Menüü
Ostukorv

HÕBEDANE PUUVILLAPAEL

HÕBEDANE PUUVILLAPAEL MUUD KAUBAD
HÕBEDANE PUUVILLAPAEL
0.90€
Maksudeta: 0.74€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: HÕBEDANE PUUVILLAPAEL

Võimalikud valikud

Puuvillapael on taimne pael, millega saab kanda kristalli-talismane. Paela otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsiga talismane. Puuvillapael on oma tekstuurilt alguses veidi jäik, kuid kasutamise käigus muutub see pehmemaks. Puuvillapaelu värvitakse erinevat värvi ja värv annab puuvillale erilise omaduse veel juurde. Lisaks on see kristallide kandmisel alternatiiv nahkpaelale. Ideaalne valik veganitele.

Puuvill sümboliseerib head õnne, tervenemist, kaitset, soovide täitumist ja energia edasi kandmist. Puuvillapaelu on kasulik kristallidega ühendada, et anda kristallide kandmisele lisaväärtust.

Kui puuvill ühendada kristalliga, siis puuvill annab enda omadusi kristallile kaasa. Kui puuvilla kanda küllusliku energiaga seotud kristalle, siis puuvill võimendab nende jõudu. Kui sellega kanda kaitse energiatega kristalle, siis suureneb see kaitsvate kristallide väge. Kasulik on kanda puuvillapaela koos ükskõik millise kristalliga. Seda sellepärast, et puuvill aitab kristallienergiat kiirelt Auravälja saata.

Puuvillapaela saad lõigata enda jaoks täpselt sellisesse pikkusesse, nii nagu sul selleks soov on. Soovitame puuvillapaela otsad ära kõrvetada, et need hargnema ei hakkaks.

Hõbehall puuvill sümboliseerib lisaks puuvilla enda omadustele lisaks veel rahu, tasakaalu, harmoonia ja stressi leevendavat energiat.

Tehniline
Mõõdud Paela pikkus on ca 100 cm. Toode ei sisalda kristalli.
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kanda kristalli-talismane. Paela otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsiga talismane. Puuvillapael on o..
0.90€
Maksudeta:0.74€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga, kui ka ripatsiotsaga talismane. Puuv..
14.00€
Maksudeta:11.48€
Pilt on illustreeriv. Roosa Kvarts, Preniit, Kroomdiopsiid ripats ei kuulu komplekti.Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandm..
36.00€
Maksudeta:29.51€
Pilt on illustreeriv. Oceloti Jaspis on kirju kristall, seega tellitud toode võib vähesel määral erineda pildil olevast.OCELOTI JASPIS sümbolisee..
15.20€
Maksudeta:12.46€
Siidipael on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga, kui ka ripatsi otsaga talismane..
0.70€
Maksudeta:0.57€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kanda kristallitalismane. Paela otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsiga tali..
0.90€
Maksudeta:0.74€
SININE KULDKIVI on üks Kuldkivi liikidest, see on kristall, mille on inimene ise valmis teinud naturaalsetest ainetest. Sinine Kuldkivi on valmis..
14.50€
Maksudeta:11.89€
OPALIIT on inimese poolt valmistatud Ingli kristall, mida kasutatakse hingedega suhtlemiseks ning nendele oma mõtete edastamiseks...
11.40€
Maksudeta:9.34€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kanda kristalli-talismane. Paela otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsiga talismane. Puuvillapael on o..
0.90€
Maksudeta:0.74€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.