MALAHHIIDI PROHVETLIKKUS

by in UUDISED, KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

 

Malahhiit on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti.

VASTUS: Üldiselt tuleb Malahhiidi kristalli ennustus kotist välja siis, kui sul soovitatakse kuulata enda sisetunnet, mitte lähtuda materiaalsusest ega ahvatlevatest pakkumistest. Malahhiit hoiatab sind salakavalate võimaluste eest.

- Malahhiit ennustab suhte teemal vajadust endale kontroll üle võtta, mis tähendab, et ükskõik milline situatsioon sinu tundeelus hetkel on, siis tea seda, et seda kõike saad vaid sina ise muuta.

- Reisi küsimuse korral Malahhiit hoiatab, et reisil võib ette tulla toidumürgitust, kehva enesetunnet või lennukiga seotud probleeme, lennu hilinemist või hoopis lennult maha jäämist. See tähendab seda, et ole hoolikam ja kaitse end. Malahhiit on ka reisimise kaitse kristall, mida soovitatakse siis ka selle reisi ajal endaga kaasas kanda, kui selline vastus peaks kristalli ennustuse kotist välja tulema.

- Tööalaste küsimuste korral Malahhiit soovitab riskida ja annab ka vihje eelpool tuleneva hea võimaluse suhtes.

- Malahhiit tervise teemal palub sul jälgida mida sa sööd, Malahhiit tuleb välja siis, kui sööd liialt rasvaseid toite ja see mõjutab sinu südameveresoonkonda kehvasti.

- Malahhiit võib anda ka vihje selleks, et on soodne aeg enda Aura kaitsega tegelemiseks, kuna see võib olla hetkel nõrgenenud ühel või teisel põhjusel.

PÄEVASÕNUM Päevasõnumina annab Malahhiit vihje, et ole ettevaatlik, kellele mida ütled ja pigem tegele iseenda ning enda koduga, kui teiste inimestega. Malahhiit annab vihje, et võiksid kodu kaitset tugevdada, eriti välisukse energiat. Malahhiit võib ette kuulutada ka salakavala naise, kes läbi ilusa jutu soovib sinu kohta privaatseid asju teada saada. Igatahes ole täna ettevaatlik!

Põhilised märksõnad: reisi eest peab kaitsma, kodu korda seadmine, kodu kaitse tugevdamine, liialt rasvased toidu.

Uuendatud: 11.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja