Menüü
Ostukorv

ANGELIIT pendel

ANGELIIT pendel VÄEESEMED
ANGELIIT pendel
31.00€
Maksudeta: 25.83€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ANGELIIT pendel

ANGELIIT on Inglite kristall ja selle reedab ära ka juba selle kristalli nimi, mis on Inglise keelsest sõnast "Angel" ehk Ingel. Angeliit on seotud Inglimaailmaga niivõrd, et see on üks tugevamaid kristalle, mida kasutatakse Inglitega kõnelemisel. Kõikidel elavatel on oma kaaslashing, kellel ei ole füüsilist keha ja Angeliit on maapealne kontakt sinu ja tema vahel. Angeliiti kandes aitad sa luua enda isiklikule Inglile portaali, mille kaudu on tal lihtne sind kätte saada ja kõnetada. Piisab juba sellest, et Angeliidi kristallid sind ümbritsevad, et Inglid saaksid lihtsamini sinuga kontakti astuda. Inglid on need, kes meile sõnumeid, märke ja õpetusi toovad. Kui sul on oskus neid kuulata, siis sinu elu müsteeriumid lahenevad kiiremini ja sa saad täpselt aru, miks mõni asi sinuga juhtub.

Angeliit pärineb ja seda kaevandatakse peamiselt Saksamaalt, Poolast, Liibüast, Mehhikost ja Egiptusest. Need on need piirkonnad, kus Angeliit maapõues pesitseb ja kus on võimalik neid kaevandada. 

Angeliit on kristall, mida sa võid minu kirjutatud rituaalides ja maagiates leida. Angeliidiga saab teha selliseid spirituaalseid protsesse, sellel on oskus sõnumit endasse võtta. See teeb sellest väga hea rituaalide ja maagiate kristalli. Angeliit on väga tõhus energiate koguja ja seega tuleks Angeliiti ka tihedamini puhastada.

Angeliit viib sind ühendusse Inglitega, eriti sinu enda kaitseingliga. Kui Angeliidi kristall on sinu läheduses, siis see avab kanali, mille kaudu on Inglid võimelised sinuga kontakteeruma. Sellesama omaduse tõttu on kasulik Angeliiti kanda siis, kui sa soovid Inglitepoolset tuge, kaitset, abi ja nendega suhelda. Angeliidi kandmine aitab sind ja kaitseinglit pidevas kontaktis hoida. Kui sa ei tunne, et keegi valvab sinu seljatagust, siis on mõistlik luua kristallidega soodne keskkond, et kaitseingel suudaks sinule abi pakkuda. 

Angeliidil on oskus hingesid ja Ingleid ligi meelitada. Ei ole vahet, kus on Angeliit, see aitab alati spirituaalseid olevusi enda juurde kutsuda. Angeliiti too enda koju, et sinu kodu oleks täidetud heade hingedega.

Angeliidi kristall aitab kadunud lähedase hingega kontakti hoida. See tähendab seda, et peale tema edasi liikumist puhkamisfaasi suudab ta unenägudesse ilmuda, kui on vaja midagi olulist teada anda, kuulata sinu mõtteid, kui soovid temaga suhelda, või kaitsta, kui vaja.

PENDLID on väeesemed, millega on võimalik vaadata minevikku, olevikku ja tulevikku. Pendlid on kõige lihtsamad ennustamise vahendid, mida on lihtne kasutada ja igale poole kaasa võtta. Pendlitega on võimalik vaadata enda tervist, lähedaste tulevikku, küsida nõu enda käikude suhtes jne.

PROHVETLIKKUS

Angeliidiga on väga hea ennustada iseendale ja saada sellekaudu vastuseid enda Inglite käest. Angeliit on väga tugevalt seotud Inglitemaailmaga ja kui seda kristalli kasutada, siis see aitab läbi sinu enda kaitseingli pendlil vastuseid sulle anda. See tähendab seda, kui sa küsid vastust millegi kohta Angeliidi pendli käest, siis suure tõenäosusega vastus, mis sellelt pendlit tuleb, tuleb sinu kaitseingli käest. Angeliiti pendli kasutamise ajal sinu enda kaitseingel kanaldub sinu Auravälja.

Selle pendli käest on võimalik küsimusi küsida, mis on seotud sinu enda kaitseingli või Inglitega. Näiteks on sul võimalik teada saada, kes ta on, millal ta viimati sinuga füüsiliselt koos ühes ja samas elus eksisteeris, mida tal on sulle edasi öelda või on tal hoiatusi sulle anda. 

Angeliidi pendlit soovitan ma sulle, kui sind huvitab Inglitemaailm ja kui sa soovid enda kaitseingliga kontakteeruda. Lisaks sellele on see kasulik pendel neile, kes lahendavad Inglisõnumite müsteeriumeid. Selle pendli kaudu on võimalik ära tuvastada see, kas sa oled enda Inglisõnumeid õigesti tõlgendanud või mitte. 

RAVITSEMINE

Angeliit on kristall, mille poleeritud kujust vee-eliksiire ei valmistata, kuna see on habras kristall.

- Angeliiti kasutatakse nakkushaiguste tervendamises, selleks hoitakse seda kristalli haige voodi kõrval. Angeliit aitab lahti saada peavaludest, kurguhaigustest, Angeliiti kantakse endaga kaasas, kui on pidevad probleemid madala hemoglobiiniga (eriti kasulik rasedatele, kuna Angeliit ei lase hemoglobiini tasemel kriitiliseks muutuda, mis võib veel sündimata lapsele ohtlik olla).

- Madal hemoglobiinitase, vere hüübimise probleemid, aneemia, peavalud (mis on tingitud füüsilisest probleemist), ärevushäire, kaotusvalust tekkinud stress, kaasasündinud hingamisteede probleem (aitab karmaatilisest probleemist vabastada pikaajalisel kandmisel). 


- Mina soovitan Angeliiti kanda ka siis, kui on läbi elatud nii-öelda kokkukukkumist, südameoperatsioonilt tulnutel või nendel, kes on mõne ime läbi mingisugusest raskest haigusest või õnnetusest pääsenud. Angeliit kaitseb neid selle eest, et selline olukord uuesti ei tekiks ja annab selle kandjale mõista "miks nii juhtus, mis oli selle põhjus, mida sooviti sulle sellega mõista anda jne".

KURGUTŠAKRA

Angeliidi energiad kogunevad kõige kiiremini viiendasse Tšakrasse ehk Kurgutšakrasse, mis asub otse kurgu/kaela kohal. Angeliit aitab sul Inglitemaailmaga ühendust saada. Tänu selle energiale aitab see sinus avada võime tunda enda ümber Ingleid, neid näha, nendega suhelda, nende käest vastuseid saada ja loomulikult ka ise neile küsimusi esitada. Lisaks selle spirituaalsele toimele on Angeliit suurepärane Kurgutšakras oleva stressienergia leevendaja, aidates ellimineerida sellest Tšakrast ebakõlad, mis ei lase Kurgutšakral õigesti toimida. 

LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Angeliiti võid laadida Tselestiit geoodi peal. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviiruki või Seedpipuu eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

ENERGIAKRISTALLID PENDLIKOTTI VÕI -KARBI SISSE

Energiakristallideks sobivad Angeliidi pendli jaoks kõige paremini Apofülliit tipp või Küaniit (pendlikristalle hoia eraldi omakorda koti sees, et need pendlit ära ei lõhuks). Need kaks kristalli suurendavad selle pendli väge ja geood aitab pendlit töökorras hoida.

Täispika pendli artikli leiad SIIT, kus saad täpsemalt edasi lugeda selle kohta, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.

Tehniline
Mõõdud Pendli suurus on ca 3,8*1,9 cm
ANGELIIT on Inglite kristall ja selle reedab ära ka juba selle kristalli nimi, mis on Inglise keelsest sõnast "Angel" ehk Ingel. An..
5.60€
Maksudeta:4.67€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
24.80€
Maksudeta:20.67€
ANGELIIT on pärit ja seda kaevandatakse peamiselt Saksamaal, Poolas, Liibüas, Mehhikos ja Egiptuses. Need on p..
9.90€
Maksudeta:8.25€
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. R..
40.90€
Maksudeta:34.08€
PRUUN ARAGONIIT alus (E)
AINUEKSEMPLAR
AINUEKSEMPLAR! PRUUN ARAGONIIT pärineb peamiselt Marokost ja Mehikost. Pruuni Aragoniidi peamiseks toimeks on energiate maandamine,..
145.00€
Maksudeta:120.83€
Pilt on illustreeriv. Ahhaat viil ei kuulu tipu juurde.APOFÜLLIIT on teada-tuntud meditatsiooni, Inglite ja armastuse kristall. Apofülliit..
8.90€
Maksudeta:7.42€
MÄEKRISTALL geood (väike)
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pil..
9.40€
Maksudeta:7.83€
PETALIIT on heleroosa kristall ja sellele on iseloomuks piimjas tekstuur. Petaliit on pärit peamiselt Brasiiliast ja Namiibiast. S..
0.90€
Maksudeta:0.75€
SODALIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on omapärane sinine kuni tumesinine värvus. Selle sinise seest jooksevad läbi erinevad v..
14.20€
Maksudeta:11.83€
SALVEI viiruk (20 tk pakis)
Enim müüdud
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
5.10€
Maksudeta:4.25€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.