Menüü
Ostukorv

VIIRUKIHOIDJA sulg lilla

VIIRUKIHOIDJA sulg lilla MUUD KAUBAD
VIIRUKIHOIDJA sulg lilla MUUD KAUBAD
VIIRUKIHOIDJA sulg lilla MUUD KAUBAD
VIIRUKIHOIDJA sulg lilla MUUD KAUBAD
VIIRUKIHOIDJA sulg lilla
9.50€
Maksudeta: 7.79€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VIIRUKIHOIDJA sulg lilla

Pilt on illustreeriv. Poleeritud Seleniit, viiruk ning Sidrunhein ja Lavendel eeterlik õli ei kuulu viirukialuse juurde.

VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast, aga ka papjeemašeest ja seebikivist. Viirukialus tagab viiruki põletamisel turvalisuse ja loob sobiliku meeleolu. 

SULG sümboliseerib Ingleid, rahu, tasakaalu, müstilisi kogemusi, leevendust stressile ja energiate liikumist. Selle sümboli energia kandub kristallehtesse, mida sa selle talismanihoidjaga koos kandma hakkad. Seega, lisaks kaunile välimusele, mida sulg ehtele lisab, annab see juurde ka energiapõhist väge.

Viirukite põletamine on väga kasulik. Erinevad viirukid koosnevad erinevate taimede essentsidest ja kuivatatud purudest. Viirukite põletamisel vallanduvad nende taimede spirituaalsed energiad, mis tervendavad sind ja seda keskkonda, kus viirukit põletatakse. Viirukite põletamine peab kindlasti olema ohutu ja selle ohutuse tagavadki viirukialused. Kindlasti alati põleta viirukit sellele mõeldud aluse peal.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukialuse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida. Kindlasti ei tohiks olla väikesel lapsel põlevale viirukile juurdepääs. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.

Viirukialuse peale saad lisaks viirukile panna ka kristalle, et need saaksid viirukisuitsu käes puhastuda ja oma energiakanaleid aktiveerida. Viiruk aitab vabaneda sinna kogunenud negatiivsest energiast. Kui kristallid on sinu majapidamises, siis need töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, võttes välja negatiivsus ning asendades see positiivsusega. Negatiivne energia aga jääb kristallide sisse kinni (kui need ei ole geoodid, druzyd ja püramiidid). Selleks tuleb nende kristallide energiaid puhastada, kas siis viirukiga või rituaalitaime suitsuga. Loomulikult on rituaalitaim selleks kõige tõhusam, aga viirukeid saab kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallidest energia tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte igapäevaselt. 

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akent lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan põletada samaaegselt ka erinevaid küünlaid, vastavalt viirukile, et võimendada puhastusrituaali.
Tehniline
Mõõdud Puidust viirukihoidja mõõdud on ca 25x4x1 cm.
SELENIIT poleeritud
Enim müüdud
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Sel..
5.50€
Maksudeta:4.51€
LAVENDEL eeterlik õli
Enim müüdud
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
8.90€
Maksudeta:7.29€
SIDRUNHEIN eeterlik õli
Enim müüdud
SIDRUNHEIN on meditsiiniline taim, mis oli algselt pärit Indiast ning Sri Lankalt ja nüüdseks kasvatatakse seda peamiselt Lõuna-Indias j..
8.50€
Maksudeta:6.97€
Pilt on illustreeriv. Poleeritud Opaliit, viiruk ning Roosipuu ja Valge Kamper eeterlik õli ei kuulu viirukialuse juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga ka..
9.50€
Maksudeta:7.79€
Pilt on illustreeriv. Viirukid ja kristallid ei kuulu viirukialuse juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud vi..
26.20€
Maksudeta:21.48€
OOPIUM on taimne ravim, mida saadakse moonist. Oopium on väga tugeva toimega ja seda on kasutatud inimese keha uinutamiseks, rahustamiseks ja hin..
4.70€
Maksudeta:3.85€
VANILJE on rituaalitaim, mida hakkasid põletama ennekõike asteegid, et eemaldada hinge kogunud stressi ja närvilisust. Peale selle on Vanilje tea..
3.70€
Maksudeta:3.03€
Pilt on illustreeriv. Viirukid, Tsitronella ja Kase eeterlik õli ning poleeritud Quantum Quattro kristallid ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJ..
18.60€
Maksudeta:15.25€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
124.80€
Maksudeta:102.30€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.