Menüü
Ostukorv

ELIKSIIRIPUDEL SININE KALTSEDON, SAMMALAHHAAT ja VALGE OPAAL

ELIKSIIRIPUDEL SININE KALTSEDON, SAMMALAHHAAT ja VALGE OPAAL MUUD KAUBAD
ELIKSIIRIPUDEL SININE KALTSEDON, SAMMALAHHAAT ja VALGE OPAAL MUUD KAUBAD
ELIKSIIRIPUDEL SININE KALTSEDON, SAMMALAHHAAT ja VALGE OPAAL MUUD KAUBAD
ELIKSIIRIPUDEL SININE KALTSEDON, SAMMALAHHAAT ja VALGE OPAAL MUUD KAUBAD
ELIKSIIRIPUDEL SININE KALTSEDON, SAMMALAHHAAT ja VALGE OPAAL
81.90€
Maksudeta: 67.13€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ELIKSIIRIPUDEL SININE KALTSEDON, SAMMALAHHAAT ja VALGE OPAAL

ELIKSIIRIPUDEL on mõeldud kristallivee valmistamiseks, kuhu on kandunud kristallide vägi. Vett on võimalik kodeerida ja anda sellele kristallidega energiat juurde. Iga kristall on oma unikaalse energiaga, mis suunavad veele kogu oma väe.

SINISE KALTSEDONI, SAMMALAHHAADI ja VALGE OPAALI ühine vägi on tasakaalustava toimega. Need kristallid aitavad üles leida sinu sisemise rahu. Joo sellest pudelist vett, et nende kolme kristalli väge endasse kinnitada. Sinine Kaltsedon maandab stressienergiat, Sammalahhaat tervendab sinu füüsilist keha ja Valge Opaal tasakaalustab sinu vaimset keha. Suurepärane kogu keha tervendaja. 

Ennekõike aitab see veepudel sul oma kristallieliksiiri alati mugavalt kaasas kanda. Eliksiiripudel võta kaasa trenni, minnes autoga sõitma, töö juurde või joo kristallieliksiiri oma kodus. Sellega on väga mugav ka reisida. Kuna eliksiiripudel on valmistatud klaasist, aitab see sul ka loodust säästa - saad seda korduvalt veega täita ja ei pea soetama poest plastpudeleid, mis on loodusele laastavamad, kui täita oma veepudelit üha uuesti.

Eliksiiripudelit on lihtne kasutada. Vesi võiks pudeli sees seista vähemalt 20 minutit, enne kui hakkad seda jooma, et kristallide energia jõuaks vee sisse kanduda. 

Eliksiiripudelit on imelihtne puhastada, kuna selle klaasist osa võib pesta ka nõudepesumasinas, ülejäänud osi soovitan käsitsi pesta, lastes neile külma vett peale voolata.

Loe lähemalt vee-eliksiiride valmistamise kohta SIIT.

Klaasist pudeli maht on 500 ml, kõrgus 23 cm.

Tehniline
Mõõdud Pudeli maht 500 ml, kõrgus 23 cm. Kristallid ei ole vahetatavad.
Lisainfo
Lisainfo Pudel mahub hästi ka autos olevasse topsihoidjasse.
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
5.00€
Maksudeta:4.10€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga, kui ka ripatsiotsaga talismane. Puuv..
14.60€
Maksudeta:11.97€
SERAFINIIT on Maapealne uks inglite, hingede ja müstika maailma. Serafiniit on kristall, mis aitab sul saada kontakti nähtamatude energiatega..
12.40€
Maksudeta:10.16€
KOTT on hea võimalus kristallide, kristallikomplektide, ehete ning maagiate ja rituaalide hoiutamiseks. Sobib hästi ka kinkek..
1.80€
Maksudeta:1.48€
ELIKSIIRIPUDEL on mõeldud kristallivee valmistamiseks, kuhu on kandunud kristallide vägi. Vett on võimalik kodeerida ja anda sellele kristallideg..
49.00€
Maksudeta:40.16€
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi lä..
17.50€
Maksudeta:14.34€
Toode, mille tellid, võib veidi erineda sellest, mis on pildil.PÜRIIT on kauni välimusega kristall, mis püüab pilku oma läikiva, hõbedase ja sära..
50.40€
Maksudeta:41.31€
SERPENTIIN JAAD on üks Jaadi vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks heleroheline värvus, mis kohati kumab tekstuurilt läbi. Serpentiin Jaad..
7.50€
Maksudeta:6.15€
CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põhineb teaduslikel uuringutel. Cytoplani tooted on mõeldu..
32.30€
Maksudeta:26.47€
CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põhineb teaduslikel uuringutel. Cytoplani tooted on mõeldud ini..
26.30€
Maksudeta:21.56€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.