Menüü
Ostukorv

MOOKAITE chips

MOOKAITE chips KRISTALLID
MOOKAITE chips
6.50€
Maksudeta: 5.33€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MOOKAITE chips

Pilt on illustreeriv. Ahhaadi viil ei kuulu toote juurde.

MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle võimaluse enda elu õnnelikumaks ja paremaks muuta. Suurendab õnnetunnet, positiivsust ja muudab sind optimistlikumaks. Toob uusi võimalusi sinu ellu.

Mookaite on Austraaliast pärinev Jaspis. Mookaite peamiseks leiupiirkonnaks on Carnarvon Basin Lääne-Austraalias. Mookaite on ülimalt kirju Jaspise liik, põhimõtteliselt näeb iga kristallitükk omamoodi välja ja selle värvused on samuti väga erinevad. Mookaite peamisteks värvideks on kollane ja mahedat tooni punane. Selles leidub beeži, pruuni, mahedat lillat kuni tumelillani välja. Igatahes on Mookaite väga värvilise ja kauni olemusega kristall. Mõnes Mookaites on väga palju kollast, samas võib teine olla beež mõne lilla triibuga.

Mookaite on kristall, mis aitab meil elada "nüüd ja praegu" ning nautida seda hetke, mida kogeme. Tänu sellele omadusele aitab Mookaite leevendada stressi, ülemõtlemist ja aitab ületada hirmud, mis on seotud uute kogemustega, nagu näiteks reisimine, võõras linn, võõrad inimesed, uus töökoht ja küsimused, "kuidas ma hakkama saan veel kogenemata olukordades". Mookaite kaitsvaks omaduseks on emotsionaalne tasakaal, takistades ka kõige raskemates vaidlustes/olukordades teil endasse tõmbuda ja tujul langeda.

Mookaite on rõõmu tooja, positiivsuse looja ja hinge hea enesetundega rikastav kristall. See on kristall, mis muudab ka kõige nukrama hinge positiivseks ja aitab naeru näole tuua. Mookaite kristalli hoitakse kodus, et muuta kodu rõõmsamaks ja paremaks kohaks. Eriti kasulik on Mookaitet hoida kodus peale suuremat tragöödiat ja pereprobleemide esinemist. Mookaite aitab tervendada koju tekkinud stressienergiat ja asendada selle positiivsusega. Seda selleks, et sellist asja enam kodus ja perekonnas ei juhtuks. Mookaite hoidmine eluruumides on kasulik ka sellepärast, et muuta kodu hubasemaks ja rõõmsameelsemaks.

Mookaite on üks suurimaid õnnetoojaid, mida kristallidest enda elus hoida. Mookaite muudab hinge positiivsemaks ja optimistlikumaks. Mookaitet kandes või enda kodus hoides aitab see tuua sinu ellu palju rõõmu.

Sellel kristallil on oskus tuua sinu ellu palju nalja, lõbutsemist ja meelelahutust. Sobib neile, kes tunnevad sellest kõigest puudu ja soovivad uuesti nii-öelda "elama" hakata. Mookaite aitab südamest naerda ja elu nautida. Mookaitet hoia selles ruumis, kus sinu külalised käivad. Seda selleks, et külaliste ajal oleks teie seltskonnal lõbus ja teie vestlused oleksid positiivsed. 

Mookaite on uute alguse kristall. Kui seda kanda koos mõne teise kristalliga, millel on oskus armastust ellu tuua, suhteid parandada või armastusesoove täita, siis Mookaite kiirendab selle kristalli väge. Mookaite aitab ükskõik millise armastusekristalliga koos kantuna tuua sinu ellu uut võimalust ja täpselt sellist võimalust, mida selle kõrval olev armastusekristall pakub. Kanna Mookaitet alati endaga, kui sa soovid, et sinu elu muutuks. 

Mookaitel on oskus sind uuel teekonnal toetada. Mookaite on kasulik siis, kui sa lähed reisile ja soovid reisist kogeda vaid positiivset või soovid ära kolida ning sellega endale head õnne tuua. Mookaite aitab elus muudatusi teha ja aitab sul uute olukordadega kiiresti kohaneda. Võta Mookaite kristall endaga reisile kaasa, ja kui sul on teisi reismisekristalle, siis lisa Mookaite nendega kokku. 

See on kristall, mida kingitakse neile, kes sõidavad kaugele elama. Seda sellepärast, et Mookaite toob head õnne uuteks ettevõtmisteks ja aitab selle kandjal tuua ellu häid võimalusi ning kogemusi. 

Mookaite aitab häid ideid ja mõtteid anda. See on ideede kristall, mis toob sulle suurepäraseid võimalusi, aidates sul ise olla tark ja elust maksimumi võtta. Mookaite kristalli hoia näiteks enda kodukontoris või töö juures kontorilaua peal. Seda selleks, et töö tegemise ajal saaks Mookaite tuua sinuni häid ideid.

Mookaite kristall on väga kasulik rasedale naisele või last soovivale paarile. Mookaite tõstab viljakuse-energiat, andes naisele võimaluse viljakam olla ja seega ka lapsesaamisele suurema tõenäosuse anda. Mookaite abistab ka last ootavat naist. Mookaite annab kaasa tervendavat ja head energiat, mis aitab veel sündimata lapsel terve olla. Mookaitet võiks hoida magamistoas voodi all senikaua, kuni laps on ära sündinud. Kui laps on sündinud, siis võib Mookaite kristalli viia tänutäheks vabasse loodusesse. Seda selleks, et tänada kristalli selle abistava väe eest. 

Mookaite suurendab loomingulisust, aidates loominguliseks saada ja avada loomingulist meelt. Mookaite aitab kaasa eneseväljendamisele, õpetab enda mõtteid ja ideid füüsiliseks muutma. Mookaite suurendab oskust enda mõtteid paberile panna või ükskõik, millisel kujul väljendama. Lisaks sellele suurendab Mookaite sinu õnneenergiat, tuues sinu ellu palju häid võimalusi eneseteostuseks. 

CHIPSID on väikesed kristallitükid, aga nendel on täpselt samasugused toimed nagu on ka sellel kristallil, lihtsalt selle ühe kristalli suurus on äärmiselt väike. Chipskristalle on väga hea kasutada küünlaaluste valmistamiseks, kristalle on hea küünlaalustele lisada, kuna need hakkavad üksteisega käsikäes kodu atmosfääri ja Aurat tervendama. Igal kristallil on oma jõud, kui seda erinevate küünalde ja maagiaküünaldega kokku viia.

MOOKAITE CHIPSID

Mookaite sümboliseerib uut võimalust, uue saatuseraja loomist ja on ekstra kasulik sulle, kui soovid enda ellu suuri muutusi tuua. Mookaite avab sinu jaoks parema ja soodsama teekonna. Seda on hea kasutada kui oled sellises eluetapis, kus soovid paremat tulemust saavutada, näha selgelt seda, kuhu poole sul tuleb liikuda ja palju muudki. Hoia Mookaite chips kristalle Feng Shui taimede peal nagu näiteks Ahvileivapuu mullal. Kuna just see taim toob ellu küllust ja head õnne. Mookaite aitab tuua ka head õnne. Küünlaaluse loomisel aitab Mookaite universumisse saata soovmõtteid, mis tulevikus realiseeruksid. Kui põletad Kohviküünalt Mookaite chips kristallide läheduses, siis see kaitseb tagasilöökide eest ja annab sulle võimaluse päriselt ka enda eluteed muuta soodsamaks ning ilusamaks. 

Noore Kuu ja Kuu esimese veerandi vaheline aeg

Noore Kuu ja Kuu esimese veerandi vaheline aeg on soodne aeg, et tuua enda ellu suuri muutusi. Selleks soovitan just sellel perioodil asuda kandma Mookaite kristalli. Tegemist on elumuutja kristalliga, mis annab sulle endale juurde jõudu, et eluvooluga kaasa liikuda ja väljuda rutiinist, mis sulle head ei tee. Mookaite aitab mõista, millest sul tuleb loobuda, et sa saaksid kujundada oma elu paremaks ja huvitavamaks. Seda kristalli soovitan ma alati, kui sa ise otsid elus uuendusi ja soovid eluga edasi liikuda. See on hea õnnekristall, mis juhib sind õigele teekonnale. 

Lapsed ja Mookaite 

Mookaite suurendab loovust ja on kasulik kristall nendele lastele, kes on kunstilembelised, muusikahimulised või kellele meeldib esineda.Mookaite toob häid ideid, mida saab kasutada valitud valdkonna eduks. Mookaite eemaldab esinemishirmu ja aitab improviseerida.

Uue võimaluste ligikutsumise meditatsioon

Mediteerimise jaoks võta kasutusele kaks Mookaite kristalli, et sa saaksid meditatsiooni kaudu enda ellu ligi kutsuda uusi võimalusi. Sea end mugavasse positsiooni, aseta enda kõrvale põlema enda lemmikviiruk ja küünal. Võta mõlemasse kätte üks Mookaite kristall, sule silmad ja hakka keskenduma sellele, mida sa enda ellu sooviksid juurde saada. Keskendu kõigele sellele, mida sinu elus täna veel ei ole ja mida sa kindlasti sooviksid tulevikus enda elus näha. Mookaite aitab sinu soove täita, sisestades sinu unistused läbi selle meditatsiooni sinu Auravälja ja aidates sinu soovil täide minna. Mediteeri seni, kuni tunned, et sinus on soovi nende unistuste peale mõelda.

Väga tugeva meditatsioonikristallina aitab Mookaite saavutada meie meeltes tõeleidmist.Hoidke mõlemas käes Mookaitet, puhake ja leidke endale sobivmeditatsiooni positsioon. Sulgege silmad ning puhake koos Mookaitegaja laske seejärel visioonidel tulla. Mookaite annab meile visioone,mis näitavad meile teed, kuhu liikuda, millisestsituatsioonist eemalduda, mis on meie teel õige, mis vale.

Pealemeditatsiooni Mookaitega puhastage kristallid voolava vee all jaasetage päikese- ning kuuvalguse kätte terveks ööpäevaks laadima. Kristallid, mida kasutatakse meditatsiooniks jaeeterkeha parandamiseks/tasakaalustamiseks, neid kristalle eikasutata teistel eesmärkidel.

Õige suuna ülesleidmise rituaal

Noore Kuu ajal või Kuu loomise ajal on võimalik teha rituaali, mis aitab sul enda elus õige suuna üles leida. See on rituaal, mis toob sulle selgust selles osas, kus sa sooviksid end tulevikus näha, ja see annab sulle teadmise enda elutee kohta. Tee seda rituaali, kui sa tunned, et sul on vaja tõuget, mis aitaks sind sinu elus õigele teele viia.

Rituaali jaoks läheb sul vaja ühte Mookaite meditatsioonikristalli, ühte poleeritud Mookaitet, ühte lihvimata kujul Mookaitet ja Patšuliviirukit või Patšuli eeterlikku õli.

Mookaited aitavad elus võtta uue positiivse, õnneliku ja õnne täis suuna, Patšuli aga toob väga head õnne ning aitab sellel rituaalil toimida.

Rituaali tegemiseks leia üks mugav mediteerimiskoht oma kodus või kusagil mujal, kus sa soovid seda rituaali teha (rituaali tegemisel tuleb olla pikali, seega sea endale valmis üks mõnus ase). Pane enda kõrvale viirukialusele suitsema viiruk või eeterlik õli õlilampi. Aseta Mookaite lihvimata kristall Patšuliviiruki või Patšuli eeterliku õli põletamiskoha kõrvale

Sea end pikali, aseta meditatsioonikristall enda Päikesepõimiku Tšakrale (kõhu peale oma naba kohale). Võta Mookaite poleeritud kristall ja aseta see enda Kolmanda Silma Tšakrale ehk otsmikule. Nüüd sule silmad ja alusta rituaaliga. Rituaal on seotud mediteerimisega, seega alusta nii, et küsid enda käest küsimusi. Küsi endalt, kuhu poole sa peaksid edasi liikuma, mis on sinu eesmärk elus, kus on see õige suund ja mida sa peaksid enda elu parandamise nimel tegema. Esita neid küsimusi täpselt nii kaua, kuni sa tunned, et sa soovid seda teha. Peale seda võta kristallid enda pealt ära ja kustuta Patšuliviiruk või õli. Rituaal on teele saadetud siis, kui sa oled püsti tõusnud.

Mookaite meditatsioonikristalli saad hiljem kasutada teistes meditatsioonides, kuid poleeritud ja lihvimata Mookaite tuleb sul ühte kotti panna ning jätta need enda koju Põhja-ilmakaarde, kus asub eriala- ning eneseteostamise nurk. Jäta need sinna seniks, kuni oled elus uue suuna kätte saanud. Kui sa oled sellel uuele teekonnale jõudnud, siis vabasta need kaks kristalli tänutundest vabasse loodusesse.

Nüüd on vallandunud energiad, mis aitavad sul enda õige suuna üles leida. Sa hakkad peale seda tundma ja kogema, et sul tekivad visioonid, mõtted ja ideed.

RAVITSEMINE  

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Kasuta Mookaitet, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
  
- Mookaite aitab tervendada neeruprobleeme, tugevdada ja tervendada põit, tasakaalustada veresuhkru taset ehk maandada kõrget veresuhkrut. Sobib neile, kes ei armasta vett juuta. Mookaite kandmine aitab sul veevajadust suurendada ja tekitab selle järgi isu.

- Kantakse selleks, et hoida keha noorena ja tervena. Aitab keha vananemisprotsessi aeglustada, aidates pidurdada ka erinevate haiguste kiiret arengut.

- Soovitan Mookaitet kanda esimestel raseduskuudel loote kaitsmiseks. Sobib neile, kellel on raske lapseootele jääda või kellel on eelnevalt olnud nii-öelda "ärakukkumist". Mookaite aitab kaitsta last surma eest.

- Tasakaalustabrasedate emotsioonide kõikumist. Vee-eliksiir suurendab rasedatelvitamiinide omastamist.

- Vee-eliksiiri kasutatakse mao liigsehappelisuse reguleerimiseks. Mookaite kombinatsioonis Šungiidiga aitab muuta joogivett meie kehale tervislikumaks. Selleks asetageMookaite koos poleeritud Šungiidiga vee sisse seisma. 

- Vananemisvastane ja isiklikku jõudu andev vee-essents - lisage Sidrunheinatee sisse 15 minutiks seisma poleeritud Mookaite. Selle ajaga laeb kristall selle vee enda positiivsete omadustega.

PÄIKESEPÕIMIK

Kõige enam töötab Mookaite Päikesepõimiku tervendamisel, aidates vabaneda füüsilistest probleemidest, mis Päikesepõimikus eksisteerivad. 

Mookaitest valmistatakse vee-eliksiiri, millega tervendatakse Päikesepõimiku energiakanalit. Kui sa jood Mookaite vett, siis sa avad enda hinges ja selles samas Tšakras võimaluse kogeda selles elus uut, kutsuda enda ellu uut energiat ja jõuda uute võimalusteni. See on kristallivesi, mis avab sinu silmad sinna, kuhu sul on parasjagu vaja vaadata. Mookaite tervendab Päikesepõimikut ja sellega seoses aitab see vabastada sellelt energiakanalilt problemaatilise energia, mis ei lase sul enda elus õnne kogeda. 

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Mookaite kõige enam VEEVALAJAT, olles Veevalaja üks põhilisemaid õnnekristalle. Teiselt mõjutab kõige enam see KALJUKITSE ja alles siis teisi tähemärke. 

Mookaite on Veevalaja õnnekristall, mis süstib talle optimismi ja aitab negatiivseid külgi mahendada. See kristall aitab tal elus väga palju saavutada. Hoiab Veevalajat motiveerituna, inspireerituna ja tegusana ning loob soodsaid eneseteostusvõimalusi.

ASTROLOOGIA

Mookaite on stabiliseerija, mis tähendab seda, et sellel kristallil on oskus sind tasakaalukamaks muuta. See aitab sul korraga mitmeid asju ajada ja teha nii, et sa segadusse ei satuks. Erilist segadust põhjustavad Ahvi-, Kuke-, Draakoni- ja Mao-aastad. Nendel neljal astroloogilisel aastal on Mookaitet väga kasulik kanda, et ennast nendel aastatel hästi tunda.

Mookaite on Tulekuke aasta kristall, mis toob sellel aastal kandes sulle head õnne, positiivsust, küllust ja kõike head, mida Tulekukel sulle pakkuda on. Igal aastal on omad positiivsed ja negatiivsed energiad, mis see inimestesse edasi kannab. On olemas teatud kristallid, mis aitavad sul astroloogilisest aastast võtta kõike head ja suurendada sinu õnne selleks aastaks. Tulekuke kristall on Mookaite ja seda on soovitatav kanda terve selle aasta vältel.

KOMBINEERIMINE TEISTE KRISTALLIDEGA

Otsuste langetamine - kombineerides Mookaite Verekiviga ning neid kristalle kaasas kandes, aitavad need otsuseid langetada. Eriti kasulikud on need kristallid siis, kui käsil on elumuudatused, mis on tingitud lahku minemisest, töökoha kaotamisest jne.

Mookaite kristalli soovitan ma laadida Tsitriin või Muskoviit geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.     

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Kogus: ca 60 g.
Mookaite on väga kirju kristall, seega tellitud toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle..
3.80€
Maksudeta:3.11€
Mookaite on väga kirju kristall, seega toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle võimalus..
29.00€
Maksudeta:23.77€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.Mookaite on väga kirju kristall, seega toode võib erineda pildil olevast.MOOKAIT..
17.36€ 24.40€
Maksudeta:14.23€
Mookaite on väga kirju kristall, seega toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle võimalus..
7.70€
Maksudeta:6.31€
Mookaite on väga kirju kristall, seega toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle võimalus..
27.30€
Maksudeta:22.38€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.Mookaite on väga kirju kristall, seega toode võib erineda pildil olevast.MOOKAIT..
17.36€ 24.40€
Maksudeta:14.23€
Mookaite on väga kirju kristall, seega tellitud toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle..
3.80€
Maksudeta:3.11€
LABRADORIIDI chipskristallikesi soovitan sul kasutada magamistoas, et ühendust saada enda unenägudemaailmaga. See suurendab võimekust näha enda tulevi..
7.70€
Maksudeta:6.31€
Pilt on illustreeriv. Ahhaat viil ei kuulu komplekti.VALGE HAULIIT on sügav hinge tervendaja ja emotsionaalse tasakaalu looja. Ait..
5.80€
Maksudeta:4.75€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omad..
6.50€
Maksudeta:5.33€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.