Menüü
Ostukorv

VIIRUKIHOIDJAD

VIIRUKIHOIDJAD
 
Pilt on illustratiivne. Porgandi ja Muskaatpähkli eeterlik õli ning Mookaite kristallid ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast, aga ka papj..
4.00€
Maksudeta:3.28€
Pilt on illustratiivne. Roosipuu ja Roosa Geraaniumi eeterlik õli ning Granaadi kristallid ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast, aga ka p..
4.00€
Maksudeta:3.28€
Pilt on illustreeriv. Poleeritud Ametüsti kristallid ja viiruk ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast, aga ka papjeemašeest ja seebiki..
14.70€
Maksudeta:12.05€
Pilt on illustreeriv. Dumortjeriidi kristallid ja viiruk ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast, aga ka papjeemašeest ja seebikivist. Viirukialus tag..
14.70€
Maksudeta:12.05€
Pilt on illustreeriv. Poleeritud Mariami Jaspise kristallid ja viiruk ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast, aga ka papjeemašeest ja seebikivist. Viiruki..
14.70€
Maksudeta:12.05€
Pilt on illustreeriv. Goldriveri kritallid ja viiruk ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast, aga ka papjeemašeest ja seebikivist. Viirukialus tagab v..
14.70€
Maksudeta:12.05€
Pilt on illustreeriv. Kambaba Jaspise kristallid ja viiruk ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast, aga ka papjeemašeest ja seebikivist. Viirukialus tagab ..
14.70€
Maksudeta:12.05€
Pilt on illustreeriv. Pildil olevad poleeritud Punane Jaspis ja viiruk ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast, aga ka papjeemašee..
6.70€
Maksudeta:5.49€
VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viirukialus tagab viiruki põletamisel turvalisuse ja loob sobiliku meeleolu. Viirukite põletamine on väga kasulik. Erinevad viirukid koosne..
29.90€
Maksudeta:24.51€
Pilt on illustreeriv. Pildil olev koonusviiruk ja kristall ei kuulu toote juurde.Viirukihoidja on mõeldud pigem koonusviirukitele, kuid sobib ka tavalistele viirukitele. NB! Kasutades backflow koonusviirukeid, siis viirukisuits ei tõuse üles, vaid voolab alla nagu kosk, luues ilu..
18.40€
Maksudeta:15.08€
Pilt on illustreeriv. Pildil olevad poleeritud Ametüst ja viiruk ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast, aga ka papjeemašeest ja ..
6.70€
Maksudeta:5.49€
Pilt on illustreeriv. Viiruk ja poleeritud Šervoon Ametüst ei kuulu toote juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast, aga ka papjeemašeest ja seebikivist. Viirukialus..
6.70€
Maksudeta:5.49€
Tooted 13 kuni 24, kokku 70 tootest (6 lehekülge)
VIIRUKIHOIDJAD, MUUD, KAUBAD
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.