Menüü
Ostukorv

SIIDIPAEL sinine

SIIDIPAEL sinine MUUD KAUBAD
SIIDIPAEL sinine
1.50€
Maksudeta: 1.23€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SIIDIPAEL sinine

Siidipael on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga, kui ka ripatsi otsaga talismane. Siidipael on oma tekstuuris pehme ja õhuline. Väga kauni välimusega ning läikiva struktuuriga. Siidipaelu värvitakse erinevat värvi. Selle värv annab siidile erilise omaduse juurde.

Siid sümboliseerib naiselikkust, õrnust, armastust, romantikat, külgetõmmet ja armastuse külgetõmmet. Siidipaelu on kasulik kristallidega ühendada, et kristallide kandmisele anda lisaväärtust.

Kui siidi ühendada kristalliga, siis siid annab enda omadusi kristallile kaasa. Kui siidiga kanda armastusega seotud kristalle, siis siid võimendab nende jõudu. Kui sellega kanda teiste energiatega kristalle, siis suureneb külgetõmme ehk kristalli oskus midagi sinu ellu tuua.

Sinine siidipael sümboliseerib spirituaalset, intuitiivset ja analüüsivat energiat ning aktiveerib väga tõhusalt intuitsiooni tugevdavaid kristalle. Ka neid kristalle, mis aitavad aktiveerida Inglitega ühendusse saamist ja ennustamist.

Siidipaele mõlemad otsad soovitame ära kõrvetada, et see kandmise/kristalltalismanide vahetamise ajal hargnema ei hakkaks.

Tehniline
Mõõdud Paela pikkus on 100 cm, paela paksus ca 3 mm. Toode ei sisalda kristalli.
APATIIT võib olla sinakat, rohekat või kollakat tooni kristall, mida leidub peamiselt Madagaskaril, Venemaal või Brasiilias. Apati..
26.00€
Maksudeta:21.31€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
9.00€
Maksudeta:7.38€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellit..
20.50€
Maksudeta:16.80€
Siidipael on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga, kui ka ripatsi otsaga talismane. Si..
0.70€
Maksudeta:0.57€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga, kui ka ripatsi otsaga talismane. Puu..
1.40€
Maksudeta:1.15€
AMASONIIT on ülim rahutooja, tasakaalulooja, energiate harmoniseerija, närvilise energia tervendaja ja tõeline hing..
1.30€
Maksudeta:1.07€
AZURIIT avab telepaatilisi, maagilisi, rituaalidega seotud ja tervendavaid oskuseid. See aitab suurendada isiklikku jõudu, energia..
9.00€
Maksudeta:7.38€
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. R..
3.90€
Maksudeta:3.20€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga, kui ka ripatsi otsaga talism..
0.90€
Maksudeta:0.74€
PIPARMÜNT on taim, mida on võimalik kasutada armastuserituaalides ja -maagiates. Piparmündis peitub vägi, mis suudab armastuseenergiat parandada,..
9.60€
Maksudeta:7.87€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.