Menüü
Ostukorv

ROHELINE AVENTURIIN kuul

ROHELINE AVENTURIIN kuul VÄEESEMED
2023 RAHAÕNNEKRISTALL
ROHELINE AVENTURIIN kuul
75.00€
Maksudeta: 62.50€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROHELINE AVENTURIIN kuul

ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi läbi töö tegemise.

Roheline Aventuriin on Aventuriini üks liikidest, Aventuriin ise on aga Kvartsiline, milles omakorda on veel suur hulk mineraale, millest Aventuriinid koosnevad. Roheline Aventuriin on peamiselt seotud külluse, materiaalsuse ja hea õnnega. Rohelist Aventuriini leidub peamiselt BrasiiliasIndiasItaalias ja Hiinas. Roheline Aventuriin on "energia magnet", mis tähendab seda, et see neelab endasse väga kiirelt energiaid, Roheline Aventuriin neelab küllust ja toob seda ligi.

Roheline Aventuriin kuulub Kvartsiliste perekonda, kuna selle koostises on väga palju Kvartsi. Lisaks Kvartsile on Rohelises Aventuriinis Fuksiiti ja see kristall muudab Rohelise Aventuriini roheliseks ning ka veidi sädelevaks. Mitte kõikide Roheliste Aventuriinide sees ei paista sädelust, kuid seda võib esineda. Küll aga Fuksiidi osa Rohelise Aventuriini sees muudab selle värvuse erksaks. Olen märganud, et Rohelist Aventuriini aetakse tihtipeale segamini Jaadiga oma väljanägemise tõttu, küll aga on neil mõlemal kristallil täielikult erinev keemiline sisu ja ka spirituaalne väärtus. 

Roheline Aventuriin blokeerib elektromagnetkiirgust, et see ei jõuaks inimese kehasse, samal ajal neelates seda endasse. Roheline Aventuriin sobib kõige enam lastetuppa asetamiseks, arvutite ees hoidmiseks. Roheline Aventuriin aitab blokeerida hüperaktiivsuse tekkimist, mis on seotud liigse arvuti- või telefonikasutamisega. 

Asetage Rohelise Aventuriini kristall enneaegse beebi voodi kõrvale, et see annaks jõudu lapsel tugevaks muutuda, ilma komplikatsioonideta kasvada ja areneda. Ka emad, kes on sünnitanud enneaegse lapse, võiksid kanda Rohelist Aventuriini, et anda head õnne lapsele tema kasvamise jaoks.

Roheline Aventuriin on väga kasulik suhetekristall. Selles peitub vägi, mis õpetab inimesele teistega olema leebem, arvestatavam, tolerantsem, kaastundlikum ja sõbralikum. Kristall, mis aitab igal tasandi suhteid parandada, probleeme vältida ja neist kiiremini vabaks saada. Kristall, mis muudab inimese enda suhetes analüüsivamaks ja peatab impulsiivsete sõnade kasutamise, mis võib tekitada tülisid. Väga kasulik suhete tervendaja, mida tasub enda elus hoida. 

Sobib sinu koju, kui sa otsid armastust ja ei ole armastust leidnud. Sobib neile, kes on pikalt ühes suhtes olnud ja ei oska enam uut suhet luua või on vastavas eas, kus armastuse loomine on juba keerulisem. Roheline Aventuriin toob armastuseõnne sinna, kus armastuseenergia seisab.

Roheline Aventuriin on küllust ja rikkust toov kristall. Kristall, mille jõukusega seotud energiad avanevad, kui inimene ise oma edu nimel midagi teeb. Väga kasulik on Rohelist Aventuriini hoida ühel või teisel kujul töö juures. Tööd tehes avanevad Rohelise Aventuriini omadused, mis aitavad materiaalset õnne kasvatada ja tööalaselt edukam olla. Roheline Aventuriin aitab tööalaselt paremaid tulemusi saada ja enda erialal samm-sammult kõrgemale positsioonile astuda. Lisaks sellele on kasulik Rohelist Aventuriini kodus hoida, et alati oleks majas tööalane edu ja õnn garanteeritud.

Hoia Rohelist Aventuriini enda töölaua peal või töö juures, et see tooks paremaid eneseteostamise võimalusi ja teiste poolt "märkamist", mis omakorda võib tuua soodsaid võimalusi.

Kui Rohelist Aventuriini koos Ametriini ja Karneooliga koos kanda, siis see toob head õnne uuel töökohal. Hoia neid kristalle enda töölaual või kanna ehtena kaasas, et need muudaksid Sinu Auravälja rahavoolule atraktiivseks!

KUUL

Kuul sümboliseerib energiate igavest liikumist, mis muudab selle sümboli väga väärtuslikuks. Kuuli sees olev vägi on pidevas töös, mis tähendab seda, et ka selle kristalli vägi, millest on kuul valmistatud töötab pidevalt. Kuulikujulisi kristalle ei pea nii tihedasti energeetiliselt puhastama kui teisi väeesemeid ja ehteid selle sama energia pärast, mis kuulis eksisteerib. Kuulikujulisi kristalle võid kasutada täpselt nii, kuidas sinu intuitsioon ütleb sulle, kuidas sa neid kasutama pead. Kuulikujulistes kristallides on olemas kõik energiad, mis on selles kristallis, millest kuul on valmistatud. Kuulidega on väga hea soovmõtteid teele saata ja nende sisse soove esitada. Kuulid ammutavad energiad väga kiiresti, kui neid käes hoida ja nendele palveid esitada. Kui sa oled enda ellu uue kristallkuuli toonud, siis sa võiksid iga kord seda tehes uut kuuli korra enda käes hoida, silmad sulgeda ja anda sellele eesmärk eksisteerimiseks. Kuule hoia täpselt selles kohas oma kodus, kus sa soovid neid hoida või kus selle kuuli kristalli vägi kõige paremini saaks oma tööd teha. 

ROHELINE AVENTURIIN JA KUUL

Rohelise Aventuriini kuul on täis külluslikku energiat. Seda kuuli hoia enda kodus küllusekristallide seas, -altaril, Ida- või Kaguilmakaares. Hoia seda kuskil, kus hoiad ka teisi külluslikke kristalle, väeesemeid, rituaale ja maagiaid. Rohelise Aventuriini kuul aitab sinu elus külluslikku energiat hoida, aidates külluseenergial vabalt liikuda ja juba olemasoleval külluseenergial säilida. Võimas materiaalse väega väeese sobib ka äripindadel hoidmiseks, et sinna rahalist õnne ligi kutsuda. 

Abielu parandamine 

Roheline Aventuriin on see kristall, mis aitab abielus või suhtes oleval paaril omavahel hästi läbi saada. Kui pidevalt tülitsetakse, riieldakse ja kiusatakse üksteist, siis on kindel kristall, mis kodus peaks olema - Roheline Aventuriin. Seda võiks olla ükskõik millisel kujul, kas siis küllusenurgas või hoopis õues. Roheline Aventuriin võib olla ka magamistoas mõne küllusetaime mullal, mis ei ole Feng Shui järgi asetatud küllusenurka, ka niiviisi saab selle suhte parandamiseks tööle panna. 

Küllusekarp, ahvileivapuu, Kagunurk 

Roheline Aventuriin on üks populaarsematest küllusekristallidest, mida saab pea iga erineva küllusekarbi, puu või maagia jaoks ära kasutada. Feng Shui järgi on küllusenurk sinu kodu Kagupoolses toas ja see on koht, kus võiks võimalikult palju Rohelist Aventuriini olla, et see majja head õnne tooks. Kui küllusenurk on küllusekristalle täis, siis need toovad majja väga palju õnne. 

Ahvileivapuu ehk Turdleht on taim, mille mulla peale või poti sisse asetatakse Rohelist Aventuriini, et see läbi selle taime majja küllust tooks. Ahvileivapuu ehk rahapuu kohta saate pikemalt edasi lugeda SIIT.

Kui oled endale loonud rahakarbi, mille sisse kogud raha ja oled ka sinna küllusekristalle pannud, et need sulle suuremat rahaõnne tooksid, siis Roheline Aventuriin on üks esimesi kristalle, mis seal sees võiks olla. Roheline Aventuriin toob materiaalsust juurde.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Rohelisel Aventuriinil on oskus inimese emotsioone rahustada ja kõige enam töötab see ärevuse, paanika ning põhjendamatu hirmuga, mis inimese sees eksisteerib. Analoogse energiaväljaga on Tsitriin ja kui sa näiteks vaevled väga suure hirmu all, siis tasuks neid mõlemaid kristalle enda elus väga tihedalt hoida. 

- Südametšakra kristallina on Roheline Aventuriin tervendamise eesmärgil väga kasulik just südamele. Kristall, mis rahustab südamenärve, võttes ära valu ja pinge, mis nendesse stressi pärast tekib. Kui sinu emotsionaalne pinge lööb välja rindkerevaludena, siis see võib olla märk südamenärvide nõrkusest, sellisel juhul on kasulik Rohelist Aventuriini ravitsemise eesmärgil kasutada.

- Roheline Aventuriin tervendab haigestunud südant ja südameveresoonkonda, eriliselt kasulik on see vanematele inimestele. Rohelist Aventuriini on kasulik ravitsemise eesmärgil kasutada, kui südamega on juba teadaolevaid terviserikkeid. Roheline Aventuriin aitab südamel võimalikult kaua tööd teha ja taastuda.

- Roheline Aventuriin parandab silmanägemist ja hoiab silmi tervena. Kui sa tunned, et sinu silmad on nõrgaks jäänud ja sul ei ole enam sellist silmanägemist, nii nagu sul varem oli, siis tasub ravitsemise eesmärgil Rohelise Aventuriini enda ellu tuua.

- Roheline Aventuriin on väga hea allergiate tervendaja. Kui sinu kehas on allergia, see lööb sul ühel või teisel juhul välja, siis võta Roheline Aventuriin kasutusse. Sellel kristallil on oskus allergiate põhjuseid tervendada.

SÜDAMETŠAKRA

Roheline Aventuriin on väga kasulik Südametšakra tervendaja, kui sa soovid enda suhteid parandada ja ise luua paremais suhteid. Sellel kristallil on olemas oskus ära blokeerida teiste inimeste poolt loodud survet ja valenägemust inimeste kohta, kellega sa ise sidet tunned. See on kristall, mis aitab sul suhteid luua väga tervislikul tasandil, aidates sul vältida teiste klatšijuttu ja negatiivsust, mis on suunatud sellele inimesele, kellega sina sooviksid suhtes olla. Roheline Aventuriin tervendab Südametšakrat, aidates sul ise otsustada, kellele sinu süda võiks kuuluda ja milline inimene keegi on.

SODIAAK

Tähemärgilt toob küllust Roheline Aventuriin kõige enam KAALUDELE, NEITSITELE ja SÕNNIDELE.

Roheline Aventuriin toob Sõnnile head õnne, rikkust ja küllust rahaasjades, seda aga siis, kui ta ise selle nimel vaeva näeb. Tegemist on Sõnni küllusekristalliga, mis aitab tal jõuda unistuste tööni ja loob häid võimalusi eneseteostamiseks. Roheline Aventuriin aitab Sõnnil olla tööalaselt edukas ja tagada majanduslikku kindlustunnet.

Roheline Aventuriin on Kaalude sodiaagi kristall, mis toob neile materiaalset õnne. See paneb Kaalude elus rahavoolu liikuma ja toob tema ellu ka head tööd. Roheline Aventuriin toob jõukust läbi Kaalude enda pingutuste. 

Rohelise Aventuriini kristalli soovitan ma laadida Mäekristalli või Tsitriin geoodi peal ja puhastada Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Kuuli läbimõõt on ca 60 mm. Toode ei sisalda kuuli hoidjat.
ROHELINE AVENTURIIN BUDDHA
AINUEKSEMPLAR 2023 RAHAÕNNEKRISTALL
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi lä..
345.00€
Maksudeta:287.50€
ROHELINE AVENTURIIN auguga süda (suur)
2023 RAHAÕNNEKRISTALL
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi lä..
10.80€
Maksudeta:9.00€
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige sensuaalsemaks, romanti..
95.70€
Maksudeta:79.75€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omaduste tõttu. Tiigrisi..
170.00€
Maksudeta:141.67€
ROHELINE AVENTURIIN küünlaalus
2023 RAHAÕNNEKRISTALL
Kõik küünlaalused on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et küünlaalus, mille tellid, näeb veidi erinev välja sellest, mis on..
49.00€
Maksudeta:40.83€
RODONIIT on kristall, mis õpetab armastust ja lähedust vastu võtma. Kristall, mis aitab vabaks saada pingest ja blokaadist, mis tekib lähedus..
8.40€
Maksudeta:7.00€
ROHELINE AVENTURIIN lihvimata
2023 RAHAÕNNEKRISTALL
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi lä..
2.50€
Maksudeta:2.08€
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi lä..
5.00€
Maksudeta:4.17€
AMETÜST on üks maailma kõige populaarsematest kristallidest, mida kasutatakse ja samas ka kantakse ehtena ning kasutatakse Feng Shui teraapiates...
16.00€
Maksudeta:13.33€
LABRADORIIT on salapärane kristall, mis on ise hallikas-rohekas, aga kui see päikesevalgust näeb, siis tuleb Labradoriidist välja mitmekülgne vär..
39.60€
Maksudeta:33.00€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.