Menüü
Ostukorv

LUMIKVARTS pendel

LUMIKVARTS pendel VÄEESEMED
LUMIKVARTS pendel
19.90€
Maksudeta: 16.58€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LUMIKVARTS pendel

LUMIKVARTS  on üks leebema vibratsiooniga kristall terves Kvartside perekonnas, seega sobib ükskõik kellele kasutamiseks. Lumikvarts on üks Kvartsi vormidest, mis on konkreetselt seotud stressi leevendamisega, emotsioonide tasakaalustamisega ja enesetunde paremaks muutmisega.

Lumikvarts kiirendab meditatsiooniseisundisse laskumist. Kiirendab mõtlemist, asjade selgeks arutamist, analüüsivõimet ja erineval tasemel suhtekriisidele lahenduse leidmist.

See on kristall, mis rahustab sinu meelt väga sügaval tasandil. Kristall, mis aitab blokeerida hinge närvilisuse, selle välja näitamise ja teiste peal välja elamise, aidates blokeerida närvilist energiat ja samal ajal seda tervendada. Aitab Aurakehast juhatada välja sellist energiavibratsiooni, mis teeb hinge katkiseks ja mis ärgitab teistele inimestele kehvasti ütlema. 

Kristalli eesmärgiks on sind viia sellisesse emotsionaalsesse seisundisse, kus sa suudad isikliku probleemi lahutada inimesest või teemast. See annab sulle oskuse stressi, viha ja raskete emotsioonidega ringi käia nii, et sa ei süüdistaks teisi enda kehvas enesetundes. Tegemist on emotsionaalset keha tervendava ja raviva energiaga. Kanna stressi leevenduseks ja heaolu tunde suurendamiseks. 

PENDLID on väeesemed, millega on võimalik vaadata minevikku, olevikku ja tulevikku. Pendlid on kõige lihtsamad ennustamise vahendid, mida on lihtne kasutada ja igale poole kaasa võtta. Pendlitega on võimalik vaadata enda tervist, lähedaste tulevikku, küsida nõu enda käikude suhtes jne.

PROHVETLIKKUS

Lumikvartsi pendel sobib sulle, kui sa oled hingelt väga tundlik ja emotsionaalne. See sobib sulle seetõttu, kuna see ei ärrita sinu energiaid, pigem aitab neid tervendada. Lumikvarts toob rahu ja sellest valmistatud pendel aitab sind lisaks veel tervendada.

Lumikvartsi pendlit on võimalik kasutada universaalsel kujul, mis tähendab, et sellega võid endale ennustada ükskõik millises valdkonnas - Lumikvartsi pendliga on võimalik vaadata minevikku, olevikku ja tulevikku.

Sobib ka täitsa esimeseks pendliks. 

RAVITSEMINE

- Sellega on võimalik ravida vaimset keha. Hoia seda enda või tervendatava keha kohal ning keskendu sellele, et haigused kanduksid Auraväljast välja. Lumikvartsiga on kõige parem tervendada stressi, närvilisust, paanikahoogusid, ärevust või mõnda teist vaimset probleemi. 

- Lumikvarts eemaldab hirmud, mis ei lase sinu Auras tervendusteraapiatel õigetesse kohtadesse jõuda. See muudab sinu Aura leebeks ja pehmeks, aidates sul olla tervendusele vastuvõtlik. 

KROONTŠAKRA

Lumikvarts töötab väga edukalt kõikide Tšakratega, kuid üks Tšakra, milleks on seitsmes Tšakra, on Lumikvartsi kõige enam mõjutatud. Lumikvarts aitab Kroontšakrale jõudu anda, sellega suudab see kristall äratada üles eluisu, soovi edasi liikuda ning annab vaimset jõudu eksisteerimiseks. Lumikvarts hajutab eemale kõik negatiivse ja pessimistlikku suhtumise tulevikku. Seda selleks, et inimene ise suudaks elus edasi liikuda, mitte koha peal seista.

LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Lumikvartsi võid laadida Tselestiit geoodi peal. Puhasta vähemalt korra kuus Roosiviiruki või Roosipuu eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

ENERGIAKRISTALLID PENDLIKOTTI VÕI -KARBI SISSE

Energiakristalliks sobib Lumikvarts pendli jaoks kõige paremini Tselestiit (pendlikristalle hoia eraldi omakorda koti sees, et need pendlit ära ei lõhuks). Need kaks kristalli suurendavad selle pendli väge ja geood aitab pendlit töökorras hoida.

Täispika pendli artikli leiad SIIT, kus saad täpsemalt edasi lugeda selle kohta, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.

Tehniline
Mõõdud Pendli suurus on ca 4*1,5 cm.
TSELESTIIT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
61.00€
Maksudeta:50.83€
LUMIKVARTS  on üks leebema vibratsiooniga kristall terves Kvartside perekonnas, seega sobib ükskõik kellele kandmiseks ja ükskõik k..
2.40€
Maksudeta:2.00€
TSELESTIIT on rahu- ja Inglitekristall, mis toob Sulle spirituaalset tervenemist. Avab Sind Inglite jaoks ja unenägudes ettekuulut..
10.00€
Maksudeta:8.33€
LUMIKVARTS  on üks leebema vibratsiooniga kristall terves Kvartside perekonnas, seega sobib ükskõik kellele kandmiseks ja ükskõik kelle kodu..
5.00€
Maksudeta:4.17€
LUMIKVARTS  on üks leebema vibratsiooniga kristalle terves Kvartside perekonnas, seega sobib ükskõik kelle koduenergiat stressi ees..
27.00€
Maksudeta:22.50€
TSELESTIIT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
61.00€
Maksudeta:50.83€
TSELESTIIT on rahu- ja Inglitekristall, mis toob Sulle spirituaalset tervenemist. Avab Sind Inglite jaoks ja unenägudes ettekuulut..
10.00€
Maksudeta:8.33€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sell..
8.50€
Maksudeta:7.08€
SAFIIR on kuninglik kristall oma hiilgava sinise tooni ja võimsa väega. Safiir on olnud aastatuhandeid väga oluline kristall. Safiir sümboliseerib mõj..
9.70€
Maksudeta:8.08€
MÄEKRISTALL geood (väike)
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pil..
6.20€
Maksudeta:5.17€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.