Menüü
Ostukorv

ROOS viiruk (12 tk pakis)

ROOS viiruk (12 tk pakis) VÄEESEMED
ROOS viiruk (12 tk pakis)
4.70€
Maksudeta: 3.85€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROOS viiruk (12 tk pakis)

ROOS on kõikide lillede kuninganna, mis kannab endaga kaasas müstilist, lummavat ja romantilist meeleolu. Roos on oma olemuselt väga kauni välimusega ja see lausa kutsub inimese hinge enda juurde. Roos on spirituaalses maailmas aukohal ja väga kasulik lill erinevate rituaalides ja maagiates. Roos kannab endaga kaasas ennekõike armastuseenergiat ja kui roosist valmistada erinevaid väeesmeid nagu näiteks küünlaidviirukeid või eeterlikke õlisid, siis need aitavad luua ning tuua inimese ellu armastust. Roos suurendab, parandab ja taastab armastuseenergiat. Roosi on hea kasutada nii vallalisel kui suhtes olijal, see aitab parandada seda, mida on vaja südames parandada, ja tuua ellu seda, mida süda soovib.

Roos ei ole ainult armastuse teemal kasulik, see aitab kaasa ennustamise jaoks vajalike energiate tekkele. Roosi kasutamine ühel või teisel viisil, nagu näiteks küünla või viiruki põletamisel, vallandab energiaid, mis aitavad ennustamise ajal näha selgelt ning vastustel tulla kiirelt ja korrektselt.

Roos aitab kaitsta seda, mis on inimese jaoks väärtuslik. Näiteks kui sa armastad oma kaaslast, lapsi, kodu või koera, siis Roos on see, mis aitab kõiki neid kaitsta, kellel on sinu südames koht. See lisaväärtus, mis Roosil eksisteerib, annab inimestele võimaluse selle lille väge mitmel viisil kasutada.

Roosiviiruki-küünla või eeterliku õli põletamine aitab sinus vallandada positiivseid emotsioone, aidates sul näha ilu erinevates asjades või teemades. Roos õpetab üles leidma ilu, headust, õnne ja positiivsust. Väga  kasulik on kasutada Roosist valmistatud väeesemeid.

ROOSIVIIRUK

Roosiviirukitega puhastage oma kodu stressist, mis põhjustab suhtesse probleeme ja tülisid. Selleks põletage Roosiviirukit kõige läbikäidavamas toas. Põletage Roosiviirukit magamistoas, et tõsta romantikat, kirge ja sensuaalsust.

- Roosiviirukil on väga kvaliteetne toime ja energia, kui me soovime tervendada, taastada ning aktiveerida armastuseenergiaid. Roosiviiruk vabastab kõigepealt ruumi, kristallidesse või nimese Auravälja kogunenud negatiivse energia, seejärel alustab tervendamist, energiate tasakaalustamist ja parandamist. Kui see on tehtud, siis aktiveerib see armastusenergiate kas siis inimese hinges, keskkonnas või kristallides. 

- Põleta Roosiviirukit siis, kui soovid enda ümber luua parajalt mõnusa, rahuliku, stressivaba, romantilise ja armastuseenergiat täis atmosfääri. Kui sa tunned sellest kõigest puudust, siis kasuta Roosiviirukit selle meeleolu saavutamiseks.

- Põletage Roosiviirukit kodu kõige Läänepoolsemas toas, et seda ruumi puhastada. Lääs on seotud perekonna armastusega ja laste heaoluga. Roosiessentsiga viirukid aitavad lastele rahu tuua

- Põletage Roosiviirukit armastusealtaril armumaagiate- ja rituaalide võimendamiseks. 

- Roosiviirukit tuleb põletada selles rituaalis või maagias, kus see on kirjas. Kunagi ei tohi sellistest nõiduslikest tegevustest jätta välja ühtegi vajaminevat komponenti. Kui seda teha, siis võib rituaal või maagia teise kursi võtta ja soovitud tulemuse saavutamine võib osutuda võimatuks. Huvitavate rituaalide ja maagiatega saad tutvuda SIIN.

- Roosiviiruki essents puhastab erinevaid väeesemeid, mis on seotud armastusega. Roosiviirukiga saab puhastada Roosast KvartsistRoosast Opaalist ja teistest roosat värvi kristallidest valmistatud ehteid.

- Põletage Roosiviirukit erinevate armastuseteemaliste kristallide kõrval, et neid kristalle puhastada.

- Sobib koos põletamiseks Roosi-, Vanilje- või Sandlipuuküünlaga ja ka koos roosade ning valgete küünaldega.

Armastusekristallide aktiveerimine

Põleta Roosiviirukit armastusekristallide keskel, kõrval, armastusealtaril või mandala kõrval, mille oled endale loonud armastuseõnne suurendamise eesmärgil. Roosiviiruk aktiveerib need kristallid, mis sul juba olemas on, aidates neil omavahel koostööd teha ja sulle soovitud tulemust tuua. Kui põletad seda viirukit armastusealtaril või näiteks ükskõik millise armastuserituaali/-maagia kõrval, siis see muudab võimsamaks selle sõnumi ja toime. Roosiviirukit on kasulik teatud aja tagant armastusekristallidega kokku viia. Kui oled enda koju kristalle toonud, siis tulen neid aeg-ajalt erinevate küünalde, viirukite, rituaalitaimede või eeterlike õlidega turgutada.

Feng Shui kodutervendusteraapia Edela- ja Lääneilmakaarele

Edelas ja Läänes asub Feng Shui järgi kodu romantikanurk ja perekonnaõnnenurk. Nendes kahes ilmakaares on kasulik hoida armastusekristalle ja lisaks sellele põletada seal Roosiviirukit. Roosiviiruki nendes ilmakaartes põletamine aitab neid energiakanaleid ehk -nurki aktiveerida. Kui need energiakanalid on aktiivsed, siis eksisteerib sinu kodus ja elus romantika, armastus ning perekonnasisene õnn ja rahu.

Uue armastuse leidmise rituaal

Sul on võimalik teha roosiküünlaga ja Roosiviirukiga imelihtsat kristallirituaali. Selleks leia roosat värvi alus, taldrik või kuumakindel plaat, millele sa saad rituaali luua. Aseta Roosiküünal selle keskele ja küünla ümber pudista roosiõisiAseta küünla ümber ja roosiõite peale üks Rodokrosiit, Larimar ja Roosa KvartsViimasena sea üks Roosiviiruk küünla kõrvale viirukialuse peale. Nüüd süüta küünal ja viiruk põlema, samal ajal lausu enda mõtetes: "Uus armastus saabugu minu teele!" ja korruta seda lauset täpselt nii palju, kui selleks on soov. Küünal tuleb lõpuni põletada täpselt nii mitme päeva jooksul, kui selleks aega läheb. Iga kord, kui sa süütad küünla uuest põlema, tuleb seada küünla kõrvale suitsema ka üks Roosiviiruk ja lausuda rituaalilause.

Kui küünal on ühel päeval ära põlenud, siis tuleb kristallid ja roosiõied kokku korjata ja need ühte kotti panna. Rituaalikotis on sees uut armastust ligikutsuv sõnum ja see töötab seni, kuni armastus on sinu teele saabunud. Rituaalikotti võib hoida täpselt seal, kus sa seda soovid hoida, kuid kõige parem on seda hoida armastusealtaril. Rituaalikott töötab senikaua, kuni see on suletud. Ühel päeval, kui sa oled armastuse leidnud või soovid teatud põhjusel rituaali vabastada, siis tuleb kristallid ja roosiõied loodusesse viia.

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.

Koduenergiate puhastamine ja uue energia loomine

Miks on Salvei number 1 energiatervendaja? Kuna Salvei puhastab absoluutselt kõik segavad ja seisma jäänud energiad, millel ei ole hea toime. See on madala energia eemaldaja. Seetõttu kasutatakse seda alati esimesena ning kui Salvei puhastus on tehtud, siis toimivad teised energiad tõhusamalt. Ilma selleta jääb alles madal energia, mille peale ei saa positiivsust, õnne ega armastust energeetiliselt ehitada. Peale seda kasuta taime, mille energiat soovid luua enda ümber.

Seega 1. samm - Salvei. 2. samm - vabalt valitud taim. 3. samm - Palo Santo (energiate kinnitamiseks). Kui teed kodupuhastust sellises järjekorras on see ideaalne ja nii saad soovitud tulemused kõige kiiremini. Salvei teeb energiad puhtaks, vabalt valitud taim annab sulle selle, millest unistad ning Palo Santo võimendab ning annab juurde lisajõudu.

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

ROOS küünal
Enim müüdud
ROOS on kõikide lillede kuninganna, mis kannab endaga kaasas müstilist, lummavat ja romantilist meeleolu. Roos on oma olemuselt väga kauni välimu..
10.90€
Maksudeta:8.93€
ROOS on kõikide lillede kuninganna, mis kannab endaga kaasas müstilist, lummavat ja romantilist meeleolu. Roos on oma olemuselt väga kauni välimu..
3.70€
Maksudeta:3.03€
ROOSIPUU on väga väärtuslik puu, mis kasvab Brasiilia vihmametsades, Indias, Austraalias ja Tais. Selle puu värv on punane ja see lõhnab v..
11.50€
Maksudeta:9.43€
SALVEI ja KADAKAS rituaalitõrvik on multifunktsionaalne halva energia puhastaja. See rituaalitõrvik on regulaarseks kasutamiseks, sel..
24.20€
Maksudeta:19.83€
TŠAKRA rituaalitõrvik on valmistatud valgest salveist ja erinevatest õitsevatest rituaalitaimedest, mis on kokku pandud indiaanlaste tseremoonia taime..
30.40€
Maksudeta:24.92€
STRESSILEEVENDUS viiruk kuulub stamfordi traditsiooniliste viirukite hulka, mille retsept on salajane ja selles on kasutatud vaid taimseid ko..
5.20€
Maksudeta:4.26€
Viiruki TAEVALIK nimi ütleb juba ära, mis on selle viiruki toime. Tegemist on viirukiseguga, milles on kasutatud väga palj..
5.20€
Maksudeta:4.26€
PIIBELEHT on armastuselill, mis on tuntud selliste omaduste poolest nagu rahustaja ja pingete maandaja. Piibelehte hakati maagiates tihedalt kasu..
4.70€
Maksudeta:3.85€
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
3.40€
Maksudeta:2.79€
THULIIT on vanaroosat värvi kristall, mida kaevandatakse peamiselt Austraalias ja Lõuna-Aafrikas. Thuliit on peamiselt seotud emots..
4.40€
Maksudeta:3.61€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.