Menüü
Ostukorv

La Tene erikollektsioon käekett KALAD "TUGEV INTUITSIOON"

La Tene erikollektsioon käekett KALAD "TUGEV INTUITSIOON" LA TENE BRÄND
La Tene erikollektsioon käekett KALAD "TUGEV INTUITSIOON"
33.30€
Maksudeta: 27.29€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KALAD "TUGEV INTUITSIOON"

Võimalikud valikud

La Tene erikollektsiooni käekett KALAD "TUGEV INTUITSIOON" on kokku pandud Lasuriidi, Oonüksi ja Hematiidi kristallidest, mida kaunistavad ülekullatud hõbe 925 pärlid. Väeehe, mis tugevdab intuitsiooni ning aitab kaasa õigete valikute tegemisele.

Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La Tene brändi ehetes. Väeese on kokku pandud spetsiaalse käeehte elastse kummiga, mis teeb selle kandmise väga mugavaks.

LASURIIT ehk Lapis Lazuli on mineraalide kogum LazulistPüriidist ja Valgest Kaltsiidist. Lasuriit on erksat sinakat tooni kristall, mille seest käivad läbi valged kuni kuldset tooni mustrid. Enamus meie Lasuriiti tuleb Afganistanist, kus pärineb ka maailma kõige väärtuslikum Lasuriit. Lasuriidi kristallil on väga võimas minevik, mis on seotud Pärsia ja Egiptusega. Lasuriit on olnud kaua aega nende piirkondade kaitsetalismaniks ja usutakse siiamaani, et Lasuriidil on oskus sulgeda ligipääs "The Evil Eye" jaoks ehk kurja silma jaoks. Lasuriit on võimas Aurakaitse kristall, mis kaitseb needuste, halva karma ja ebavajalike kogemuste eest. Lasuriidil on minu jaoks veel üks lemmikomadus, ehk see aitab selgeltnägemise oskust tugevdada ja võimendada.

Lasuriidil on inimkonna ajaloos pikk minevik, mis meile tänaseks ka teada on. Lasuriiti kasutati ehetena ja hiljem väeesemena vähemalt 6500 aastat tagasi. See on aeg, mida on suudetud Lasuriidi kasutamise kohta tõestada. Siis hakata Lasuriiti ennekõike  kasutama MesopotaamiaEgiptuseHiinaKreeka ja Rooma aladel. Kõige suuremaks Lasuriidi allikaks on Afganistan, kus on väga laialdaselt ja palju seda sealsetes mägedes.

Lasuriiti kasutasid ajaloolised ja võimekad inimesed. Näiteks Tutanhamoni kuulsa maski pealt on leitud Lasuriiti. Ilmselgelt kasutati seda selle maski peal kurja väe eemale hoidmiseks, taassünni ja peale surma väe saamise jaoks. Lasuriidil on oskus säilitada kõike seda, mida sa enda füüsilises kehas oled loonud, et järgmine elu saaks tugeva põhja alla sellest, mille oled varasemalt juba ära õppinud ja loonud. Lasuriidi erksinine toon sümboliseerib taassündi ja peale maist elu hinge edasi rändamist. 


Iidsed egiptlased kasutasid Lasuriidi kristallipuru kosmeetika loomiseks ja seda kasutati ka maalide ning erinevate ornamentide värvimiseks. Egiptlaste sinised vaasid värviti Lasuriidist valmistatud värviga. Kristall andis kauni välimuse, kuid mis kõige tähtsam oli nende jaoks - see andis selle kristalli väe sinna vaasi sisse. 

Üleüldiselt toob Lasuriit spirituaalset kasvu, see on kristall, mis aitab intuitsioonil areneda ja hinge sügavust suurendada. Lasuriiti kaasas kandes teeb see oma töö ilusti ära, kui me räägime spirituaalsusest. Seda kristalli sobib hoida ka pendli kotis, kaartide juures, ruunidega koos, et see aitaks paremaid ennustustulemusi saada.

LASURIIDI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

- Lasuriit on väga tugevatoimeline intuitsioonikristall, mis soodustab inimese hinge spirituaalset arengut ja seega aitab intuitsioonil väga täpseks muutuda. Seda kristalli on kasulik kanda või enda kodus hoida, et see aitaks kaasa spirituaalsele arengule.

- Kristall, mis soodustab visioonide nägemist. Kui kannad või kasutad Lasuriiti, siis see aitab kutsuda esile nägemusi, mis aitaksid sul mõnda probleemi ületada, midagi lahendada või mis sulle kasulik oleks. Lasuriidi käest saab konkreetseid visioone ka küsida, selleks tuleb seda kristalli käes hoida, silmad sulgeda ja esitada oma küsimus. Peale seda visioon kas tuleb või antakse sulle läbi märkide sellele küsimusele vastus ja sa pead keskkonnast selle vastuse üles leidma.

- Tegemist on siiski väga spirituaalse kristalliga ja see tähendab, et ka selle võimed on seotud müstikaga ning elu vaimsema poolega. Lasuriit on näiteks selline kristall, mis aitab astraalrännakut kogeda, sellesse teadlikult minna ja läbi selle erinevaid kehaväliseid kogemusi saada. Astraalrännakus läbi Lasuriidi on võimalik kohata erinevaid energiaolendeid ning minna selle kaudu erinevatesse dimensioonidesse, sealjuures ka planeetidele.

- Lasuriit aitab meenutada seda, kes sa oled eelmises elus olnud. Lasuriit aitab sul leida tänases elus seoseid, mis viitaksid sinu eelmistele eludele. Kui asud Lasuriiti kandma või kasutama, siis see võib tuua sinusse selliseid teadmisi, mis tulevad sinu sisse kuskilt kõrgemalt ja mille ära tajumisel sa mõistad, et see on vihje sinu eelmiste elude kohta. Näiteks võib Lasuriit esile tuua teadmise selle kohta, miks üks või teine iseloomujoon sinus eksisteerib, andes sulle mõista, et see on tingitud sinu eelmisest elust. 

- Kombineerides Lasuriiti Türkiisiga aitavad need kristallid ühendatud väega sinus esile tuua iidseid teadmisi, mis oled endasse eelmistes eludes salvestanud. Sa oled siin maailmas ka varem elanud, kas teise inimesena, loomana või mõnel teistsugusel tasandil elus ja nendest eludest oled sa palju ära õppinud. Lasuriit koos Türkiisiga aitab neid teadmisi sinus esile tuua, aidates neid mäletada ja suunates sind selles elus kasulikke oskusi ära rakendama.

- Lasuriit on väga olulise tähendusega kristall neile, kes on oma hingetüübilt Indigod. Kui sa ei ole veel kursis enda hingetüübiga, siis soovitan sul läbi lugeda Indigo laste artiklid, kus olen rääkinud sellest, millised on Indigod ja miks sellise hingetüübina sünnitakse. Ka sina võid olla Indigo. Lasuriit kaitseb Indigohinge kriitika, negatiivse energia ja stressi eest, millega tal on väga raske toime tulla.

- See kristall on muusikute ja lauljate kristall. Lasuriit edendab laulmisoskust, aitab selle ande inimese hingest välja tuua, kui see on seal olemas. Kui mitte, siis aitab Lasuriit laulmist õppida, aidates nooti tunda ja viisi pidada. Lasuriit on õnnetoovaks kristalliks neile, kes soovivad või töötavad juba muusikuna.

- Kristall, mis aitab näha tõde hoolimata sellest, kas keegi soovib seda sinu eest varjata või mitte. Lasuriit on tõeotsija, mis aitab sul tunda, kas asi on õige või mitte. See sama omadus on seotud Lasuriidi intuitsiooni arendava poolega ja seda oskust on kõigil vaja. 

- Lasuriit aitab inimese sees olevaid emotsioone tal endal tõlgendada. Näiteks, kui sa tunned end millegi pärast kehvasti, oled tujust ära, kuid ei oska sellistele meeleoludele selgitust anda, siis Lasuriit aitab sul mõista seda, miks ja mida sa tunned. Lasuriit on kristall, mis aitab sul iseennast paremini mõista. Lisaks sellele aitab Lasuriit emotsionaalselt terveneda, vabastada negatiivsed energiat, mis hinges on, blokeerides ära märtri mängimise ja enesehaletsemise kombe.

- Lasuriit aitab minevikus juhtunut mitte unustada, küll aga tervendada. Lasuriit aitab hinges vabaneda valust, mis mineviku probleemid või traumad on tekitanud. Lasuriit aitab terveneda selle elu probleemidest, mis kummitusena hingega kaasas kõnnivad. Lasuriit aitab lisaks sellele ära lõpetada teiste inimeste süüdistamise või teistes süü otsimise iseenda probleemide leevendamiseks. See on kristall, mis aitab terveneda iseseisvalt, ilma teisi inimesi sellesse kaasamata. 

- Lasuriit on suurepärane abiline sulle, kui sa soovid laulmises edukas olla ja sellel alal head õnne omada. Kui soovid, et sinu häält märgatakse ja see mõjuks kui magnet, siis kanna seda kristalli. Lasuriiti võib kanda koos Sinise Kaltsedoniga, et lauluhäält parandada, lihvida ja võimsamaks muuta. Lasuriit toob laulmiskarjääri edu ja kuulsust. Loe ka artiklit "Lase laulu end tõlgendada" SIIT.

RAVITSEMINE

Lasuriit on kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalle. Kristallidest, mille sees on metalliühendeid, ei ole soovitatav tervendaval eesmärgil kristallivett teha.

- Lasuriit aitab pearingluse, unisuse ja tasakaalu probleemide korral. Kuna tegemist on Kolmanda Silma Tšakra kristalliga, siis see aitab selle Tšakra tasakaalutusest tekkivaid probleeme tervendada. Kui Kolmas Silm korralikult tööd ei tee, selle energiad kõiguvad üles-alla, siis tekivadki sellised probleemid.

- Sellel kristallil on oskus leevendada valusid, mis asuvad kaelapiirkonnast üleval pool, olgu siis selleks kukal, otsmik, silmad või nina. Lasuriit aitab kokkuvõtvalt tervendada peapiirkonna valusid ja eriti neid valusid, mis on stressi tagajärjel tekkinud.

- Lasuriit aitab lahti saada põhjendamatust surmahirmust. Näiteks kui pidevalt käivad peast läbi surmamõtted, mis ei ole seotud suitsiidiga, vaid sellega, et ehk äkki sinuga või sinu lähedasega varsti juhtub midagi, siis Lasuriit aitab selliseid mõtteid vaigistada. Lasuriit tervendab alateadvuses olevat probleemi, mis põhjustab selliste tunnete ja mõtete tekke. Lasuriit õpetab julgelt elama ja surma mitte kartma.

- Nii nagu enamus kristallid võitlevad stressi vastu, siis seda teeb ka Lasuriit. Lasuriidi kandmine on kasulik, kui sa soovid enda stressitaset taandada ja see on kasulik ka depressiooni all kannatajale. Lasuriit kiirendab selliste probleemide tervenemist.

- Lasuriidil on oskus unehäireid tervendada ja eriti siis, kui uneprobleemid on väga tõsised ning takistavad lausa igapäevaelu elamist. Lasuriiti on sellisel juhul kasulik kanda või seda kristalli voodi kõrval hoida. Lasuriit võiks esineda erinevates Ingli- ja unenägudekristallide komplektides, ka seal aitab see seda toimet edasi anda.

- Lasuriit on see kristall, mis kaitseb spirituaalselt sinu Auravälja nahahaiguste tekkimise eest. Lasuriiti soovitan ma kanda neil, kes kardavad väga nahakasvajate teket. Lasuriit eemaldab ennekõige hirmu, mis omakorda võib haiguse esile kutsuda ja seejärel loob Aurale ümber kaitse, et see haigus ei saaks sinu ellu väga kergelt tulla. Seetõttu soovitan ma kanda Lasuriiti suvisel ajal. Aga ka kõikide selle teiste energiaomaduste tõttu. Lasuriit on väga võimekas kristall, mille väge ei tohiks alahinnata. 

KOLMAS SILM

Lasuriit on oma energiatega väga tihedalt seotud Kolmanda Silma Tšakraga ehk kuuenda Tšakraga. Lasuriit on eriliselt kasulik selle Tšakra aktiveerimisel. Kui Kolmas Silm aktiveerub, siis intuitsioon muutub väga tugevaks, täpseks ja sul avaneb võimalus teha vahet õigel ning valel. Kokkuvõtvalt võib öelda, et Lasuriit aitab intuitsiooni arendada ja seda korrektseks muuta. Lisaks sellele aitab Lasuriit läbi une päevasündmusi ette näha, ohtusid läbi unenägude ennem näha, kui need sinu ellu saabuvad, ja visioonidel tekkida, mis aitaksid sind igapäeva elus.

SODIAAK  

Lasuriit on kristall, mis aitab KALADEL intuitiivsemaks muutuda, see suurendab Kalade spirituaalsust, aitab elu poolt saadetud märke paremini lugeda ja muudab Kalad sotsiaalsemaks. Kalade jaoks on Lasuriit väga kasulik hinge kasvamise jaoks, see aitab elust ja kogemustest õppida. Lisaks sellele on kasulik kinkida Lasuriiti enda lähedasele Kaladele, kuna Lasuriit aitab sinu ja Kalade suhet tugevamaks muuta. Lasuriit aitab Kaladel mõista ümbritsevat, oma sisetunnet usaldad ja teha vahet õigel ja valel. Lasuriit aitab Kalade soovidel täituda, annab juurde jõudu eneseteostamiseks ja enda ambitsioonide elluviimiseks.

Lasuriit on õhu elemendi sodiaakide kristall, mis tugevdab intuitsiooni ja aitab spirituaalselt võimekamaks muutuda.

Soovitame kristallidest valmistatud ehteid aeg-ajalt puhastada ning laadida, et tõsta nende energiataset. Lasuriiti sobib kõige enam laadidida Tselestiit geoodi peal ja oleks hea, kui seda vähemalt korra kuus Salveiga puhastada. 

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Pärl ca 6 mm.
LASURIIT ehk Lapis Lazuli on mineraalide kogum Lazulist, Püriidist ja Valgest Kaltsiidist. Lasuriit on erksat sinakat tooni k..
17.90€
Maksudeta:14.67€
LASURIIT ehk Lapis Lazuli on mineraalide kogum Lazulist, Püriidist ja Valgest Kaltsiidist. Lasuriit on erksat sinakat tooni k..
24.00€
Maksudeta:19.67€
LASURIIT ehk Lapis Lazuli on mineraalide kogum Lazulist, Püriidist ja Valgest Kaltsiidist. Lasuriit on erksat sinakat tooni k..
20.40€
Maksudeta:16.72€
LASURIIT ehk Lapis Lazuli on mineraalide kogum Lazulist, Püriidist ja Valgest Kaltsiidist. Lasuriit on erksat sinakat tooni k..
38.40€
Maksudeta:31.47€
LASURIIT ehk Lapis Lazuli on mineraalide kogum Lazulist, Püriidist ja Valgest Kaltsiidist. Lasuriit on erksat sinakat tooni k..
16.50€
Maksudeta:13.52€
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
29.90€
Maksudeta:24.51€
Tooteid on piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett meestele KALAD "KAITSE JA ÕNN" koosneb Lasuriidi ja Hematii..
26.60€
Maksudeta:21.80€
SININE PITSAHHAAT on üks Ahhaadi liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks helesinine või taevasinine värvus. Sinise Pitsahhaadi seest jooks..
27.00€
Maksudeta:22.13€
STROMATOLIIT on fossiil, mis on üks vanim teadaolevaid fossiile maailmas, mis arvatavasti on tekkinud üle 3,5 miljardi aasta tagasi..
2.50€
Maksudeta:2.05€
HEM CHAMPA on India Ajurveeda üheks olulisemaks viirukiks, olles traditsiooniline tervendusviiruk, mis koosneb hulgaliselt erinevatest taimedest...
4.20€
Maksudeta:3.44€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.