Menüü
Ostukorv

TSITRONELLA ja SIDRUNHEIN viiruk koonus

TSITRONELLA ja SIDRUNHEIN viiruk koonus
TSITRONELLA ja SIDRUNHEIN viiruk koonus
5.60€
Maksudeta: 4.67€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: TSITRONELLA JA SIDRUNHEIN viiruk koonus

TSITRONELLA ja SIDRUNHEINAVIIRUK tõstab meeleolu, parandab tuju ja tervendab koduenergiat. Üheskoos loob see viiruk positiivse keskkonna ja energia.

TSITRONELLA on Hiina ja Indoneesia rahvameditsiinis olulisel kohal ja sellega on võimalik ravida väga paljusid erinevaid haiguseid. Tsitronella on värskendava aroomiga, mis teeb kasutamise väga meeldivaks. Selle lõhn meenutab kergelt sidrunit ja sidrunheina. Aroomilt on see väga meeldiv ja tuju tõstev. 

SIDRUNHEIN on väga tugeva ja meeliäratava lõhnaga. Selle tugev lõhn ei jäta kedagi külmaks ja kui sulle väga meeldib see, siis on see märk sellest, et sul on seda eeterlikku õli tervendaval eesmärgil vaja. Sidrunhein kuulub minu lemmikute hulka. Sidrunhein kannab endaga kaasas meeldivat lõhna, mis meenutab väga selgelt sidrunit, kuid tegelikkuses ei ole sellel taimel sidruniga rohkem midagi ühist.

Sidrunheinaviirukit soovitan kindlasti enda ellu tuua ja põletada ajal, mil stress on kasvanud üle pea. Sidrunehinaviiruk on üks parimaid stressi leevendajaid, sellel on võime maandada vaimset ja füüsilist pinget. Kui tunned end halvasti, siis sea viiruk enda lähedale suitsema. See parandab kõigi meeleolu ja tuju, kes asuvad selles ruumis, kus Sidrunheinaviiruk suitseb. Sellega on võimalik luua mõnusamat  keskkonda koosviibimisteks või perekonnaga aja veetmiseks. Kui sa soovid keskenduda positiivsetele teemadele ning pöörata vähem tähelepanu negatiivsusele, siis on see just õige viiruk.

Sidrunhein aitab spirituaalsel tasandil perekonnasidemeid tugevamaks muuta, perekonnaliikmete vahelisi probleeme lahendada ja üleüldse perekonnaõnne ligi kutsuda. Põleta seda enda kodus, et terve perekond saaks hästi läbi. Põleta seda kristallide juures, mis on mõeldud perekonda ühendama ja enda lähedal, kui soovid Auraväljast eemaldada tülitsemistest tekkinud negatiivset energiat. Sidrunhein aitab lahendada probleeme ja tülisid, mis sul on olnud enda kallite inimestega. Seda on kasulik põletada ka peale tülitsemist, et negatiivne energia koduseinte vahele kinni ei jääks.

TSITRONELLAVIIRUK

- Tsitronella viiruk vallandab külluslikke energiaid, mis tõmbavad rahaõnne ligi seal, kus seda viirukit põletatakse. Kasutades tsitronella viirukit kodus või enda lähedal, saad aktiveerida rahaõnne enda ellu tulema.

- Tsitronellaviiruk annab sinu enesekindlusele ja isiklikule jõule paraja kasvu. Kui soovid end tugevamaks muuta, siis põleta tsitronellaviirukit ja lase enda enesehinnangul kasvada. Seda on hea teha ajal, mil tunned end tõesti nõrgana, või siis, kui soovid end üleüldiselt enesekindlamaks muuta. Põleta ajal, mil veedad aega koos kellegagi, kelle seltsis soovid olla julge. See aitab sul ennast heas valguses näha ja blokeerib igasuguse ennast maha tegeva suhtumise.

- Tsitronella peletab eemale putukaid, eriti lendavaid putukaid, nagu näiteks sääski. Kasuta tsitronellat ajal, mil õues on juba soe ja soovid kodust või terassilt putukaid eemale hoida. Kui tahad näiteks veeta mõnusalt aega õhtusel ajal õues koos valgusega, siis tsitronella aitab hoida valguse peale tulevaid putukaid eemal

- Tegemist on taimega, mis suudab viia sind meditatsiooni ajal paikadesse, kus sa soovid enda minevus rännata. Tsitronellat on hea kasutada mineviku tervendamise teraapiates, kus sul on vaja minna enda mõistuses hetke, mis oli sinu jaoks ebaselge või traumaatiline. Seda selleks, et asendada oma mõtted, suhtumine ja tunded paremate emotsioonidega. Tsitronellat on väga hea kasutada hüpnoositeraapias.

- Kui soovid olla motiveeritud, siis põleta tsitronellat ja sa saad energia, millest puudust tunned. Sunnab sind tegutsema, andes eluenergiat ja positiivset tõuget. See viiruk sobib ideaalselt kokku Positiivsuse viirukiga, millel on analoogne toime. Proovi neid koos põletada, kui vajad ekstra suurt motivatsioonitõuget.

- Tsitronella aitab keskenduda ja parandab ajutegevust. Kui sa töötad, siis aitab tsitronella põletamine parandada sinu töökvaliteeti. Sama käib õppimise kohta - lihtsustab mõttetööd ja ei lase ära väsida. Võid viirukit kasutada ka lastetoas, kui lapsele endale selle viiruki aroom meeldib.

- Tegemist on suurepärase taimega, mis suudab depressiooni ja stressiga võidelda. Need kaks on täna inimeste jaoks ühed suurimad haigusetekitajad meie planeedil. Tsitronella on tuju tõstva toimega, see parandab meeleolu, aitab lõõgastuda, loob hea-tunde efekti ja aitab nautida hetkes elamist. Tsitronellat proovi kasutada regulaarselt, et sellelt maksimaalselt tervendust saada.

- Põleta seda viirukit, et parandada enda vaimset seisundit. Eriti hea oleks, kui hoiaksid viirukialuse peal või kõrval Seleniidi ja Alabasteri kristalle. Need aitavad vabaks saada depressioonist ja stressist. Kasulik on ka Seleniidi küünlaaluse sees küünla põletamine.

- Kui soovid tõeliselt head lõõgastavat efekti tsitronellaga, siis põleta seda koos Rosmariini ja Lavendliga. Nende kolme taime ühine mõju on tugevatoimeline ja koos annavad nad sulle võimaluse end sügavalt välja puhata. Kui veedad kvaliteetaega enda kodus, siis põleta neid koos ja lase enda sees tekkida täielikul rahul. Kui viid tervendusteraapiat läbi iseendaga või kellegi teisega, siis põleta samuti nende kolme taime kombinatsiooni.

- Kasuta Tsitronellat, et puhastada ja aktiviseerida kristalle, millel on positiivsust, küllust, heaolu, stressi leevndavad ja meeleolu parandavad toimed. Näiteks on tsitronella hea puhastaja ja aktiveerija TsitriinileKarneoolileTiigrisilmale ning teistele külluslikele kristallidele. 

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid 
aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Lisainfo
Lisainfo ca 12 tk. Tegemist on tagasivoolu viirukiga.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.