Viimasel ajal aina rohkem on nõu küsitud külluse-energia suurendamise kohta ja rahakarbi loomise kohta. Nüüd panen veidi põhjalikumalt kirja selle karbi ja selle loomise kohta.

Küllusekarp on selline karp, mille sa lood küllusekristallide, raha ja teiste elementidega iseendale ning enda perekonnale. Sinna sa hakkad millegi konkreetse jaoks raha koguma või teed sellest lihtsalt sularaha hoidmise karbi. Samal ajal see, mille sa lood, hakkab sinu perekonda ligi kutsuma head õnne.


Milleks luua endale küllusekarp?

-
Küllusekristallid aktiveeruvad raha energiast ja hakkavad perekonda head õnne ligi kutsuma.

-
Tõstab sinu kodu positiivset energiat.

- Aitab perre tulla headel võimalustel ja ka tööl.

Millal on kõige õigem aeg selle loomiseks?

-
Seda võib luua igal ajal, kõige parem aeg on loomulikult õige Kuu faas, mis on seotud külluse-energiaga.

-
Pigem on nii, et sinna lisatakse aeg-ajalt kristalle juurde ning nendega tehakse külluse maagiaid.

Kus minu kodus võiks küllusekarp olla?

- Sinu kodu küllusenurk asub ilmakaarte järgi Kagus on see koht, kus küllusekristallid, rahamaagia ja külluse-elemendid hakkavad sinu jaoks tööle. 
- Kui sinu jaoks Kagu ei sobi, võid selle luua ka kodu keskpaika.

Küllusekarpe võib majas olla mitmeid. Üks on selleks, et koguda sinna raha ja head õnne ühe konkreetse eesmärgi jaoks. Teine karp aga lihtsalt selleks, kus hoitakse pidevas kasutuses olevat sularaha.

Küllusekarp võiks olla ideaalis kuldset värvi. Kuldne värv tõmbab materiaalset õnne ligi ja sobib väga hästi selle rahamaagia tegemiseks. Kui kuldset karpi ei leia (tavaliselt on seda väga raske leida), siis teine kõige parem variant on puidust karpi. Karbil peab kindlasti olema kaas.

Kui leiad, siis karbi peal võiks olla ka külluse sümboleid, mis omakorda aitavad sinu rahamaagial tööle hakata. Erinevateks külluse sümboliteks on näiteks:

- Elevant

-
Kala

-
Kilpkonn

- Konn

- Puu

- Päike

- Suled

- Buddha

Karp võiks olla uus, ilma eelneva otstarbeta, et selle energia oleks puhas. Enne küllusekarbi kokkupanemist käi see karp eelnevalt Salvei suitsu või mõne külluseviiruki suitsuga üle. Lase lihtsalt sellel viirukil seal kõrval suitseda. Külluseviirukitena sobib Aaloe, Kaneel, Patšuli või näiteks ka Kanepi viiruk. Seda selleks, et anda karbile edasi sõnum "Küllus!".

Küllusekarbi jaoks leia enda kodus koht, mis võiks selle kohaks ka jääda. Ei ole eriti hea, kui seda tõstetakse pidevalt ühest kohast teise.

Küllusekarbi põhja võib panna hobuse poolt kasutatud hobuseraua, kui sa selle kusagilt leiad. See on head õnne toov ja sobib ideaalselt rahamaagiasse.

Küllusekarpi hakkad koguma raha ja see karp ei tohiks mitte kunagi rahast tühi olla, ka siis, kui sa kasutad seda raha või võtad suure osa välja. Alati peaks jääma sinna münte ja sularaha.

Alustad karbi tegemist nii, et esmalt lisad sinna vähemalt 5 erinevat küllusekristalli koos sularaha ja müntidega. Hiljem võid ükskõik millisel ajal sinna raha juurde lisada, aga kristalle lisad alati nii, et eelnevalt puhastad viirukitega selle karbi ära. Viirukid on samad, mis panin kirja ülevalpool tekstis.

Raha võiksid krapi lisada vähemalt iga kuu, kasvõi midagi ja natukene, kui rohkem lihtsalt ei ole võimalik. Soovitan sinna järk-järgult koguda erinevaid rahatähti ja münte. Ideaalne on ka see, kui rahatähed on välisriikide omad, seda võimsamaks selle karbi väärtus muutub.

Küllusekarbi kõrval võiks hoida rahapuud, olgu selleks rahapuuks Sulgvõhk või Ahvileivapuu ehk Turdleht. Ka sinna peale võib asetada küllusekristalle, et see Kagu energiat suurendaks ja aktiveeriks külluse sinu kasuks töötama. Kui sul on olemas suurem Ahvileivapuu, mis kasvab juba küllusekristallidega koos, siis võta sellest oksi ning pane need mulda ja tee endale külluse puid juurde.

Soovitan vähemalt ühe korra kuus lasta külluseviirukitel selle karbi juures suitseda, et nende kristallide ja selle raha maagia energia oleks pidevalt jõus ning töötaks sinu kasuks.

Küllusekarbis võib hoida Kaneelikoori, kuivatatud Basiilikut, Loorberilehti ja isegi Kadaka- või Pihlakaoksa. Need taimed toovad sinna maagiasse head lisaenergiat.

Soovitan küllusekarpi lisada ühel hetkel Tsitriin geoodi, sellel on oskus küllusekristalle omavahel tööle seada.

Küllusekarbi loomise ajal soovitan karbi põhja panna väikeseid kristalle, võid kasutada chipse nagu näiteks Rohelise Aventuriini, Karneooli või Tiigrisilma.

Sinna karbi juurde soovitan luua küünlaaluse, mis aktiveerib küllusekarpi. Võid luua selle ise, näiteks piisab ka ainult sellest, et põletada sellel rohelist värvi küünalt (roheline küünal kutsub ligi küllust ja aktveerib küllusekristalle). Või kui leiad mõnest poest sellise küünlaaluse, millel on külluse sümbolid või on kuldset värvi, siis see oleks samuti head õnne toov. Võid luua ka küllusekristallidest koosneva aluse, millel hoida rohelist küünalt. Aeg-ajalt põleta seda küünalt selles nurgas ja tee seda eriti eriti Täiskuu loomise ajal või hoopis sellel Kuu faasil, mis on seotud küllusega.

Kagu nurgas võiksid hoida ka teisi külluse-elemente, nagu näiteks elevandi kujukesi või hoopis kala pilti, mis tõmbavad head energiat sinna ligi. Kagu nurk vajab puidu energiat ja sellepärast soovitan ma seal ka rahataime hoida.

Sularaha võid selles karbis hoida rohelise, kuldse või kollase koti sees või lihtsalt kristallide peal.

Karp ei tohiks olla kindlasti külalistele kättesaadaval kohal või sinna peale võib sellisel juhul asetada Tsitriin geood küünlaaluse või suurema geoodi, et sinna naljalt keegi sisse ei vaataks. Tsitriin geood küünlaalust võib kasutada ka rohelise küünla põletamise asemel.

On olemas teatud kristallid, mis aitavad küllust ligi kutsuda ja head õnne luua. Need kristallid panin ma siia kirja ja kui neid rahakarbis hoida, hakkavad need rahale rahamaagiat tegema.

KÕIK VÕIMALIKUD KÜLLUSEKRISTALLID KÜLLUSEKARBI SISSE:

Esialgu on vaja 5 erinevat, hiljem võid juurde lisada neid kristalle, et võimendada enda rahamaagiat. Hea on ka see, kui lisatakse täpselt samu kristalle, mis juba olemas on, et konkreetse kristalli vägi võimenduks.

1. TSITRIIN , Tsitriin tipp, Tsitriin geood
2. KARNEOOL
3. TIIGRISILM
4. KRÜSOPRAAS
5. ROHELINE AVENTURIIN


Esimesed viis on soovituslikud kristallid
 küllusekarbi loomiseks.


6. PILTJASPIS
7. PÜRIIT
8. MARIAMI JASPIS
9. KALKOPÜRIIT
10. ROHELINE KVARTS
11. BUDDHA
12. MALAHHIIT
13. TANGERIIN AURA KVARTS
14. SAMMALAHHAAT
15. KOLLANE KVARTS
16. MOLDAVIIT
17. SMARAGD
18. VEREKIVI
19. TÜRKIIS
20. FUKSIIT
21. MÄEKRISTALL
(aitab
kristalle võimendada)

Lisaks sobib küllusenurgas hoida Tiigrisilma või Tsitriini püramiidi, mis aitab külluseenergial pidevalt aktiivne olla ning sinu kasuks tööd teha.

Kristallidele veidi ka seletust juurde. Tsitriin toob igas mõttes sulle head õnne ja seda igas valdkonnas.  Karneool toob erialast head õnne, oskust leida ka see "enda tööd". Tiigrisilm toob selles valdkonnas head õnne, kus sa töötad. See toob sinu enda tegemistesse küllust ja head tasu. Krüsopraas on universaalne õnne kristall, mis aitab soodsaid teenimise viise tuua sinu ellu. Roheline Aventuriin toob head tööalast õnne ja on seotud raha energia ligi tõmbamisega. Piltjaspis on neile, kes soovivad omal käel midagi teha ja sellest vastavat tasu ka saada. Sama teeb Mariami Jaspis siin komplektis. Püriit peegeldab teiste küllusekristallide energiat läbi Tsitriin geoodi universumisse teele. Püriidil on oskus sinu soove teele saata, mis on materiaalsed, et sinu saatus muudaks sinu teed külluse poole soodsamaks. Kalkopüriit aitab kaitsta seda, mis on kord loodud ja aitab hoida ära laostumist, samas aitab see ka küllust ligi kutsuda. Kõik ülejäänud kristallid kutsuvad materiaalset jõukust sinu ellu.

Aeg-ajalt ma kirjutan maagiaid, mida saab teha olemasolevate kristallidega. Kui maagias on kirjas, et võib küllusekarbi kristalle kasutada, siis kindlasti ka kasuta see enda jaoks ära!

Neid küllusekristalle on veel, nende kristallide juurde on alati jutu sees märgitud, et nendel on sellised omadused. Esialgu ma arvan, et sellest nimekirjast peaks piisama. Kindlasti tulevikus kirjutan neid siia juurde!

Küllusekarpi võib hiljem lisada erinevaid rahamaagiaid, mida elu jooksul teed, et seda maagia karpi võimendada. Võimalusel lisage pidevalt kristalle ja ka raha!