Menüü
Ostukorv

AJURVEEDA viiruk (ca 12 tk pakis)

AJURVEEDA viiruk (ca 12 tk pakis) VÄEESEMED
AJURVEEDA viiruk (ca 12 tk pakis)
4.70€
Maksudeta: 3.92€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: AJURVEEDA viiruk (ca 12 tk pakis)

AJURVEEDAVIIRUK on valmistatud salajase retsepti järgi, milles on kasutatud Ajurveeda meditsiini ehk India rahvameditsiini parimaid ning tugevamaid taimi. Selle viiruki eesmärk on pakkuda sulle enesetervendavat toimet, tasakaalustada sinu isiklikke energiaid või kodueenergiaid. Seda viirukit põletades, eritub sellest suits, mis aitab puhastada ära ebakõlad sinu sees, mis ei lase sul end hästi tunda, energiaid tajuda ja emotsionaalselt tasakaalukas olla.

AJURVEERDAVIIRUK

- Põleta seda viirukit regulaarselt puhtalt profülaktika eesmärgil. Ajurveedaviiruk sobib igapäevaseks kasutamiseks selle universaalse tervendava omaduse tõttu. Ajurveeda on seotud energiate tasakaalustamisega ja tervendamisega, see on see mida see viiruk sulle pakkuda suudab. 

- Kasuta Ajurveedaviirukit ajal, mil tunned, et oled haige, hakkad haigestuma või oled emotsionaalselt väga kurnatud. Selle raviomadused aitavad värskendada sinu enesetunnet, suurendada elujõu energiat ja anda sulle selgust selle kohta, kuidas edasi liikuda. 

- Ajurveedaviiruk avab sinus tugeva taju ehk intuitiivse mõtlemisviisi. Põletades seda viirukit võid tabada end mõtlemast asjade üle, mis toovad sulle selgust. See parandab analüüsivõimet ja aitab keskenduda. 

- Kui sa otsid viirukit, mis suudaks pakkuda sulle universaalses mõttes rahutunnet ja tervendust samaaegselt, siis on see täpselt õige viiruk kasutamiseks. 

- Ajurveedaviiruk toimib kõige efektiivsemalt, kui enne seda oled enda kodu või Auravälja ära puhastanud Salvei ja Rosmariini rituaalitõrvikuga. Tegemist on tugeva tõrvikuga, mis aitab vabastada negatiivset energiat, mis omakorda aitab soodustada Ajurveedaviiruki tööd ning toimet. 

- Kasuta Ajurveedaviirukit alati nendes rituaalides ja maagiates, kus on selle olemasolu ära märgitud. Eriti just siis, kui ei ole võimalik seda viirukit millegi muu vastu välja vahetada. 

- Kodupuhastuseks on Ajurveedaviiruk kasulik, kui soovid eemaldada ebatervislikku suhtumist, liigsöömist, erinevat sorti sõltuvuste energiat ja pessimismi. Ajurveedaviiruk suurendab isu tervisliku toidu suhtes, aidates parandada inimesel endal enda harjumusi. See blokeerib sõltuvuste küüsi sattumist ja aitab pidurdada nendes olles ihasid. Sobib põletamiseks kodudes, kus elab alkoholismi või mõne teise sõltuvuse küüsis olev inimene. 

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.

Koduenergiate puhastamine ja uue energia loomine

Miks on Salvei number 1 energiatervendaja? Kuna Salvei puhastab absoluutselt kõik segavad ja seisma jäänud energiad, millel ei ole hea toime. See on madala energia eemaldaja. Seetõttu kasutatakse seda alati esimesena ning kui Salvei puhastus on tehtud, siis toimivad teised energiad tõhusamalt. Ilma selleta jääb alles madal energia, mille peale ei saa positiivsust, õnne ega armastust energeetiliselt ehitada. Peale seda kasuta taime, mille energiat soovid luua enda ümber.

Seega 1. samm - Salvei. 2. samm - vabalt valitud taim. 3. samm - Palo Santo (energiate kinnitamiseks). Kui teed kodupuhastust sellises järjekorras on see ideaalne ja nii saad soovitud tulemused kõige kiiremini. Salvei teeb energiad puhtaks, vabalt valitud taim annab sulle selle, millest unistad ning Palo Santo võimendab ning annab juurde lisajõudu.

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

SALVEI viiruk (20 tk pakis)
Enim müüdud
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
5.10€
Maksudeta:4.25€
STRESSILEEVENDUS viiruk kuulub stamfordi traditsiooniliste viirukite hulka, mille retsept on salajane ja selles on kasutatud vaid taimseid ko..
5.20€
Maksudeta:4.33€
SALVEI ja ROSMARIINI rituaalitõrvikuga on võimalik puhastada nii enda meeli, keha, kodu kui ka kristalle. Seda rituaalitõrvikut kasuta, ku..
23.90€
Maksudeta:19.92€
VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraami..
6.40€
Maksudeta:5.33€
VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraami..
6.40€
Maksudeta:5.33€
CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põhineb teaduslikel uuringutel. Cytoplani to..
34.60€
Maksudeta:28.83€
Viiruki TAEVALIK nimi ütleb juba ära, mis on selle viiruki toime. Tegemist on viirukiseguga, milles on kasutatud väga palj..
5.20€
Maksudeta:4.33€
Viiruk NAMASTE koosneb salajasest taimeretseptist, mis on kooslus erinevatest  viirukitaimedest. Namaste viirukis on taimed, mis aitavad soove ja..
4.70€
Maksudeta:3.92€
VALGE AHHAAT suurendab inimese sees tänutunnet ja tänulikkust, õpetades nägema, mis on elus hea ja mille üle õnnetunnet tunda.Valge Ahhaat on üks..
0.80€
Maksudeta:0.67€
KULD viiruk on kokku pandud spetsiaalsetest taimedest, mille põletamisel aktiveerub õnneenergia. See on salajase retsepti järgi valmistatud viirukiseg..
5.70€
Maksudeta:4.75€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.