Menüü
Ostukorv

SERAFINIIT chips

SERAFINIIT chips KRISTALLID
SERAFINIIT chips
12.40€
Maksudeta: 10.16€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SERAFINIIT chips

SERAFINIIT on Maapealne uks inglite, hingede ja müstika maailma. Serafiniit on kristall, mis aitab sul saada kontakti nähtamatude energiatega, aidates sul neid paremini mõista ja tunnetada. See kristall omab väge, mis on kasulik sinu spirituaalse arengu juures. Serafiniit aitab sul paremini mõista kõike seda, mida silmaga ei ole võimalik näha, vaid on võimalik tunnetada. Kui soovid seda maailma paremini mõista, siis hoia Serafiniiti enda lähedal, kanna seda ja leia sellele kristallile enda elus eriline koht.

Serafiniiti leidub peamiselt Venemaal Siberis Baikali järve ääres. Serafiniit muutub iga päevaga vaid väärtuslikumaks, kuna selle saadavus kahaneb.

Serafiniit on kristall, milles on emotsionaalset keha tervendavad võimed. Serafiniiti kannab see sinu Auravälja positiivset energiat, mis asendab negatiivsuse, mida sa iseendaga kaasas kannad. Serafiniit aitab vabaks lasta selle, mis sinu hingele pidevalt haiget teeb, olgu see ükskõik kui sügaval sinu sees. Selle energial on oskus kaitsta sind ka edaspidiste haavade eest, mida elu sulle võib tuua. Seega on see emotsionaalset keha kaitsva toimega. 

Serafiniit on telepaatia suurendaja. Tegemist on armastusekristalliga, mis aitab luua spirituaalse kontakti Kaksikleekide vahel, et teil oleks ühine keel, et te mõistaksite üksteist, et te ei põgeneks teineteise armastuse eest ning see suurendab armastuse potentsiaali teie vahel. Kaksikleekide ühinemise kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

CHIPSID on väikesed kristallitükid, millel on täpselt samasugused toimed, nagu on sellel kristallil, lihtsalt üks kristallitükk on äärmiselt väike. Chipskristalle on väga hea kasutada küünlaaluste valmistamiseks, kuna küünlad ja chipsid hakkavad üksteisega käsikäes kodu atmosfääri ja Aurat tervendama. Igal kristallil on oma jõud kui viia seda kokku erinevate küünaldega.

Erinevaid chipskristalle võib omavahel kombineerida, et saada veelgi erilisemat energiat, igal kombinatsioonil omakorda on veelgi erilisem vägi ja mõju sinu kodu üle. Lisage aluse peale kindlasti ka küünal põlema, et kristallid aktiveeruksid kodu Aurat muutma. 

Kristall, mis aitab saada ühendust nähtamatu maailmaga

Serafiniidi kristalli on kasulik hoida magamistoas, kuna see aktiveerib sind unenägusid nägema, läbi une enda kaitseingli käest sõnumeid saama ja aitab sind ühendada sinu kadunud lähedastega. Kui sa juba oled loonud oma magamistuppa Inglite jaoks eraldi kristallialtari, siis on kasulik lisada sinna Serafiniit. Kui sul on olemas astraalrännakut soodustavaid kristalle, siis hoia Serafiniiti nendega koos.

Serafiniit aitab sind viia ühendusse nähtamatu maailmaga, suurendades võimalust kogeda midagi väga erilist ja ebamaist. Kui sa soovid saada spirituaalseid kogemusi, siis oled valinud endale õige kristalli.

Serafiniiti on kasulik hoida oma kodus, kuna see aitab sind viia ühendusse Inglitega, ja kui neil on olemas soodsaid maandumispunkte, siis nad ka ilmutavad end sulle palju rohkem. Serafiniit aitab lahti mõtestada märke ja numbrite kombinatsioone, mis sulle Inglite poolt saadetakse. Hoia seda kristalli enda peopesas, kui tunned, et soovid peale märkide nägemist mõista, millest sulle räägitakse.

Serafiniit on üks kristallidest, mis on ka minu eraseansiruumis. Seda selleks, et mul oleks võimalik saada väga kiirelt kätte mulle külla tulnud inimeste kaitseinglid ja anda nende kaudu oma klientidele erinevaid nõuandeid. Serafiniidile lisaks on mul seal väga palju Alabasterit, Seleniiti ja Skolessiiti. Kõik need kristallid aitavad meid kaitseinglitega ühendada. Kuna minu üheks töövõtteks on lugeda tagantjärgi kõike seda, mida kaitseingel on kellelegi rääkinud, siis just need kristallid aitavad mul seda veelgi edukamalt teha. 

Serafiniit toob selgust

Serafiniit on selline kristall, millel on oskus valgustada inimese hinge spirituaalsusega, aidates mõista, miks sa siin oled, mida sa siin teed, mis on sinu eesmärk, mis võiks olla sinu elus järgmine samm, miks mõni inimene sinu elus suurt rolli mängib ja kuidas sa saaksid edasi paremuse poole liikuda. See on kõik seotud spirituaalse valgustamisega ja Serafiniit on suunatud hinge aitamiseks ning arendamiseks. 

Serafiniit on kristall, mis aitab sul mõista seda, millele sa ei tohi oma energiat ja tähelepanu enam jagada. Serafiniit õpetab meid märkama seda, millest me peame lahti laskma ja mõistma seda, miks see on oluline. Serafiniit aitab sul vabaks lasta kõigest, mis ei tohiks enam sinu elus eksisteerida. Serafiniidi näol on tegemist suhete tervendajaga, see aitab sul ise olla südamega inimese juures ja see peatab sind tegemast vigu, mis võivad nii sulle endale kui ka teisele osapoolele laastavalt mõjuda. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Kasuta Serafiniiti, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Serafiniiti kasuta selleks, et anda endale võluväge tervenemiseks ja osata iseenda füüsilist keha rohkem tundma õppida. Serafiniit aitab intuitiivselt mõista, mida sa peaksid tervenemiseks tegema. 

SÜDAMETŠAKRA

Serafiniit tervendab Südametšakrat, aga mitte tavaliselt, nagu teevad teised selle Tšakrakristallid, vaid see tervendab minevikku, ja ka seda minevikku, mis ei ole sul üldsegi selle eluga seotud. Serafiniit tervendab karmat ja Südametšakraprobleeme, mille oled enda eelmistest eludest kaasa võtnud. See aitab mõista, miks sinu elus miski asi toimub ja miks sa oled selles elus kogenud teatud emotsionaalset valu. 

Serafiniit aitab vabastada Südametšakras olevad blokaadid, mis ei lase sellel Tšakral õigesti funktsioneerida. Pikaajaline Serafiniidi kasutamine aitab avada Südametšakra kohal eksisteeriva Tüümuse Tšakra. Kui Serafiniit on jõudnud Tüümusetšakra avanemiseni, siis suudad sa armastust elu vastu tundma hakata. 

KROONTŠAKRA

Lisaks Südametšakrale on Serafiniit kristall, mis suudab Kroontšakrat stimuleerida. Serafiniit aitab valgust sellesse Tšakrasse tuua, aidates Kroontšakral õigesti töötada. Serafiniidi kandmine ja kasutamine aitab sul Inglitemaailmaga ja kõige spirituaalsega intensiivsemas kontaktis olla. Ühel hetkel võib Serafiniit aga avada Kroontšakra kohal oleva Tähetšakra, mis aitab sul enda tulevikku tunda ja tajuda.

SODIAAK

Serafiniidi vägi kandub ka kergelt AMBURILE edasi. Tegemist on kristalliga, mis toob Amburile armastuses õnne, parandab tema suhteid enda lähedastega, tervendab Südametšakrat ja aitab üles leida tema hingesugulase. Ambur, kes soovib enda elu parandada ja kujundada just sellel teemal, neil on kasulik Serafiniiti kanda või enda elus hoida. 

Puhasta chipse Salvei rituaalitaime suitsuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Lisainfo
Lisainfo Kogus ca 60 g
SERAFINIIT on äärmiselt spirituaalse suunaga kristall, mille põhilisteks omadusteks on inimese hinge valgustamine ja juhatamine..
36.89€ 52.70€
Maksudeta:30.24€
KÕRBEROOS geood
Enim müüdud
KÕRBEROOS on enda nime saanud selle kristalli väljanägemise pärast. Kõrberoos meenutab roosinuppu ja selle kauni välimuse on loonud ..
2.20€
Maksudeta:1.80€
SERAFINIIT on Maapealne uks inglite, hingede ja müstika maailma. Serafiniit on kristall, mis aitab sul saada kontakti nähtamatude energiatega..
46.30€
Maksudeta:37.95€
ELIKSIIRIPUDEL on mõeldud kristallivee valmistamiseks, kuhu on kandunud kristallide vägi. Vett on võimalik kodeerida ja anda sellele kristallideg..
49.00€
Maksudeta:40.16€
ELIKSIIRIPUDEL on mõeldud kristallivee valmistamiseks, kuhu on kandunud kristallide vägi. Vett on võimalik kodeerida ja anda sellele kristallideg..
81.90€
Maksudeta:67.13€
TŠAROIIT on ilus lillakat tooni kristall, mille põhiliseks värvuseks on kirju, mille moodustavad tumelilla, helelilla, mustjaslilla ja l..
13.70€
Maksudeta:11.23€
La Tene kristallikomplekt "RAHAKOTI ÕNNEKRISTALLID"
Enim müüdud
La Tene kristallkomplekt "RAHAKOTI ÕNNEKRISTALLID" on mõeldud rahakoti vahel hoidmiseks, et need saaksid tuua sinu ellu rahaõnne. Rah..
3.30€
Maksudeta:2.70€
OPALIIT on inimese poolt valmistatud Ingli kristall, mida kasutatakse hingedega suhtlemiseks ning nendele oma mõtete edastamiseks...
6.02€ 8.60€
Maksudeta:4.93€
KÜANIIT suurendab lojaalsust, ustavust, heatahtlikkust ja austust. Need omadused avavad külluse- ja armas..
15.19€ 21.70€
Maksudeta:12.45€
Pilt on illustreeriv.La Tene kristallikomplekt "LAPSE HEA ÕNN" on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles kristallikomplektis ..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.