Menüü
Ostukorv

TAEVALIK TERVENDUS viiruk

TAEVALIK TERVENDUS viiruk VÄEESEMED
TAEVALIK TERVENDUS viiruk
2.90€
Maksudeta: 2.42€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: TAEVALIK TERVENDUS viiruk

TAEVALIK TERVENDUS viiruki nimi ütleb juba ära, mis on selle viiruki toime. Tegemist on viirukiseguga, milles on kasutatud väga palju erinevaid tervendavaid taimi, mis avavad ja tervendavad spirituaalsed energiad ja soosivad kontakteerumist Inglite ja ebamaisega.

TAEVALIK VIIRUK

- Taevaliku viiruki eesmärk on avada sinu jaoks tee Inglite ja hingede maailma. Mis vahe on Inglitel ja hingedel? Inglid on inimeste või loomade hinged, kelle eesmärgiks on kedagi juhatada, abistada või assisteerida. Hinged on samuti kas inimesed või loomad, aga nende eesmärgiks ei ole kedagi assisteerida. Nemad ootavad järjekorda taassünniks, vahel jäävad vaid enda lähedastele tuge pakkuma. Inglid aga on saanud eesmärgiks veeta terve oma elu missiooni täites, nende taassünd on Ingli näol loonud. Hinged aga liiguvad peagi edasi uude kehasse.

- Taevalikku viirukit saad kasutada selleks, et nendega kontakti luua, neid enda lähedale kutsuda, neile enda palveid ja soovmõtteid edastada. Spetsiaalse taimede segu põletamise tulemusel tekib suits, mis avab nii sinu meeled kui ka portaali nende jaoks.

- Põleta seda viirukit siis, kui soovid neile palveid edastada, abi paluda või ükskõik millisel eesmärgil kellegagi sealsest maailmast kontakti luua. Sobib selleks, et enda kaitseingliga ühendust luua või et surnud lähedasele enda mõtteid edasi anda. Süüta viiruk, sule silmad ning saada palved ja soovid teele. Võid seda kasutada ka meditatsioonis, eriti sellistest, kus on Ingli Aura, Sinise Kvartsi, Opaliidi või Dumortjeriidi meditatsioonikristalle.

Seda viirukit võib põletada igal ajal, kuid teatud Kuu faasid toovad esile energiad, mida sa saaksid enda jaoks ära kasutada.

Kuu viimane veerand

Eriti kasulik on Taevalikku viirukit põletada Kuu viimasel veerandil, kui soovid paluda andestust oma lähedaselt, kes on tänaseks hingede maailmas. Inglitega kontakteeru sellel ajal siis, kui soovid kaitset ebaõnne eest. Saada sellel ajal teele palveid, mis aitaksid hoida sinu elust eemal ebaõnne.

Noorkuu

Põleta sel ajal Taevalikku viirukit, kui soovid edastada palveid ja soove, mis on seotud armastusega ja suhetega. Sellel ajal kuulavad Inglid ja hinged kõige enam just neid palveid ning aitavad sinu ellu juhatust tuua. Kui sa soovid armastust leida või suhetesse tervendust saada, siis sea see viiruk suitsema ning edasta oma soovid.

Kuu esimene veerand

Täiskuueelsel Kuu faasil annab Taevaliku viiruki põletamine jõudu ja tuge juurde kõigele, mida lood või soovid luua. Sellel ajal viirukit põletades suudad sa edastada Inglitele või hingedele palveid, et nad aitaksid sul saavutada seda, millest unistad. Nad annavad sulle jõudu ja motivatsiooni edasi liikumiseks.

Täiskuu

Täiskuu vägi on universaalne maagiate ja rituaalide tegemiseks. Igal Täiskuul on küll oma kindel energia, mis on sellel ajal aktuaalsem, küll aga saab Taevalikku viirukit sellel ajal multifunktsionaalselt kasutada. Põleta seda viirukit täiskuu ajal, et luua oma kaitseingliga tugev kontakt järgnevaks 30 päevaks. Põletamise ajal kanna endaga mõnda kaitseingliga kontakti loomise kristalli, soovitan kanda Ioliiti, Küaniiti või näiteks Sinist Kvartsi.

Leiad kõikide kuufaaside ajad SIIT.

Puhasta ja aktiveeri sellega Inglikristalle

See on üks parimalt ja efektiivsemalt töötavaid viirukeid Inglikristallide puhastamiseks ja nende energiate aktiveerimiseks. Selleks aseta viiruk Inglikristallide lähedale suitsema, esita viirukile palve ja kodeeri see konkreetsel eesmärgil tööle. Näiteks soovi, et see aitaks kristallidel efektiivsemalt tööd teha või vabastada nendesse kogutud negatiivseid energiaid. Võid ka soovida, et kristallid aitaksid sul Inglite maailmaga tugevamat ühendust saada.

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.


Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Tehniline
Mõõdud ca 20 tk. Viiruki põleva osa pikkus ca 18 cm ja läbimõõt ca 3 mm.
Viiruki TAEVALIK nimi ütleb juba ära, mis on selle viiruki toime. Tegemist on viirukiseguga, milles on kasutatud väga palj..
5.20€
Maksudeta:4.33€
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub ..
22.50€
Maksudeta:18.75€
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Sel..
79.00€
Maksudeta:65.83€
SPIRITUAALNE TERVENEMINE viirukiga avaneb sul võimalus kogu enda tšakrasüsteemi puhastada, tasakaalustada, tervendada ja aktiveerida. Viiruk aitab kaa..
4.40€
Maksudeta:3.67€
SPIRITUAALSUS viirukiga avaneb sul võimalus kogu enda tšakrasüsteemi puhastada, tasakaalustada, tervendada ja aktiveerida. Viiruk aitab kaasa spi..
2.90€
Maksudeta:2.42€
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Sel..
11.80€
Maksudeta:9.83€
KUNTSIIT on üks vähestest kristallidest, mille kohta ma saan väita, et see on üks üdini positiivne ja armastav energia-allikas. Ena..
8.90€
Maksudeta:7.42€
SHIVA LINGAM on tõeliselt püha väega kristall, mis on kaua aega inimeste jaoks peidus olnud ja seda sellepärast, et selle vägi on kõ..
5.50€
Maksudeta:4.58€
SININE KULDKIVI on üks Kuldkivi liikidest, see on kristall, mille on inimene ise valmis teinud naturaalsetest ainetest. Sinine Kuldkivi ..
1.70€
Maksudeta:1.42€
RUTIILNÕELTEGA KVARTS poleeritud
Enim müüdud
RUTIILNÕELTEGA KVARTS on kõige võimsam unistuste täideviija. Tegemist on nr 1 kristalliga, kui soovid end väestada ja ai..
5.00€
Maksudeta:4.17€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.