudeportaali. Hoia geoodi kodus, et sul oleks tugevam ühendus i..
18.20€
Maksudeta:14.92€
SININE AHHAAT on kõikide Ahhaadi energiatega. See on värvitud Ahhaat, millele lisandub värvienergia juurde. Sinine sümboliseerib intuitsiooni, teadlikkust, spirituaalsust, tervenemist ja Inglite maailma. Sinine värv toob Ahhaadis välja just nendele energiatele suunatud kaitse, muutes sinu siset..
2.90€
Maksudeta:2.38€
Tooted 61 kuni 72, kokku 86 tootest (8 lehekülge)
KRISTALLID
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.