Menüü
Ostukorv

MEDITATSIOON viiruk (ca 15 tk pakis)

MEDITATSIOON viiruk (ca 15 tk pakis)  VÄEESEMED
MEDITATSIOON viiruk (ca 15 tk pakis)
4.90€
Maksudeta: 4.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MEDITATSIOON viiruk (ca 15 tk pakis)

Viiruk MEDITATSIOON on kokku pandud erinevate taimede purust ja viirukil on salajane retsept. Toode on 100% taimne ja on valmistatud India traditsionaalsel viirukivalmistamise viisil. Selles on kasutatud taimi, mis ärgitavad sinus soovi rahu leida, soodustavad lõõgastumist ja tasakaalustavad kogu sinu keha. 

MEDITATSIOONIVIIRUK

Viirukit Meditatsioon on kõige parem ja kasulikum kasutada mediteerimise ajal. Väga paljud inimesed tulevad minu juurde küsimusega: "Tene, kuidas mediteerida, kas see raske ei ole?". Vastus on väga lihtne, see ei ole raske. Mis peamine, mediteerimine olgu üks väga loominguline tegevus, seal, kus on lubatud loomingulise meele kasutamine, seal ei saa olla midagi valet. Peaasi, et sa tekitad endale mõnusa olemise, leiad lõõgastava asendi, sellele aitab kaasa mõnusa keskkonna loomine. Meditatsiooniviiruk aitab sellele kõigele kaasa.

Meditatsiooniviirukiga ei pea vaid mediteerima, seda võid põletada ka selleks, et leida endas rahu ja tasakaal. Kui seda põletad, siis rahunevad ärevad energiad selles ruumis, näiteks sinu kodus. Kui sa tunned end pidevalt rahutult, siis on meditatsiooniviiruk väga kasulik.

Kui soovid mediteerida, siis pane viirukialuse peale Meditatsiooniviiruk suitsema, lisa meditatsiooniküünlaid ja eeterlikke õlisid. Selle Meditatsiooniviirukiga sobib kokku väga hästi Clary Salvei ja Talihalja eeterlik õli. Clary Salvei aktiveerib sinu Kroontšakra ja Talihali tasakaalustab sinu Juurtšakrat, üks nendest on sinu viimane Tšakra, teine esimene. Mõlemate aktiivne ja terve töö soodustab meditatsiooniseisundisse jõudmist. Meditatsiooniviiruk annab sobiva meeleolu. Soovitan neid kolme omavahel kombineerida ja proovida.

Mediteerimiseks lõõgastu, sule silmad, kui soovid ning vii enda hingamine rahulikku rütmi. Kui tunned end hästi, siis suuna meditatsioon täpselt sellesse kohta, kuhu sa soovid. Kui soovid rahu, siis soovi meditatsiooni ajal rahu tekkimist. Kui soovid visioone näha, siis esita küsimus näiteks oma Inglitele või pöördu selleks iseenda poole.

Mediteerimisse kaasa ka kristallid, need on meditatsiooni läbiviimisel alati kasulikud. Iga kristall kannab endaga erinevaid energiaid, tutvu meditatsioonikristallide väega ja leia enda jaoks kõige sobivam.

Jagan sinuga võimalusi, kuidas kristalle meditatsioonis kasutada, kuid need on vaid murdosa sellest, mida sa saaksid kasutada.

Meditatsioonis kasutatakse tavaliselt kahte lapikut kristalli koos nii, et hoitakse mõlemas käes kristalli mediteerimise ajal. Mediteeritakse rätsepaistes, pikali olles või kuidas just täpselt soov on. Mediteerimiseks leitakse alati endale mugav asend, hoitakse kristalle käes ja lastakse hingel koos kristallidega puhata. 

Sinise Kvartsi meditatsioonikristallidega intuitiivsete blokaadide vabastamine ja intuitsiooni tugevdamine

Sinine Kvartsi meditatsiooni soovitan ma sulle, kui sa soovid enda intuitiivseid blokaade vabastada, et sa saaksid spirituaalselt kiiremini arenema hakata, et sa suudaksid energiaid tunnetada, intuitiivselt otsuseid langetada ja mõista, mis sinu ümber toimub. Sinise Kvartsi meditatsioon aitab sul paremini tunnetada enda elus toimuvat, aidates sul mõista seda, milline samm oleks täna sulle edu, õnne ja armastust toov ning milline mitte. Sinise Kvartsi meditatsioon on kõige parem sellistel aegadel, kus intuitsiooni kohal on blokaad ja väga raske on midagi õigesti tunnetada. Sinise Kvartsi mediatsiooni juures on väga oluline see, et sa sooviksid saada spirituaalsemaks, teadlikumaks ja et sinu sisetunne hakkaks sulle vaid tõtt rääkima.

Sinise Kvartsiga mediteerides on väga kasulik samal ajal enda kõrval põletada Palo Santot, mis aitab Sinisel Kvartsi sinu hinges olevaid intuitiivseid blokaade vabastada ning asendada need väga selge tajuga. Sinise Kvartsi meditatsiooni tee siis, kui sa tunned, et sa soovid seda teha. 

Buddha meditatsioonikristallidega maiste soovide täitumise meditatsioon

Buddha meditatsioonikristalliga on sul võimalik kutsuda enda ellu külluslikke ja materiaalsete soovide täitumist. Kasuta seda kristalli rahaõnnemeditatsioonis. Kui sul on mõni maine unistus, siis Buddha kristalliga mediteerides saad sa enda soovid, unistused ja palved edastada oma kaitseinglile ja kogu universumile. Väga kasulik on selle kristalliga mediteerida siis, kui soovid enda majanduslikku seisu parandada ning enda ellu maist õnne kutsuda.

Valge Hauliidi meditatsioonikristalliga rahumeditatsioon

Tee Valge Hauliidi meditatsioonikristallidega rahumeditatsiooni. Kui sa neid kristalle enda käes hoiad, siis hakka keskenduma sellele kõigele, mis sulle emotsionaalselt liiga teeb ja mis sinu tasakaalu rikub. Keskendu sind närviajavatele teemadele ja lase Valgel Hauliidil sinu sees olevad rasked emotsioonid iseendasse kinni püüda. Keskendu kõigele halvale ja häirivale. Seejärel, kui sa oled välja mõelnud selle, mis sind häirib, siis hakka keskenduma sellele, mida sa enda ellu soovid saada. Selline meditatsioon kahe Valge Hauliidi kristalliga aitab sinu Aurakeha tervendada, samas sul end peale seda koheselt ka hästi tunda ja see inu tasakaalu ning hingerahu tagasi tuua.

Kui sa pidevalt teed selle kristalliga meditatsiooni, siis see aitab sinu stressi taset järk-järgult madalamaks muuta. Aeg-ajalt hoia mediteerimise ajal kristalle ka otse lauba kohal, et Kroontšakra saaks stressi vabastada.

Sardoonüksi meditatsioonikristalliga enda elu mõistmise meditatsioon

Sardoonüksi meditatsiooniga on sul võimalik avastada seda, kuhu sa enda elus peaksid edasi liikuma, mida nüüd täna peaksid ära tegema ja mis on sinu praeguse elu mõte. Sardoonüks aitab sul üles leida elumõtte ja sellepärast on kasulik aeg-ajalt Sardoonüksiga mediteerida. Võta mõlemasse kätte üks Sardoonüksi meditatsioonikristall, sule silmad ja küsi enda mõtetes seda, mida sa soovid enda elu kohta teada. Keskendu ja lase visioonidel tekkida. Need visioonid, mis tekivad, need on vastused sinu küsimusele

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Tehniline
Mõõdud Viiruki pikkus ca 25 cm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.