Menüü
Ostukorv

La Tene erikollektsioon käekett KALJUKITS "RAHAVOOL ja KÜLLUS"

La Tene erikollektsioon käekett KALJUKITS "RAHAVOOL ja KÜLLUS" LA TENE BRÄND
La Tene erikollektsioon käekett KALJUKITS "RAHAVOOL ja KÜLLUS"
44.40€
Maksudeta: 36.39€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KALJUKITS "RAHAVOOL ja KÜLLUS"

Võimalikud valikud

Tooteid on piiratud koguses.

La Tene erikollektsiooni käekett KALJUKITS "RAHAVOOL ja KÜLLUS" koosneb Rohelise Turmaliini, Rohelise Granaadi ja Unakiidi kristallidest, mida kaunistavad hõbe 925 kristallid. Väeehe, mis aktiveerib rahavoolu, külluse, maise õnne ja rikkuse energiate liikumise.

See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.

ROHELINE TURMALIIN aitab ületada emotsionaalseid probleeme, mis takistavad igapäevaelu nautimist ja elus edasiliikumist. Roheline Turmaliin on üks Turmaliini liikidest, millel on kõik Musta Turmaliini kaitseomadused olemas ja lisaks sellele omane unikaalne vägi. Roheline Turmaliin on küllaltki tugeva energiaga ja samas on see ka väärtuslik kristall. Iga aastaga tõuseb maailmas Rohelise Turmaliini hind ja väärtus. Seega on väga kasulik omada seda kristalli ühel või teisel kujul.

Roheline Turmaliin on väga ilusat samblarohelist tooni ja kohati läbipaistev. Kõige kaunimatest Rohelistest Turmaliinidest valmistatakse kalleid hõbe- ja kuldehteid.

Roheline Turmaliin on alati üheks osaks Arbuusturmaliini kristallil. Seda leidub seal sees ja see annab suure osa selle võimekusest.

ROHELISE TURMALIINI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

- Roheline Turmaliin aitab aktiveerida rahavoolu, külluse, maise õnne ja rikkuse energiate liikumise. See on üks tugevamaid omadusi selle kristalli puhul. See aitab lisaks ka kaitsta maise ebaõnne eest ja seega on väga multifunktsionaalse omadusega. Kanna seda kristalli endaga ajal, mil soovid rahavoolu aktiivseks muuta. Võid seda kanda ka siis, kui teed rituaale, millega soovid suurendada rahavoolu liikumist. Roheline Turmaliin aitab kaasa selliste tegevuste edukusele.

- Roheline Turmaliin aitab sinu Auraväljas olevaid energiaid terviklikuks muuta ehk seada kõik energiad sinu kasuks tööle. See on energiate ühendaja, mis suudab kõik kasulikud energiad aktiivseks muuta. Seetõttu võib Rohelist Turmaliini kanda ükskõik millise teise kristalliga koos. See muudab teiste kristallide energiaid võimsamaks, samal ajal kui see ise sulle enda energiaid üle kannab.

- Roheline Turmaliin suurendab enesekindlust ja aitab saada enesekindlaks. See õpetab kuidas käituda olukordades, mis sinu jaoks on rasked või keerulised. Kanna seda endaga igapäevaselt kaasas, et omandada loomulik enesekindlus. Eriti hoia seda nendel hetkedel enda lähedal, mil tunned end ebakindlalt.

- Sellel on suurejoonelised energiad, mis kanduvad sinu isiklikku Auravälja, kui sa seda kristalli endaga kaasas kannad. See kaitseb sinu energiaid teiste inimeste negatiivsete energiate eest. See aitab takistada seda, et sa kogemata omastad kellegi halva õnne, kui temaga vestluses oled või kui viibid temaga ühes keskkonnas. See loob barjääri sinu ja teiste inimeste energiate vahele.

- Tegemist on kristalliga, mis on kasulik kõikidele ravitsejatele, tervendajatele ja energiatöö tegijatele. Roheline Turmaliin aitab andeid võimsamaks muuta, aidates sellel alal tegutsevatel inimestel end arendada. Seda kristalli tasub kindlasti pikka aega kanda, et see saaks pidevalt arendada oskusi ning neid võimsamaks muuta.

- Kui sa tunned, et sa seisad enda elus ühe koha peal ja mitte miski ei õnnestu ega toimi, siis Roheline Turmaliin aitab vabastada ebaõnneenergiat, mis võib seda põhjustada. Roheline Turmaliin aktiveerib energiate uuendust ja seega aitab uut algust sinu ellu tuua. Sama suudab teha ka Mookaite kristall.

- Roheline Turmaliin muudab sind südikaks, julgeks, enda eest seisvaks ja see annab elujõudu. Kristallide maailmas on teatud kristallid, mida saab täiesti üksinda kanda, milles on väga palju erinevaid energiaid ühendatud. Üheks selliseks ongi Roheline Turmaliin. Sellised kristallid on veel Safiir, Smaragd, Rubiin, Larimar ja näiteks Opaal.

- Tegemist on kristalliga, mis kaitseb rituaale ja maagiaiad läbi viies selle eest, et sa kogemata midagi valesti ei teeks. See aitab ära hoida rituaalide ja maagiate nurjumist. Võid kanda seda iga kord, kui viid läbi mõnda olulist maagiategevust. Kanna seda ka igakuiste kodupuhastusrituaalide juures. Tegemist on kristalliga, mis aitab sul saavutada soovitud tulemust.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Taastab elujõudu ja on väga kasulik neile, kellel on seljataga pikk ning raske haigus. See aitab paraneda ka haigusest, mis on viinud surma piirile. Roheline Turmaliin annab elujõudu ja uut võimalust enda taastamiseks.

- Tervendab kõike, mis on seotud südame ja südameveresoonkonnaga. Kui veri on nõrk, probleeme on veresoontega või südamerütmihäiretega, siis Rohelise Turmaliini kandmine on kasulik.

- Roheline Turmaliin suurendab vaimset ja füüsilist vastupidavust. Tegemist on kristalliga, mis toob palju õnne ja jõudu neile, kes tegelevad erinevat sorti spordialadega. Seda tasub kanda treenimise ja võistlemise ajal. Annab sama moodi jõudu nagu Siberi Ženšenn.

SÜDAMETŠAKRA

Roheline Turmaliin on kiirelt toimiv kristall, mis suudab ka kõige katkisema Südametšakra õigesti tööle seada. Kui soovid kiireid tulemusi saada, siis alusta Rohelise Turmaliini kandmist ja kanna seda pikka aega. See kristall aitab vabaks lasta valu, mis on Südametšakras. See aitab luua usaldust armastuses ja suhtes. See aitab andestada valu ja pettumuse. See parandab ükskõik, millise haava, mis Südametšakras on. Väga kasulik kõigile, igal ühel on Südametšakras midagi, mida on võimalik tervendada.

SODIAAK 

Roheline Turmaliin on kolme erineva tähtkuju rahavoolu ja külluse liikumaseadja. Roheline Turmaliin toob rahaõnne kõige enam neile, kes on sündinud KALJUKITSENA, SÕNNINA ja KAALUDENA. Nende jaoks mõjub Roheline Turmaliin eelkõige küllusekristallina. Teised tähtkujud saavad esmalt sellest kristallist selle väe, mis neil puudu on ja seejärel muutuvad aktiivseks teised energiad.

Rohelist Turmaliini soovitan ma laadida Tsitriin geoodil ja puhastada Palo Santo rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Pärl ca 4 mm.
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
5.20€
Maksudeta:4.26€
ROHELINE TURMALIIN on üks Turmaliini liikidest, millel on kõik Musta Turmaliini kaitseomadused olemas ja lisaks sellele omane unikaalne vägi. Roheli..
43.40€
Maksudeta:35.57€
ROHELINE TURMALIIN aitab ületada emotsionaalseid probleeme, mis takistavad igapäevaelu nautimist ja elus edasiliikumist. Roheline Turmaliin on ük..
124.80€
Maksudeta:102.30€
ROHELINE TURMALIIN on üks Turmaliini liikidest, millel on kõik Musta Turmaliini kaitseomadused olemas ja lisaks sellele omane unikaalne vägi. Roheli..
170.00€
Maksudeta:139.34€
CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalained on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põhineb teaduslikel uuringutel. Cytoplani tooted on mõeldud inim..
21.00€
Maksudeta:17.21€
AMAZON RESIN ehk Amasoonase vihmametsa puuvaikude viiruk on mõnusalt värskendava aroomiga. See viiruk koosneb erinevates puuvaikudest. Nende ühiseks o..
5.30€
Maksudeta:4.34€
ALABASTER on väga kauni pastelset tooni kristall, millele on iseloomulikuks värvuseks oranžikas kuni valge värvus. Alabaster on..
1.20€
Maksudeta:0.98€
UNAKIIT on rohekas-oranžikas kristall, mis on kombinatsiooni kristall Jaspisest, Kvartsist ja Epidoodist. Unakiidi peamiseks leiuk..
1.00€
Maksudeta:0.82€
ROOSA KVARTS poleeritud
Enim müüdud
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
4.00€
Maksudeta:3.28€
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
5.20€
Maksudeta:4.26€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.