AMBITSIOONID - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by in UUDISED, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .


Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood, aga see komplekt kannab veelgi suuremat maagiat, kui sa kellelegi teisele selle lood. Sellisel juhul peab komplekti saaja ise maagia läbi tegema.

SAMMALAHHAAT, KALKOPÜRIIT ja KARNEOOL

"Kristallid, mis toovad ambitsioonide täitumist ja unistavat mõtlemist. Maagia, mis saadetakse teele selle täitumiseks."

Sammalahhaat on kristall, mis toob küllust igale poole ja igas suunas, kus see on. Sammalahhaat aitab unistustel materialiseeruda ja nende kohale tulekut kiirendada.

Kalkopüriit on siinkohal maagia kristall, mis aitab ambitsioonidel täituda nõiaväel ja kaitsta unistust ehk ambitsiooni, mille poole soovitakse pürgida.

Karneool on ambitsioonide kristall, mis loob inimese ümber mõnusa energia, mis aitab omakorda ambitsioonidel elus püsida, neid luua ja nende poole sõna otseses mõttes pürgima hakata.

Loo nendest kristallidest endale komplekt punase koti sisse ja kanna neid endaga kaasas või hoia ka tööjuures kaasas. Teine võimalus on selle komplekti kodu Põhja poolses toas hoidmiseks. Põhi sümboliseerib tööedu ja kui sinu ambitsioonid on seotud töö või isiklike saavutustega, siis võid selle Põhja poolsesse tuppa panna. Näiteks kui sul on seal kristallide komplekt (Põhja Feng Shui omad), siis võid selle komplekti nende peale asetada, seal saavad need lisaenergiat juurde.

Kristallide sekka lisa enda ees- ja perekonna nimi koos sünnikuupäevaga punasel paberil. Kirjuta teisele poole enda ambitsioon, mille poole sooviksid pürgida ning millele sooviksid edu saada ja korruta seda mõtet enda peas kuni oled komplekti kokku pannud, enne kristalli kotti paberi asetamist murra paber kokku.

Kui soov on täidetud ja universum koos kristallidega on enda eesmärgi täitnud, siis avatakse kristallide kott ning viiakse tänutäheks kristallid taimedele. Need kristallid võid edasi tööd tegema panna mõne külluse taime juurde, mis asub sinu kodu Põhja poolses toas. Paber, millele olid enda ambitsiooni ja nime kirja pannud, see põleta ära, kui ambitsioon on täidetud või sinu juurde see võimalus toodud.

Seda komplekti ei pea energeetiliselt puhastama!

Uuendatud: 14.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja