Menüü
Ostukorv

MOOKAITE massaažisau

MOOKAITE massaažisau MASSAAŽ JA MEDITEERIMINE
MOOKAITE massaažisau MASSAAŽ JA MEDITEERIMINE
-30 %
MOOKAITE massaažisau MASSAAŽ JA MEDITEERIMINE
MOOKAITE massaažisau MASSAAŽ JA MEDITEERIMINE
MOOKAITE massaažisau
17.08€
24.40€
Maksudeta: 14.23€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MOOKAITE massaaži sau


Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.


MOOKAITE on Austraaliast pärinev Jaspis. Mookaite peamiseks leiupiirkonnaks on Carnarvon Basin Lääne-Austraalias. Mookaite on ülimalt kirju Jaspise liik, põhimõtteliselt näeb iga kristallitükk omamoodi välja ja selle värvused on samuti väga erinevad. Mookaite peamisteks värvideks on kollane ja mahedat tooni punane. Selles leidub beeži, pruuni, mahedat lillat kuni tumelillani välja. Igatahes on Mookaite väga värvilise ja kauni olemusega kristall. Mõnes Mookaites on väga palju kollast, samas võib teine olla beež mõne lilla triibuga.


Mookaite peamiseks ülesandeks on tuua keskkonda ning inimestesse positiivsust. Mookaite aitab neid, kes otsivad elus uusi võimalusi ja soovivad olla rõõmsameelsemad. 


MOOKAITE MASSAAŽISAU


Kristallidest valmistatakse massaažisauasid, et nendega pakkuda tervendusteraapiaid iseendale, enda lähedastele ja ka klientitele. Kristallide ühendamine massaaži on väga hea viis energiate muutmiseks ja inimese eeterkeha tervendamiseks. Erinevatel kristallsauadel on oma eriline vägi ja nende kasutamine annab inimesele erinevat tervendust.

Massaažisauade puhul on oluline see, et neid õigesti puhastatakse, laetakse ja ka hoiustatakse. Annan enda poolt kaasa õpetuse, kuidas nendega ümber käia nii, et need töötaksid sinu käes senikaua, kuni kristall vastu peab ja et energia sealt seest kiiresti ära ei kaoks.

Oluline on ka see, et neid puhastatakse vähemalt iga kuu korralikult ja peale igat protseduuri väiksema rituaaliga. Eriti sellisel juhul, kui selle sama kristallsauaga tervendatakse võõraid inimesi ja kasutatakse massaažisalongis või teraapiakabinetis.

Igakuine puhastus

Igakuist puhastamist võid endal organiseerida ühel konkreetsel päeval, kus sa puhastad ära kõik enda massaažisauad ja tervenduskristallid. Nendeks päevadeks on kõige sobilikum kas siis Täiskuu loomine, Noore kuu loomine või Kuu esimese veerandi loomise päev. Sellel päeval puhastad need vee all, lased Salvei suitsuga need üle, hoiad valge küünla kõrval ja jätad ööseks Mäekristall, Tsitriin ning Ametüst geoodi kõrvale aknalauale laadima. Niiviisi käsitle neid iga Kuu ühel konkreetsel päeval, mille sa siis ise välja valid.

Puhastus peale kasutamist

Peale igat massaaži hoia kristallsaua meresoola peal, kus on asetatud ka väike tükk Mäekristall geoodi. Seega soovitan luua selline alus, mis on täidetud meresoolaga ning selle keskele on asetatud geood. Seal peal võid kõiki enda sauasid puhastada teise inimese energeetikast vahetult peale tervendusteraapiat. Hoia seda saua seal peal vähemalt tund aega või ööpäev. Meresoola vaheta vähemalt korra nädalas.

MOOKAITE TERVENDAV VÄGI LÄBI MASSAAŽI

- Mookaite teraapia on hea selleks, et eluga edasi minna, sellel kristallil on oskus Aurasse anda jõudu uueks alguseks ning uuteks ettevõtmisteks.

- Aktiveerib keha taasutma ükskõik millisest haigusseisundist. Mookaite annab vajalikku energiat, et keha hakkaks ise tegutsema.

- Kui on seedimisega probleeme, siis tasub Mookaite massaaži teraapiat ala- ja keskseljale teha. Mookaite kristallil on oskus aktiveerida Päikesepõimikut, mis on seedimise ja ainevahetusega seotud.

- See massaaži sau on väga kasulik tervenduselement, kuna Mookaitel on oskus kehasse energiat juhtida. Seega tervendusteraapia ajal saad sa selle sauaga keha füüsilist ja vaimset energiat tõsta.

- Mookaite on kristall, mis aitab nahal nooreneda, sellele tervendust anda, nii nagu seda teeb ka Roosa Kvartsi massaaži sau. Mookaitel on oskus energiat anda nahale, et see taastuks.

JUURTŠAKRA JA SAKRAALTŠAKRA

Mookaite sauaga saab tervendada neid Tšakraid niiviisi, et sellega tehakse sellele piirkonnale või jalgade peale massaaži (Juurtšakra). Nende Tšakrate tervendamine aitab immuunsust tugevdada, erinevatest meeste-naiste haigustest terveneda ja vihatundest lahti saada.

Ajal, kui massaaži saua ei kasutata ega ka laeta, hoia seda spetsiaalse koha peal, kas karbi sees või mõne riide sees, et energeetika ära ei kaoks. Teine võimalus, mida ma ise armastan, on see, et hoia seda kristallsauadele mõeldud alusel, kuhu oled lisanud Mäekristalli puru ehk chipse, mis hoiab samuti väeeseme energiat.
Tehniline
Mõõdud Saua pikkus on ca 10 cm ja läbimõõt 1,5 cm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.