Menüü
Ostukorv

PILTJASPIS võtmehoidja

PILTJASPIS võtmehoidja VÄEESEMED
PILTJASPIS võtmehoidja
12.10€
Maksudeta: 10.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PILTJASPIS võtmehoidja

PILTJASPIS on kirju kristall, mille põhilisteks toonideks on beež ja pruun. Piltjaspis meenutab oma välimuselt sageli maastikku ja liivaluiteid. Piltjaspisel on pikk ajalugu kaitsekristallina ja seda on kasutatud kaua aega kaitsmaks hävituslike ilmastikuolude eest. Piltjaspist kanti kaasas merel, et torm ei murraks meest ning vihmametsades rändamisel kaitseks salakavala looduse eest. 

Piltjaspis on äärmiselt rahuliku energialainega kristall, mida saab kasutada pingete või mõne teise energia maandamisel. Piltjaspisel on väga pikk ajalugu müstitsismis ja seda on kasutatud väeesemena Vanas-Egiptuses. Piltjaspist kanti lapsest saati, et kaitsta teda halbade hingede eest. 


Kui kristallidest valmistada võtmehoidjaid ja neid erinevate võtmete juurde lisada, siis need hakkavad sellele esemele/kodule energiat andma, mille võti see on, mida see kaunis kristall kaitseb. Seega toimib üks ja sama kristall erinevat pidi, kui see on erinevate võtmete küljes.

Kristallidest valmistatud võtmehoidjad on haprad, seega peab neid ettevaatlikult käsitlema, et need ei puruneks. Kuna tegemist on siiksi naturaalsete kristallidega, siis nende tekstuur on suhteliselt habras.

KODUVÕTMETELE

- Piltjaspis on inspiratsiooni toov ja andev kristall. Kui seda hoida kodu- või ka näiteks kontorivõtmete küljes, siis see aitab sulle inspiratsiooni tuua, et neid kohti veelgi mõnusamaks ja paremaks muuta, andes ideid, mida enda koduga teha ja kuidas selle energiat parandada.

- Piltjaspis on tugevalt seotud ärilise õnne suurendamisega ja iseseisvale töö edu loomisega. Kui oled ettevõtja, siis see kristall toob majanduslikku õitsengut läbi sinu ettevõtte. Kui teed kodus tööd või pakud näiteks FIE-na teenust, siis toob see samuti majanduslikku õitsengut sinu ellu.

- Kasulik kodutalisman, mis aitab kodu energiale anda mõnusat energiat, mis aitab kodust kodu teha. Piltjaspis suunab väga rõõmu pakkuvaid energiaid koju ja tänu sellele on selles kodus alati hea olla.

- Piltjaspise võtmehoidja sobib koduvõtmeteks lapsele, kellele meeldib joonistada, laulda või mõni teine loominguline tegevus. See äratab lapses üles veelgi suurema julguse enda loomingulisust avada ja arendada.

- Hoia Piltjaspise enda koduvõtmete küljes, et enda koju head ärilist õnne ligi kutsuda. Eriliselt kasulik on see väeese neile, kellel on oma perefirma.

AUTOVÕTMELE

- Sobib nende autosse, kes sõidavad töö pärast pidevalt ühest sihtpunktist teise ja kellel on palju ärireise. Piltjaspis toob head õnne ärilistel teemadel.

Võtmehoidjaid võiks ühel korral kuus puhastada Salvei suitsuga ja mitte viirukiga, vaid just rituaalitaimega, et see suudaks kogu energia ära puhastada, mis võtmehoidja sisse on kogunenud. Salvei rituaalitaime leiad SIIT.

Kui kodus on olemas koht, kus võtmeid hoitakse, siis võiks seal olla ka Tsitriin geood. Seda selleks, et võtit selle peal hoida, kui selle võtmehoidja on Piltjaspisest. Tsitriin aitab võimendada ja taaselustada Piltjaspise energiat.
Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus on ca 3*2*1,5 cm
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.