Menüü
Ostukorv

LÕHEROOSA PUUVILLAPAEL

LÕHEROOSA PUUVILLAPAEL MUUD KAUBAD
LÕHEROOSA PUUVILLAPAEL
0.90€
Maksudeta: 0.74€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LÕHEROOSA PUUVILLAPAEL

Võimalikud valikud

PUUVILLAPAEL on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsi otsaga talismane. Puuvilla pael on oma tekstuurilt alguses veidi jäik, kuid kasutamise käigus muutub see pehmemaks. Puuvillapaelu värvitakse erinevat värvi, selle värv annab puuvillale erilise omaduse juurde ja see asendab kristallide kandmisel nahkpaela. Ideaalne valik veganitele.

Puuvill sümboliseerib head õnne, tervenemist, kaitset, soovide täitumist ja energia edasi kandmist. Puuvillapaelu on kasulik kristallidega ühendada, et kristallide kandmisele anda lisaväärtust.

Kui puuvill ühendada kristalliga, siis puuvill annab enda omadusi kristallile kaasa. Kui puuvilla kanda küllusliku energiaga seotud kristalle, siis puuvill võimendab nende jõudu. Kui sellega kanda kaitse energiatega kristalle, siis suurendab see kaitsvate kristallide väge. Kasulik on kanda puuvillapaela koos ükskõik millise kristalliga. Seda sellepärast, et puuvill aitab kristallienergiat kiirelt Auravälja saata.

Roosa puuvill sümboliseerib lisaks puuvilla enda omadustele veel romantikat, armastust, uut armastust, energiate võimendumist, kirge ja rõõmsameelsust. Roosa puuvillapaelaga soovitan ma kanda kristalltalismane, mis kannavad analoogset energiat endaga kaasas. Eriti kristalle, mis on mõeldud rõõmsameelsuse loomiseks ja uue armastuse leidmiseks.

Tehniline
Mõõdud Paela pikkus on ca 95 cm. Toode ei sisalda kristalli.
PUUVILLAPAEL on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsi otsaga talismane. ..
0.90€
Maksudeta:0.74€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kanda kristalli-talismane. Paela otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsiga talismane. Puuvillapael on o..
0.90€
Maksudeta:0.74€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kanda kristalli-talismane. Paela otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsiga talismane. Puuvillapael on o..
0.90€
Maksudeta:0.74€
Siidipael on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga, kui ka ripatsi otsaga talismane..
0.70€
Maksudeta:0.57€
Pilt on illustreeriv. Kaelavõru ja Kivistunud Puidu viil ei kuulu toote juurde.ROOSA BOTSWANA AHHAAT toob sinu ellu positiivseid muutus..
15.50€
Maksudeta:12.70€
Puuvill sümboliseerib head õnne, tervenemist, kaitset, soovide täitumist ja energia edasi kandmist. Puuvillapaelu on kasulik kristallidega ühenda..
0.90€
Maksudeta:0.74€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kanda kristallitalismane. Paela otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsiga tali..
0.90€
Maksudeta:0.74€
GALAKSIIT on maagilise väljanägemisega kristall, mis meenutab väga enda väljanägemise poolest kosmost. Galaksiit on tumedat tooni k..
1.00€
Maksudeta:0.82€
Pildil olev kaelavõru ei kuulu komplekti.Kristallidele on omased praod, jooned ja ka ebakorrapärasused. Tegemist on looduslike mineraalidega ning iga ..
14.50€
Maksudeta:11.88€
Pilt on illustreeriv. Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib ..
12.50€
Maksudeta:10.25€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.