Menüü
Ostukorv

SININE HAULIIT ja MÄEKRISTALL pendel

SININE HAULIIT ja MÄEKRISTALL VÄEESEMED
Uus
SININE HAULIIT ja MÄEKRISTALL pendel
18.60€
Maksudeta: 15.50€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SININE HAULIIT ja MÄEKRISTALL pendel

SININE HAULIIT ja MÄEKRISTALL pendel on suurepäraseks abiliseks sulle, kui sa kasutad pendlit esimest korda. Sinine Hauliit eemaldab valenägemused, vale informatsiooni ja selle, et sa ise ei suudaks mõjutada pendli vastuste saamist. Mäekristall aitab kaasa ennustamisele ja korrektsete tulemuste saamisele. 

SININE HAULIIT on tegelikult Valge Hauliidi kristallist tehtud kristall. See tähendab seda, et inimesed ise värvivad Valget Hauliiti siniseks, et sellest kristallist konkreetsemaid energiaid välja tuua. Väga tihti aetakse värvitud Valget Hauliiti segamini Türkiisiga, mida kindlasti ei tohiks teha. Tihti nimetatakse Sinist Hauliiti ka Türkeniidiks ja sealt võib tulla selline valearusaam, et Sinine Hauliit on sama, mis Türkiis.

Inimesed värvivad Valget Hauliiti ja teatud Ahhaadid on samuti värvimise tulemusel saanud oma kauni välimuse. See aga ei tähenda seda, et sellel kristallil ei oleks siis energiat. Teatud kristalle värvitakse, et nendes tuua konkreetseid omadusi rohkem esile ja Sinise Hauliidi puhul tuuakse selle sinise tooni tõttu esile rahu energia.

Sinisel Hauliidil on kõik omadused olemas, mis eksisteerivad Valge Hauliidi energiaväljas, seega soovitan lugeda ka Valge Hauliidi kristalli informatsiooni, et teada saada, mis omadusi veel lisaks Sinisel Hauliidil enda energiatele olemas on.

Sinine Hauliit on selline kristall, mille värvus võib tuhmimaks muutuda ja see võib ära kuluda. Eriti kehtib see Sinise Hauliidi ehete puhul. Seega, kui sul on soov Sinist Hauliiti kasutada, siis hoia seda veest eemal, et vesi seda ei kulutaks.

Väga paljudele lastele meeldib just nimelt Sinine Hauliit ja sellel on olemas ka oma põhjus, et miks neile see nii palju meeldib. Sinisel Hauliidil on oskus inimesele pakkuda turvatunnet, tunnet, et sind armastatakse ja väärtustatakse. Sinist Hauliiti väga tihti valivad kristallide seast just endale lapsed ja kui sa oled täiskasvanud ning sulle see väga sümpatiseerib, siis see võib olla ka üks energiatest, mida sa sellest kristallist otsid.

MÄEKRISTALL sobib kokku kõikide teiste kristallidega, see ei muuda teise kristalli energiat ja see ei too selles teatud omadusi välja. Mäekristall on universaalse toimega, kui see viia kokku mõne teise kristalliga, muudab see teise kristalli võimsamaks, aitab sellel kiiremini ja edukamalt tööd teha. 

PENDLID on väeesemed, millega on võimalik vaadata minevikku, olevikku ja tulevikku. Pendlid on kõige lihtsamad ennustamise vahendid, mida on lihtne kasutada ja igale poole kaasa võtta. Pendlitega on võimalik vaadata enda tervist, lähedaste tulevikku, küsida nõu enda käikude suhtes jne.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Sinine Hauliit on värvitud kristall. Veega kokkupuutel hakkab see tuhmuma, seega ei tohi Sinisest Hauliidist kindlasti vee-eliksiiri valmistada ja seda ei tohi ka veega pesta.

- Unehäired, rahutu uni, närvilisus, stress, depressioon, ülemõtlemine, tuju langus, ärevushäired, meeletu magusa vajadus, meeletu rasvaste toitude vajadus, liigsöömine, alatoitumine, näljutamine.

- Soovitan Sinist Hauliiti kasutada lastel, kes on füüsiliselt nõrgad ja kellel on pidevalt erinevad haigused kallal. Sinine Hauliit aitab hapra tervisega last kaitsta. Selleks tuleks seda kristalli lapsel endaga kaasas kanda.

Kui sul on soov Sinise Hauliidi käest tervendavaid omadusi kätte saada, siis aseta see padja sisse või kanna seda ehtena endaga kaasas.

SODIAAK

Sinine Hauliit mõjub suurepäraselt VÄHILE. See aitab maandada Vähi ülemõtlemist, mis takistab hea õnne suurenemist. Sinine Hauliit vabastab Vähi energias olevaid takistusi ja parandab üleüldiselt tema elukvaliteeti. Seetõttu on Sinine Hauliit ülimalt oluline kristall neile, kes on sündinud Vähi tähtkujus. Soovitan seda kristalli hoida enda elus, kodus ja kanda ehtena, et suurendada iseenda isiklikku õnne. 

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Sinist Hauliiti võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sidruniviiruki või Kadakamarja eeterliku õliga

Täispika pendli artikli leiad SIIT, kus saad täpsemalt edasi lugeda selle kohta, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.

Lisainfo
Lisainfo Pendli pikkus on ca 8 cm. Pendli kogupikkus koos ketiga ca 27 cm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.