Menüü
Ostukorv

La Tene käekett AMBUR "RIKKUS"

La Tene käekett AMBUR "RIKKUS" LA TENE BRÄND
La Tene käekett AMBUR "RIKKUS"
38.80€
Maksudeta: 32.33€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene käekett AMBUR "RIKKUS"

Võimalikud valikud

Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.

La Tene käekett AMBUR "RIKKUS" on tähtkujude käeehte kollektsioonist. See ilus ja luksuslik väeese on mõeldud Amburile enda materiaalse õnne, rahavoolu ja rikkuse-energia võimendamiseks. Kui oled Amburi tähtkuju esindaja, siis see toob sinu ellu rikkust. Ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehte kummiga, mis teeb selle kandmise väga mugavaks. Lisaks on seal kaunistuseks ka 925 hõbepärlid.

Selles ehtes on PILTJASPIS, mis sümboliseerib tööedu, ärilist õnne, head tööalast- ja ärilist vaistu, rahavooluenergia liikumist ning küllust. Tegemist on kristalliga, mis aitab töö kaudu rahaenergial kasvada, aitab head õnne üleüldiselt rahalisse seisu tuua ning mis annab võimaluse enda elu edukamalt elada.

Selles ehtes on veel lisaks Amburi tähtkuju õnnekristall, mis töötab tema Auraväljas väga kiirelt ja efektiivselt. Selleks kristalliks on KASSISILM. See tagab energiavoolu, mis aitab Piltjaspise väel aktiivselt Auraväljas tööd teha. Lisaks annab see Amburile endapoolsed kõik kasulikud omadused edasi.

Piltjaspist kantakse, kui soovitakse endale tuua ärilist ja tööalast edu. Piltjaspis aitab tuua väga head ärilist vaistu. Piltjaspise puhul on tegemist väga intensiivse maise edu ja õnneenergiat kasvatava kristalliga. Kristall, mis aitab ligi tuua häid võimalusi eneseteostamiseks ja erialalise õnne saavutamiseks.

Kassisilm on kasulik kristall Amburile enda heaolu parandamiseks. See on kristall, mis aitab tugevaks muuta intuitsiooni ja Amburil aitab see ära hoida enda elus olukordi, mis võivad tema kahjuks muutuda. Kassisilm parandab Amburi elujärge ja toob talle head õnne üleüldiselt.

Seda ehet soovitan kanda koos veel teistegi rikkuseenergiat võimendavate kristallidega ja nendest valmistatud ehtetega koos. Olen loonud ka Tähtkujude "Küllusemagneti" kollektsiooni. Amburile mõeldud käeehte leiad siit.

Loe lisa ja sukeldu tähtkujude müstilisse maailma raamatus "Tähtkujude salapära".

Lae seda käeehet Tsitriin- või Šampanja Aura geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Kaneeliviiruki või -eeterliku õliga

Kristallide laadimise ja puhastamise kohta saad lähemalt lugeda SIIT.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.