Menüü
Ostukorv

SININE PUUVILLAPAEL

SININE PUUVILLAPAEL MUUD KAUBAD
SININE PUUVILLAPAEL MUUD KAUBAD
SININE PUUVILLAPAEL MUUD KAUBAD
SININE PUUVILLAPAEL MUUD KAUBAD
SININE PUUVILLAPAEL
1.40€
Maksudeta: 1.17€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SININE PUUVILLAPAEL

Võimalikud valikud

Puuvillapael on taimne pael, millega saab kanda kristalli-talismane. Paela otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsiga talismane. Puuvillapael on oma tekstuurilt alguses veidi jäik, kuid kasutamise käigus muutub see pehmemaks. Puuvillapaelu värvitakse erinevat värvi ja värv annab puuvillale erilise omaduse veel juurde. Lisaks on see kristallide kandmisel alternatiiv nahkpaelale. Ideaalne valik veganitele.

Puuvill sümboliseerib head õnne, tervenemist, kaitset, soovide täitumist ja energia edasi kandmist. Puuvillapaelu on kasulik kristallidega ühendada, et anda kristallide kandmisele lisaväärtust.

Kui puuvill ühendada kristalliga, siis puuvill annab enda omadusi kristallile kaasa. Kui puuvilla kanda küllusliku energiaga seotud kristalle, siis puuvill võimendab nende jõudu. Kui sellega kanda kaitse energiatega kristalle, siis suureneb see kaitsvate kristallide väge. Kasulik on kanda puuvillapaela koos ükskõik millise kristalliga. Seda sellepärast, et puuvill aitab kristallienergiat kiirelt Auravälja saata.

Puuvillapaela saad lõigata enda jaoks täpselt sellisesse pikkusesse, nii nagu sul selleks soov on. Soovitame puuvillapaela otsad ära kõrvetada, et need hargnema ei hakkaks.

Sinine puuvill sümboliseerib lisaks puuvilla enda omadustele spirituaalset energiat, intuitiivset ja analüüsivat energiat, millega suudab puuvill aktiveerida väga tõhusalt intuitsiooni tugevdavaid kristalle. Ka neid kristalle, mis aitavad aktiveerida Inglitega ühendusse saamist ja ennustamist.

Pildi peal on sinine puuvillapaelaga koos Muskoviidi talisman. Muskoviit ei kuulu hinna sisse. Muskoviit koos sinise paelaga aitab selle kandjat avada spirituaalses mõttes.

Tehniline
Mõõdud Paela pikkus on ca 100 cm ja paksus ca 1,5 mm. Toode ei sisalda kristalli.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.