Menüü
Ostukorv

HELEROOSA PUUVILLAPAEL

HELEROOSA PUUVILLAPAEL MUUD KAUBAD
Läbimüüdud
HELEROOSA PUUVILLAPAEL
0.90€
Maksudeta: 0.75€
  • Laoseis: Läbimüüdud
  • Mudel: HELEROOSA PUUVILLAPAEL

Puuvillapael on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsi otsaga talismane. Puuvilla pael on oma tekstuurilt alguses veidi jäik, kuid kasutamise käigus muutub see pehmemaks. Puuvillapaelu värvitakse erinevat värvi, selle värv annab puuvillale erilise omaduse juurde ja see asendab kristallide kandmisel nahkpaela. Ideaalne valik veganitele.

Puuvill sümboliseerib head õnne, tervenemist, kaitset, soovide täitumist ja energia edasi kandmist. Puuvillapaelu on kasulik kristallidega ühendada, et kristallide kandmisele anda lisaväärtust.

Kui puuvill ühendada kristalliga, siis puuvill annab enda omadusi kristallile kaasa. Kui puuvilla kanda küllusliku energiaga seotud kristalle, siis puuvill võimendab nende jõudu. Kui sellega kanda kaitse energiatega kristalle, siis suurendab see kaitsvate kristallide väge. Kasulik on kanda puuvillapaela koos ükskõik millise kristalliga. Seda sellepärast, et puuvill aitab kristallienergiat kiirelt Auravälja saata.

Heleroosa puuvill sümboliseerib lisaks puuvilla enda omadustele veel romantikat, sõprust, heatahtlikkust, tolerantsust, emotsionaalset tervenemist ja hingeelu. Heleroosa puuvillapael sobib ennekõike armastuse edendamise ja sõpruse energiaga kristallidega kokku.

Pildi peal on heleroosa puuvillapaelaga koos Roosa Turmaliin Kvartsi talisman. Roosa Turmaliin Kvarts ei kuulu hinna sisse. Roosa Turmaliin Kvarts koos heleroosa paelaga aitab selle kandjale tuua armastust, suhete parandamist või vallalisena uue armastuse leidmist. 

Tehniline
Mõõdud Paela pikkus on ca 95 cm ja paksus ca 1,5 mm. Toode ei sisalda kristalli.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.