Menüü
Ostukorv

PUNAKASPRUUN PUUVILLAPAEL

PUNAKASPRUUN PUUVILLAPAEL MUUD KAUBAD
PUNAKASPRUUN PUUVILLAPAEL
0.90€
Maksudeta: 0.74€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PUNAKASPRUUN PUUVILLAPAEL

Võimalikud valikud

Puuvill sümboliseerib head õnne, tervenemist, kaitset, soovide täitumist ja energia edasi kandmist. Puuvillapaelu on kasulik kristallidega ühendada, et anda kristallide kandmisele lisaväärtust.

Puuvillapael on taimne pael, millega saab kanda kristalli-talismane. Paela otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsiga talismane. Puuvillapael on oma tekstuurilt alguses veidi jäik, kuid kasutamise käigus muutub see pehmemaks. Puuvillapaelu värvitakse erinevat värvi ja värv annab puuvillale erilise omaduse veel juurde. Lisaks on see kristallide kandmisel alternatiiv nahkpaelale. Ideaalne valik veganitele.

Kui puuvill ja kristall ühendada, siis annab puuvill enda omadusi kristallile kaasa. Kui kanda puuvilla koos küllusliku energiaga kristallidega, siis võimendab puuvill nende jõudu. Kui kanda sellega kaitse-energiatega kristallidega, siis suureneb see kaitsvate kristallide väge. Puuvillapaela on kasulik kanda koos ükskõik millise kristalliga. Seda sellepärast, et puuvill aitab kristalli energiat kiirelt Auravälja saata.

Puuvillapaela saad lõigata enda jaoks täpselt sellisesse pikkusesse, nagu sul soov on. Soovitame puuvillapaela otsad ära kõrvetada, et need ei hakkaks hargnema.

Punane puuvill sümboliseerib lisaks puuvilla enda omadustele veel armastuse-, kire-, romantika-, elujõu- ja füüsilise väe energiat. Lisaks sellele aitab punane puuvill tervendada Juurtšakrat, ja kandes selle paela otsas selle tšakra kristalle, aitab see kristalli väel kiiremini Juurtšakrani jõuda. 

Pruun puuvill sümboliseerib lisaks puuvilla enda omadustele veel tasakaalu, pingete maandamist, energiate tasakaalustamist, Juurtšakra ja Sakraaltšakra tervendust, loodusega kontaktis olemist ning halbadest aegadest välja tulemist. Pruuni puuvillapaela kanna ennekõike koos nende kristallidega, millel on analoogsed energiad.

Tehniline
Mõõdud Paela pikkus on ca 81 cm ja paksus ca 1 mm. Toode ei sisalda kristalli.
UNAKIIT on rohekas-oranžikas kristall, mis on kombinatsiooni kristall Jaspisest, Kvartsist ja Epidoodist. Unakiidi peamiseks leiuk..
7.63€ 10.90€
Maksudeta:6.25€
UNAKIIT on rohekas-oranžikas kristall, mis on kombinatsiooni kristall Jaspisest, Kvartsist ja Epidoodist. Unakiidi peamiseks leiuk..
14.00€ 20.00€
Maksudeta:11.48€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kanda kristalli-talismane. Paela otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsiga talismane. Puuvillapael on o..
0.90€
Maksudeta:0.74€
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib k..
10.40€
Maksudeta:8.52€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga, kui ka ripatsiotsaga talismane. Puuv..
17.40€
Maksudeta:14.26€
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
3.64€ 5.20€
Maksudeta:2.98€
PUUVILLAPAEL on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsi otsaga talismane. ..
0.90€
Maksudeta:0.74€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kanda kristallitalismane. Paela otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsiga tali..
0.90€
Maksudeta:0.74€
TIIGRIRAUD suurendab füüsilist jõudu, energiat, tahtejõudu, pealehakkamist, et ise kõik vajalik ära teha ja korda saata. Motiveerib laiskusest la..
1.60€
Maksudeta:1.31€
ARRUDA on õnnistuste taim ja sellest valmistatud viirukit saad kasutada enda elus või kodus hea õnne aktiveerimiseks. Arruda õnnistab paikasid ..
4.40€
Maksudeta:3.61€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.