Menüü
Ostukorv

La Tene kristallikomplekt "ÄRI JA TÖÖEDU"

La Tene kristallikomplekt "ÄRI JA TÖÖEDU" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "ÄRI JA TÖÖEDU"
28.90€
Maksudeta: 24.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LA TENE kristallikomplekt "ÄRI JA TÖÖEDU"

La Tene kristallikomplekt "ÄRI JA TÖÖEDU" on ennekõike mõeldud sinu kodus kasutamiseks ja koosneb tööedu- ja küllusekristallidest. Sinu kodu koosneb Feng Shui järgi erinevatest energianurkadest. Külluse ja eduga seotud energia asub kodu kõige kagupoolsemas nurgas ja tööedu Põhja-ilmakaares. Hoia seda seal, et see hakkaks sulle edu tooma. Kristallide komplekt on pandud koti sisse koos kristallide seletusega.

KOMPLEKTI KUULUVAD:

PILTJASPIS - toob materiaalset äri- ning tööõnne, aitab tuua viljakandvaid mõtteid. Piltjaspis annab ärile pikaajalisust. Kui olete loonud enda ettevõtte või tegutsete enda käe peal, siis võiks Piltjaspist ka hiljem kodus või töölaua peal hoida.

KOLLANE KVARTS - toob väga head õnne selles, mida tehakse ja milles on võimalik materiaalselt jõukaks saada. Kollane Kvarts toob loomingulisust töösse, aidates loovalt lahendusi leida.

ROHELINE AVENTURIIN - tööalane kristall, mis loob soodsaid võimalusi enda teostamiseks ja selle eest ka tasu saamiseks. Roheline Aventuriin on materiaalse jõukuse kristall, mis toob head rahalist õnne.

MARIAMI JASPIS - aitab äri luua, seda kaitsta ja jätkusuutlikult tööd teha. Mariami Jaspis on kasulik neile, kes soovivad ettevõtet luua või on juba firmaomanikud, pakkudes ettevõttele kaitset.

EPIDOOT - küllusekristall, mis paneb varanduse kasvama ja täidab materiaalseid soove.

Komplekti ei lisata mitte ühtegi teist kristalli, kuna just see kristallide kombinatsioon toob sulle edu. Aseta kristallikoti sisse ka üks kaneelikoor ja vähemalt üks rahatäht ja üks münt ning jäta need sinna. Raha-ja kaneelienergiat on tarvis, et maagia kristallides tööle panna.

Enne komplekti kagunurka asetamist põleta selle komplekti kõrval Kaneeliviirukit või kui seda ei ole, siis Salveid. Komplekt jääb küllusenurka külluse sümboliks ja seda sealt ära ei võeta. Kui soovid puhastada komplekti, siis ei pea seda lahti võtma. Võid hoida komplekti ka rahakarbi sees.

Puhasta seda kristallikomplekti vähemalt ühel korral kuus Salvei- või Kaneeliviirukiga, et nendesse kristallidesse kogunenud negatiivne energia nende seest vabaneks ja et need kristallid saaksid sinuga jätkusuutlikult tööd teha! 

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Komplekti kristallid on valiku keskmistes mõõtudes.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.